Προς το περιεχόμενο

Ταμπλετ 2 σε 1 ΗΡ


osfp1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω βρει στις αγγελίες αυτό.... 

Γνωρίζει κανείς κάτι σε σχέση με το κατάστημα foxweb ή τον πωλητή; 

Σήμερα αξίζει κανείς να το αγοράσει αυτό έναντι κάποιου ταμπλετ 10 ιντσών στα ίδια λεφτά; 

 

Επεξ/σία από osfp1978
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον πωλητή ξέρουμε ότι ξέρεις. Δηλαδή ότι γράφουν οι αξιολογήσεις.

Για το μηχάνημα από μένα είναι όχι (τουλάχιστον στα χρήματα που ζητάει), αλλά αυτό που για μένα είναι όχι για σένα μπορεί να είναι ναι. Δεν μας είπες τις ανάγκες σου και τι ψάχνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, gianniz_k είπε

Για τον πωλητή ξέρουμε ότι ξέρεις. Δηλαδή ότι γράφουν οι αξιολογήσεις.

Για το μηχάνημα από μένα είναι όχι (τουλάχιστον στα χρήματα που ζητάει), αλλά αυτό που για μένα είναι όχι για σένα μπορεί να είναι ναι. Δεν μας είπες τις ανάγκες σου και τι ψάχνεις

Απλo browsing με παρακολούθηση βίντεο στο YouTube, ενίοτε online κάποιον αγώνα. Τίποτε περισσότερο. Στα έως 200 ευρώ δεν βρίσκω κάτι καλύτερο.... 

Τι είναι αυτό που σε κάνει να το απορρίπτεις; 

Επεξ/σία από osfp1978
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, osfp1978 είπε

Απλo browsing με παρακολούθηση βίντεο στο YouTube, ενίοτε online κάποιον αγώνα. Τίποτε περισσότερο. Στα έως 200 ευρώ δεν βρίσκω κάτι καλύτερο.... 

Καλύτερα δώσε κάτι παραπάνω.

Δεν αξίζει 2GB και μάλλον είναι και διπύρηνο.

Πίστεψέ με ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Καλύτερα δώσε κάτι παραπάνω.

Δεν αξίζει 2GB και μάλλον είναι και διπύρηνο.

Πίστεψέ με ξέρω.

Το σκεπτικό μου είναι ότι τα αντροιντ είναι για δύο τρία χρόνια το πολύ. Αυτό υποθέτω θα κρατήσει παραπάνω. Τα 2 ραμ είναι ανασταλτικός παράγοντας σίγουρα αλλά και τώρα 2 ραμ δουλεύω σε ένα οχταρακι Huawei το οποίο με εγκαταλείπει σιγά σιγά λόγω μπαταρίας και μνήμης (16αρα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους,

Ο επεξεργαστής είναι τετραπύρηνος. Σίγουρα τα 2GB RAM δεν είναι πολλά αλλά για απλή χρήση είναι μια χαρά. Μαζί με πληκτρολόγιο και κάποια έξτρα που δίνω θεωρώ πως δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε αυτή την τιμή. 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fox Web είπε

Καλημέρα σε όλους,

Ο επεξεργαστής είναι τετραπύρηνος. Σίγουρα τα 2GB RAM δεν είναι πολλά αλλά για απλή χρήση είναι μια χαρά. Μαζί με πληκτρολόγιο και κάποια έξτρα που δίνω θεωρώ πως δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε αυτή την τιμή. 

Ευχαριστώ.

Ωραία εντάξει είναι τετραπύρηνο.

Αλλά refurbished και 195€!

Καινούργιο έκανε 199€.

Με 120€ και πολλά είναι.

Συγνώμη δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση όλοι πουλάνε όσο θέλουν ,αλλά να είμαστε και λίγο αντικειμενική.

Δεν αξίζει τόσα λεφτά.

Και πάλι συγνώμη.

1 ώρα πριν, osfp1978 είπε

Το σκεπτικό μου είναι ότι τα αντροιντ είναι για δύο τρία χρόνια το πολύ. Αυτό υποθέτω θα κρατήσει παραπάνω. Τα 2 ραμ είναι ανασταλτικός παράγοντας σίγουρα αλλά και τώρα 2 ραμ δουλεύω σε ένα οχταρακι Huawei το οποίο με εγκαταλείπει σιγά σιγά λόγω μπαταρίας και μνήμης (16αρα)...

Μπορείς να πάρεις από έξω ή μόνο από Ελλάδα θες?

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GATE123 είπε

Ωραία εντάξει είναι τετραπύρηνο.

