Προς το περιεχόμενο

Το ελληνικό Hell's Kitchen γιατί έχει εξαφανιστεί απο προσώπου γής;


BananaBoi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ελληινκό Hell's Kitchen ήταν μια σειρά που μου άρεσε ιδιαίτερα και κάθε φορά που ήθελα να την δώ και πάλι πήγενα στο web tv του ANT1 και τήν έβλεπα κανονικά. Όμως εδώ και αρκετό καιρό ενώ το Hell's Kitchen ύπαρχει στο site σαν επιλογή σειράς να δείς, όλα λένε ότι "Το επεισόδιο δεν είναι διαθέσιμο προς το παρόν". Έχω προσέξει ότι και από άλλα site έχει διαγραφεί τελείως. Με το ζόρι υπάρχουν κάπια κλιπάκια στο YouTube αλλά θέλω να δώ τα full επεισόδια. 

Ξέρει κανείς γιατί διαγράφηκε τελείως απο τον Antenna ή έχει κάποιος τα επεισόδια?

Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, BananaBoi είπε

Ξέρει κανείς γιατί διαγράφηκε τελείως απο τον Antenna ή έχει κάποιος τα επεισόδια?

Tα έχει ο Ant1 στο κανάλι του στο youtube. Π.χ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχει όλα τα επεισόδια όντως. Έψαχνα πρόσφατα να δω το πρώτο, για να γελάσω με το σημείο που υπογράφουν, και δεν υπήρχε. Μόνο κομμένα κομμάτια σε άλλα κανάλια. Ούτε στο dailymotion υπήρχε κάτι.
Ίσως υπάρχει προϊόν ή πρόσωπο που δεν πρέπει να φανεί.
Υπάρχουν πάντως κανονικά διαθέσιμα τα επεισόδια του botrini project στον Άλφα και του Εφιάλτη στην Κουζίνα σε διάφορα κανάλια και playlist. Εγγυημένο γέλιο.

Επεξ/σία από G.TH.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
Στις 2/11/2021 στις 1:47 ΠΜ, G.TH. είπε

Δεν έχει όλα τα επεισόδια όντως. Έψαχνα πρόσφατα να δω το πρώτο, για να γελάσω με το σημείο που υπογράφουν, και δεν υπήρχε. Μόνο κομμένα κομμάτια σε άλλα κανάλια. Ούτε στο dailymotion υπήρχε κάτι.
Ίσως υπάρχει προϊόν ή πρόσωπο που δεν πρέπει να φανεί.
Υπάρχουν πάντως κανονικά διαθέσιμα τα επεισόδια του botrini project στον Άλφα και του Εφιάλτη στην Κουζίνα σε διάφορα κανάλια και playlist. Εγγυημένο γέλιο.

Αν τα ψαχνεις ακόμα στείλε μου προσωπικό μήνυμα να σου πω που μπορείς να τα βρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...