Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, margarita2 είπε

εγω δυο φορες που παρηγγειλα δεν με αφησαν να πληρωσω ουτε μετρητα ουτε με καρτα.. απο κει και περα πως αποφασιζουν δεν ξερω.. playstation 5 αγορα σεπτεμβρη 560 ευρω μαζι με δυο παιχνιδια και δεν με αφησαν να πληρωσω στον κουριερ οπως ουτε τωρα με το iphone!

Μαλλον ειναι random η κατασταση οπως τους πιασει. Για να σου λεμε παντως οτι το εχω κανει και εγω και ο φιλος πια πανω, προφανως γινετε, δεν υπαρχει καποιος λογος να πουμε ψεμματα.

Επισης και βαση νομου γινετε, ο νομος  απογορευει πληρωμη με μετρητα αν το ποσο ξεπερναει τα 500 ευρω, δεν υπαρχει κανενας νομος που να απαγορευει  αγορα με αντικαταβολη σε ποσα ανω των 500 ευρω εφοσον η πληρωμη γινει με καρτα.

Επεξ/σία από Pwpwpw
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Τελικά όλα αυτά που τραβάμε μας αξίζουν σαν καταναλωτές καλά μα πάθουμε.

Παραγγελία 12/11 με αντικαταβολή 1823ε.. με πήρανε τηλέφωνο την παρασκευή για πληρωμή και παράδοση.

Screenshot 2021-12-08 155527.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cosniko είπε

Παραγγελία 12/11 με αντικαταβολή 1823ε.. με πήρανε τηλέφωνο την παρασκευή για πληρωμή και παράδοση.

Screenshot 2021-12-08 155527.png

Μαλλον λαθος quote εκανες γιατι και εγω το ιδιο λεω οτι γινετε με αντικαταβολη σε ποσα πανω απο 500 ευρω, το εχω κανει ουκ ολιγες φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cosniko είπε

Παραγγελία 12/11 με αντικαταβολή 1823ε.. με πήρανε τηλέφωνο την παρασκευή για πληρωμή και παράδοση.

Screenshot 2021-12-08 155527.png

σου στειλανε λινκ για να πληρωσεις;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Μαλλον λαθος quote εκανες γιατι και εγω το ιδιο λεω οτι γινετε με αντικαταβολη σε ποσα πανω απο 500 ευρω, το εχω κανει ουκ ολιγες φορες.

Για του λόγου το αληθές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, margarita2 είπε

σου στειλανε λινκ για να πληρωσεις;;

Ηταν μία απο τις 6 προπαραγγελίες που είχα κάνει και την ακύρωσα καθώς είχα παραλάβει άλλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, panmar02 είπε

Ρε παιδια δεν καταλαβαινω την επιθεση. Ειπα οτι ισως τωρα που ολες οι παραγγελιες θα ειναι πληρωμενες να μην δημιουργειται αυτο το μπερδεμα με τα τηλεφωνα να ρωτανε αν θελουν τη συσκευη σε αυτους που δεν εχουν πληρωσει. Καθενας αγοραζει κατι με τον τροπο που θελει. Καλως καποιος δεν θελει να προπληρωσει. Για μενα δεν κανει διαφορα αν θα πληρωσω στην αρχη ή οταν παραλάβω. Ουτως η αλλως τα λεφτα θα τα δωσεις οπως και να χει. Κι επειδη συμφωνω με την προπληρωμη δεν σημαινει οτι ολα ειναι ροδινα και δεν υπαρχει κανενα προβλημα με την παραγγελια. Ας μην κατακρινουμε αμεσως. 

Κανείς δεν έκανε επίθεση σε κανέναν.Εννοείτε ότι εσύ κ ο καθένας κάνει τις επιλογές του.Ετσι κ αλλιώς υπάρχει μπέρδεμα με τις παραγγελίες,μπορεί να συνεχιστεί μπορεί κ όχι.Σου είπα,κ εγώ ήθελα να δώσω τα λεφτά.Αλλα επειδή η παραγγελία έγινε από  το κατάστημα δν δεχόντουσαν λεφτά.(Μετά κατάλαβα ότι ήταν λάθος μου γιατί δν θα "κέρδιζα" κάτι παραπάνω.Αυτό ομως δν σημαίνει οτι επειδή δεν έπαιρναν τα λεφτά δν ήθελα το κινητό,αυτό προσπαθώ να πω)Anyway,μακάρι να βγάλετε άκρη γρήγορα.Ειδικά όσοι έχετε εξοφλήσει,γιατί η εξόφληση σας δεσμεύει

Επεξ/σία από semi-kat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Grisos είπε

Ναι εγώ! Κασέτα με διαφορετική φωνή.