Αλλά refurbished και 195€!

Καινούργιο έκανε 199€.

Με 120€ και πολλά είναι.

Συγνώμη δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση όλοι πουλάνε όσο θέλουν ,αλλά να είμαστε και λίγο αντικειμενική.

Καμία αντιπαράθεση! Διάλογο κάνουμε! Ευγενικά και όμορφα!

Δεν έχει τύχει καινούριο να το δω στην τιμή που λες. Πάντα είμαι ανοιχτός σε προτάσεις από τον υποψήφιο αγοραστή. Επίσης κοιτάζω όσο προλαβαίνω και τι παίζει γενικά και σε τι τιμές. Μην νομίζεις ότι υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο περιθώριο κέρδους. Όσοι έχουν συνεργαστεί μαζί μου γνωρίζουν πως δουλεύω.

Βλέπεις, δεν έχω να κρύψω κάτι. Συμφώνησα για την ram και ενημέρωσα ότι το μηχάνημα προορίζεται για απλή χρήση. Σίγουρα κάποιος μπορεί να επιλέξει ένα android tablet αλλά για να πας σε windows επιλογή, με πληκτρολόγιο κλπ, τότε η τιμή ανεβαίνει αρκετά.

Χαίρομαι να κάνω διάλογο και να ανταλλάζω απόψεις οπότε και πάλι δεν υπάρχει καμιά αντιπαράθεση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Fox Web είπε

Καμία αντιπαράθεση! Διάλογο κάνουμε! Ευγενικά και όμορφα!

Δεν έχει τύχει καινούριο να το δω στην τιμή που λες. Πάντα είμαι ανοιχτός σε προτάσεις από τον υποψήφιο αγοραστή. Επίσης κοιτάζω όσο προλαβαίνω και τι παίζει γενικά και σε τι τιμές. Μην νομίζεις ότι υπάρχει κάποιο ιδιαίτερο περιθώριο κέρδους. Όσοι έχουν συνεργαστεί μαζί μου γνωρίζουν πως δουλεύω.

Βλέπεις, δεν έχω να κρύψω κάτι. Συμφώνησα για την ram και ενημέρωσα ότι το μηχάνημα προορίζεται για απλή χρήση. Σίγουρα κάποιος μπορεί να επιλέξει ένα android tablet αλλά για να πας σε windows επιλογή, με πληκτρολόγιο κλπ, τότε η τιμή ανεβαίνει αρκετά.

Χαίρομαι να κάνω διάλογο και να ανταλλάζω απόψεις οπότε και πάλι δεν υπάρχει καμιά αντιπαράθεση!

Ναι το είπα αυτό γιατί μερική το παρεξηγούν.

Εννοείται ότι κάνουμε κουβέντα.

Και ιδού πόσο είχε(2016 μοντέλο)https://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-hp-pavilion-x2-101-z83502gb32gbhd/prod8242520pp/

 

 

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GATE123 είπε

Ναι το είπα αυτό γιατί μερική το παρεξηγούν.

Εννοείται ότι κάνουμε κουβέντα.

Και ιδού πόσο είχε τότε https://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-hp-pavilion-x2-101-z83502gb32gbhd/prod8242520pp/

 

 

Ναι, έκανα αναζήτηση και το βρήκα και εγώ. Αν και η συγκεκριμένη τιμή ήταν σκότωμα όταν έμειναν τελευταία κομμάτια, αλλά και πάλι ήταν τιμή καινούριου. Σε κάθε περίπτωση αν ο υποψήφιος αγοραστής θέλει να συζητήσουμε την τιμή τότε πολύ ευχαρίστως! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Fox Web είπε

Ναι, έκανα αναζήτηση και το βρήκα και εγώ. Αν και η συγκεκριμένη τιμή ήταν σκότωμα όταν έμειναν τελευταία κομμάτια, αλλά και πάλι ήταν τιμή καινούριου. Σε κάθε περίπτωση αν ο υποψήφιος αγοραστής θέλει να συζητήσουμε την τιμή τότε πολύ ευχαρίστως! 

Αν του κάνει.......

Και γω πουλάω ένα laptop αλλά δυστυχώς μάλλον επειδή έχω λίγες κριτικές δεν το παίρνουν.

Αν και είμαι παλιό μέλος με άλλο account.

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αν γνωρίζει τις διαδικασίες παραγγελίας, ξέρεις για να μην έχει θέμα με τελωνεία κλπ. Επίσης αν έχει και την υπομονή να περιμένει αρκετά, εκτός και αν το βρει από Ευρωπαϊκή αποθήκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...