Προς το περιεχόμενο

Moonfall {2022}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

July 20th, 1969. Nice

Κλασικα ολος ο κοσμος ειναι η Αμερικη.

Και, ο μπουλης απο το game of thrones δεν μου κανει για τετοια ταινια. Θα δειξει

Edit: Α ουτε καν καταλαβα οτι βγηκε κιολας. Οκ, θα το δω καποια στιγμη μεσα στο Πασχα που θα εχω σκασει απο την μαγειριτσα και το κοκορετσι και δεν θα με νοιαζει τι βλεπω

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το δα και γω

το σεναριο δε ειναι να το περνεισ στα σοβαρα.. και μαλλον θα ξεχασεισ η ηδη εχει ξεχασει τι και πωσ και που

το acting  τρατζικ

τα εφε οκ στο playstation 3 τα εφε ειναι καπωσ καλυτερα

το φιναλε καραβλακωδεσ

και συμφωνω με το παραπανω μυνημα

συμβαινει κατι καταστροφικο για ολο το man kind,, και καμια αναφορα απο ξενα μεσα, και μονο  αμερικανοι στο καταστρωμα οκ ...και λεσ και χτυπησε μονο μονο μια μικρη πολη τησ αμερικησ και κανεισ απο εξω αμερικα δε το πηρε χαμπαρι.Δε θα μιλησω για κλισε διαλογουσ 

δυστηχωσ οι παλιεσ καλεσ στιγμεσ του roland εχουν τελιωσει η αλιωσ bye bye 

μαλλον ηθελε να ξαναακουστει,ηθελε μια αρπαχτη ,,,και τα κανε ολα τησ ΜΟΟΝ λησ 

και το κερασακι στη τουρτα> αυτο το εκτρωμα μπορει να χει και σικουελ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολα να γυριστει σικουελ ταινιας που κοστισε $150εκ. και κερδισε μονο $43εκ. Ποιος θα ξανα-επενδυσει τα λεφτα του αφου ηδη επαθαν ζημια απο την 1η ταινια. Ηταν μια ταινια συνταγης 90ς που εκεινη την δεκαετια την εζησα ως εφηβος και ισως θα ταιριαζε εκει, αλλα σιγουρα εν ετει 2022 αυτες οι ταινιες δεν επιτυγχανουν! Εμενα προσωπικα μου αρεσαν αρκετα οι σκηνες cgi και περασα μια διασκεδαστικη βραδια ως παλιος λατρης sci-fi -alien -space κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μοιάζει για ταινία των 90s-00s ούτε την πρωτοτυπία είχε, ούτε τους χαρακτήρες να σε κρατήσει ούτε την αυθεντική αίσθηση. Μια άρπα κόλλα ήταν. Το 95 γεννήθηκα και έχω δει τις περισσότερες. Τριών ετών η πρώτη ταινία που με πήγαν οι γονείς μου ήταν το Αρμαγεδδών. Και τότε να κυκλοφορούσε θεωρώ την ίδια σχεδόν αίσθηση θα άφηνε. Αν τη συγκρίνουμε παραδείγματος χάριν με το '2012' του 2009 ( Κιούζακ ) εκείνη η ταινία είχε όλο το 'πακετο' του είδους και σε καθήλωνε, στο Moonfall 3 διαλείμματα έκανα 

15 λεπτά πριν, nickmanak είπε

90ς

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...