Προς το περιεχόμενο

Moonfall {2022}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κλασσικη ταινια emmerich😄

Παντως μου εχει λειψει μια καλη ταινια καταστροφης για σινεμα. Για να δουμε τι θα λεει αυτη

Επεξ/σία από privateer
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καιρο εχουμε να δουμε τετοια ταινια σιγουρα θα ειναι fun οπως ολες οι ταινιες του Emmerich οι οποιες βλεπονται και ξανα βλεπονται παρολο τα κλισε που εχουνε. Να πω την αληθεια τις προτιμω απο τις marvelo ταινιες τις βλεπω πολυ πιο ευχαριστα τις συγκεκριμενες. Σιγουρα θα εχει τοπ εφε συμφωνα με το trailer και λατρευουμε και το sci-fi genre. 

Επεξ/σία από Arkin
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστάρω απίστευτα τέτοιες ταινίες.

2012, Geostorm, skyscraper κτλ. Δώστε μου Mega Tsunami και πάρτε μου την ψυχή. Φυσικά την περιμένω πως και πως.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει σκηνοθετήσει ή γράψει αρκετές από τις αγαπημένες μου ταινίες. Έχει όμως και κάποιες τιτανιες παπατζες σαν τα  Midway, Independence Day 2 resurgence ( μακριά η συγκεκριμένη χαλάει την αίγλη της 1ης ταινίας ) και σε βάζει σε σκέψεις μη συνεχίσει το σερί αυτό.

.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πεθαινω και εγω για τετοιες ταινιες.

Εφε ,δραση (χωρις να το παρακανουν με τα physics αλα fast furious) και πολλα ποπ κορν.

Αλλα οντως γιατι στο τρειλερ λενε τη μιση ταινια?Δηλαδη το εκοψα για να μη μου σποιλεριασει τα παντα ολα.Ελεος.

Επεξ/σία από Dantε
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dantε είπε

Πεθαινω και εγω για τετοιες ταινιες.

Εφε ,δραση (χωρις να το παρακανουν με τα physics αλα fast furious) και πολλα ποπ κορν.

Αλλα οντως γιατι στο τρειλερ λενε τη μιση ταινια?Δηλαδη το εκοψα για να μη μου σποιλεριασει τα παντα ολα.Ελεος.

Τραγικο που εδειξαν την τελικη σκηνη μολις την ειδα λεω ε ενταξει ρε παιδια δεν χρειαζεται να δουμε την ταινια. Για αυτο δεν βλεπω trailer αλλα αυτο το ειδα λεω κατσε να δουμε λιγο εφε να γουσταρουμε. Αλλα με αυτους δεν παιζονται εχουν γινει τα trailer να δειχνουν ολη την ταινια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοιες ταινίες βασίζονται στην υπερβολή, όχι στο σασπένς. Οπότε σου δείχνουν από την αρχή όλα όσα θα δεις, ώστε να ξέρεις ότι ο μπουφές έχει από όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
On 12/11/2021 at 19:40, Arkin said:

Τραγικο που εδειξαν την τελικη σκηνη μολις την ειδα λεω ε ενταξει ρε παιδια δεν χρειαζεται να δουμε την ταινια. Για αυτο δεν βλεπω trailer αλλα αυτο το ειδα λεω κατσε να δουμε λιγο εφε να γουσταρουμε. Αλλα με αυτους δεν παιζονται εχουν γινει τα trailer να δειχνουν ολη την ταινια. 

Τι δείχνει δηλαδή στην τελευταία σκηνή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...