Το Σάββατο που μας πέρασε ένας από εκεί μου είπε ότι έχουν αρχίσει και εξυπηρετούνται οι παραγγελίες από τα μισά του μήνα και σήμερα μου είπε μια άλλη ότι εξυπηρετούνται ακόμα οι παραγγελίες για 10/10,κοροϊδία στην κοροϊδία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, semi-kat είπε

Κανείς δεν έκανε επίθεση σε κανέναν.Εννοείτε ότι εσύ κ ο καθένας κάνει τις επιλογές του.Ετσι κ αλλιώς υπάρχει μπέρδεμα με τις παραγγελίες,μπορεί να συνεχιστεί μπορεί κ όχι.Σου είπα,κ εγώ ήθελα να δώσω τα λεφτά.Αλλα επειδή η παραγγελία έγινε από  το κατάστημα δν δεχόντουσαν λεφτά.(Μετά κατάλαβα ότι ήταν λάθος μου γιατί δν θα "κέρδιζα" κάτι παραπάνω.Αυτό ομως δν σημαίνει οτι επειδή δεν έπαιρναν τα λεφτά δν ήθελα το κινητό,αυτό προσπαθώ να πω)Anyway,μακάρι να βγάλετε άκρη γρήγορα.Ειδικά όσοι έχετε εξοφλήσει,γιατί η εξόφληση σας δεσμεύει

Ναι εννοουσα οτι δεν θελουν καποιοι το κινητο γιατι οταν τους καλουν μετα απο ποοοοοοοσο καιρο το εχουν αγορασει απο καπου αλλου. Τεσπαααα. Μακαρι συντομα να παραλαβουμε κι εμεις.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, panmar02 είπε

Ναι εννοουσα οτι δεν θελουν καποιοι το κινητο γιατι οταν τους καλουν μετα απο ποοοοοοοσο καιρο το εχουν αγορασει απο καπου αλλου. Τεσπαααα. Μακαρι συντομα να παραλαβουμε κι εμεις.  

Να φροντιζουν τοτε να εξυπηρετουν τον κοσμο και να του προσφερουν και ενημερωση για την εξελιξη της παραγγελιας και οχι ατομα οπως πχ εγω που εχουν παραγγειλει απο 13/10 οχι απλα να μην εχουν παραλαβει 2 μηνες μετα, αλλα να μην εχουν ουτε καν ενημερωση για το ποτε θα παραλαβουμε.

Και δεν φτανει αυτο, πλεον οπως εγραψε αλλος συμφοριτης πιο πισω  στις καινουργιες παραγγελιες απαιτουν και προεξοφληση, που αν οντως ισχυει ειναι τουλαχιστον τραγικο, κανονικα δεν επρεπε να δεχονται καν νεες παραγγελιες την στιγμη που δεν ειναι ακομη σε θεση να εξυπηρετησουν παραγγελιες 2 μηνων πριν, οχι να ζητανε και προεξοφληση απο πανω. 

Επεξ/σία από Pwpwpw
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, margarita2 είπε

εγω δυο φορες που παρηγγειλα δεν με αφησαν να πληρωσω ουτε μετρητα ουτε με καρτα.. απο κει και περα πως αποφασιζουν δεν ξερω.. playstation 5 αγορα σεπτεμβρη 560 ευρω μαζι με δυο παιχνιδια και δεν με αφησαν να πληρωσω στον κουριερ οπως ουτε τωρα με το iphone!

Εγω πηρα τον Αύγουστο το ps5. Μπηκα τυχαία και βλεπω ελάχιστα τεμάχια διαθέσιμα και σε 2 μερες ηταν εδω. Οπότε λεω ας παρω και το iphone απο εκει... που να ήξερα.PSN:CynaegirusGR      

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει παιδια στο πλαισιο εχουν χασει τα αυγα και τα πασχαλια. Καθενας λεει τα δικα του. Το σαββατο που καλεσα μου ειπαν οτι αυτη ή την αλλη βδομαδα θα παραλαβω κατα πασα πιθανοτητα. Δεν το εδεσα και κομπο φυσικα. Τωρα ξανακαλώ, ο υπαλληλος που μου μιλουσε λες και δεν δουλευε καν στο πλαισιο. «Δεν γνωριζουμε τιποτα», «θεωρητικά περιμένουμε παραλαβές μεσα στο Δεκεμβρη αλλα δεν ξερουμε ποτε», «οι παραγγελίες είναι πάρα πολλές» Οταν του ειπα οτι δεν τηρειται η σειρα προτεραιοτητας προφανως το αρνηθηκε. Και σε ερωτηση μου αν μπορω να αλλαξω εστω το χρωμα, αν αυτο δημιουργει την τοση καθυστερηση, μου λεει «δεν εχει σχεση το χρωμα, το προιον ειναι εξαντλημενο γενικα. Και ενω νομιζα οτι εχω κανει προπαραγγελια 11/10 μου ειπε οτι η παραγγελια εγινε 10/10. Αστειο δυο μηνες μετα να μην εχουν εξυπηρετησει ουτε τις πρωτες ημερες των προπαραγγελιων😡

Και γελαω με το γεγονος οτι καθε φορα που τους καλω ενημερωνουν την κατασταση της παραγγελιας απλα με την ωρα. 

Επεξ/σία από panmar02
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...