Προς το περιεχόμενο

Forza Horizon 5 [PC]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 932
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα. Ξέρουμε αν Forza Horizon 5 αγορασμενο στο steam, μπορει να το παιξεις στο Xbox? 
Στο νετ καποιοι λενε ναι, αλλα τροπο δεν εχω βρει.
 

Επεξ/σία από gvio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gvio είπε

Καλησπερα. Ξέρουμε αν Forza Horizon 5 αγορασμενο στο steam, αν μπορεις να το παιξεις στο Xbox? 
Στο νετ καποιοι λενε ναι, αλλα τροπο δεν εχω βρει.
 

Μπορεις με λιγο ψαξιμο που ειδα. Οταν θα τρεξεις πρωτη φορα το forza απο το steam θα σου ζητησει να συνδεθεις στον xbox λογαριασμο σου. Απλα νομιζω οτι δεν μπορεις να εχεις το cross save.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Μπορεις με λιγο ψαξιμο που ειδα. Οταν θα τρεξεις πρωτη φορα το forza απο το steam θα σου ζητησει να συνδεθεις στον xbox λογαριασμο σου. Απλα νομιζω οτι δεν μπορεις να εχεις το cross save.

Το λινκ του xbox account στο steam εχει γινει, απλα δεν μπορω να βρω τον τροπο που θα γινει install το παιχνιδι στο xbox. Οταν π.χ. κανω αναζητηση του παιχνιδιου στο xbox, μου ζηταει να κανω update σε game pass ultimate κτλ. Δεν φαινεται να υπαρχει καπου σαν αγορασμενο.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αξίζει στα 38,95 € με το Premium add-ons bundle που περιλαμβάνει το expansion και όλα τα DLC;

Επίσης ποια η διαφορά με την Premium Edition που δίνει σε steam sale στα 44,99€ ; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Zus είπε

Αξίζει στα 38,95 € με το Premium add-ons bundle που περιλαμβάνει το expansion και όλα τα DLC;

Επίσης ποια η διαφορά με την Premium Edition που δίνει σε steam sale στα 44,99€ ; 

Είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα. Απλώς αν έχεις πάρει το basic παιχνίδι, τότε αγοράζεις το premium addons bundle.
Αν δεν έχεις καθόλου το παιχνίδι και σε ενδιαφέρει, τότε αγοράζεις την premium edition, που δίνει ότι έχει το premium addons bundle.
 

Αλλά πάρε αυτό εδώ στα 15.23€. Είναι η premium έκδοση με τα όλα της. Θέλει vpn να το ενεργοποιήσεις απλώς, αν θες στο κάνω γω.

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα. Απλώς αν έχεις πάρει το basic παιχνίδι, τότε αγοράζεις το premium addons bundle.
Αν δεν έχεις καθόλου το παιχνίδι και σε ενδιαφέρει, τότε αγοράζεις την premium edition, που δίνει ότι έχει το premium addons bundle.
 

Αλλά πάρε αυτό εδώ στα 15.23€. Είναι η premium έκδοση με τα όλα της. Θέλει vpn να το ενεργοποιήσεις απλώς, αν θες στο κάνω γω.

 

Ευχαριστώ για την προσφορά αλλά το θέλω και για steam deck ρε γμτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Zus είπε

Ευχαριστώ για την προσφορά αλλά το θέλω και για steam deck ρε γμτο...

Δεν έχω πολλές λύσεις για steam, πέρα από Ινδία που η premium κάνει 27€.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/12/2023 στις 9:58 ΠΜ, xtrmsnpr είπε

Είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα. Απλώς αν έχεις πάρει το basic παιχνίδι, τότε αγοράζεις το premium addons bundle.
Αν δεν έχεις καθόλου το παιχνίδι και σε ενδιαφέρει, τότε αγοράζεις την premium edition, που δίνει ότι έχει το premium addons bundle.
 

Αλλά πάρε αυτό εδώ στα 15.23€. Είναι η premium έκδοση με τα όλα της. Θέλει vpn να το ενεργοποιήσεις απλώς, αν θες στο κάνω γω.

 

Το πήρα, συνδέομαι με ΤunnelBear (μέσω Chrome plugin) σε Νιγηρία, μπαίνω στο redeem της Ms και μου γράφει: This code can't be redeemed. It was purchased in a different region from your account."

Τι μπορεί να φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, nikosild είπε

Τι μπορεί να φταίει?

το vpn σου ξεκάθαρα.

Κατέβασε το app του ή αλλαξε το ή αγόρασε κάποιο. Πολλα free είναι για πέταμα.

η αρκούδα θεωρείται από τα καλά δωρεάν, όμως δοκίμασε την εφαρμογή οχι το plugin.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

το vpn σου ξεκάθαρα.

Κατέβασε το app του ή αλλαξε το ή αγόρασε κάποιο. Πολλα free είναι για πέταμα.

η αρκούδα θεωρείται από τα καλά δωρεάν, όμως δοκίμασε την εφαρμογή οχι το plugin.

Καλημέρα και καλή χρονιά! Δοκίμασα και την εφαρμογή αλλά με το ίδιο ακριβώς αποτέλεσμα...

Αγορασμένο έχω το Nord, αλλά δεν έχει Νιγηρία.

Επεξ/σία από nikosild
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nikosild είπε

Καλημέρα και καλή χρονιά! Δοκίμασα και την εφαρμογή αλλά με το ίδιο ακριβώς αποτέλεσμα...

Αγορασμένο έχω το Nord, αλλά δεν έχει Νιγηρία.

Καλημέρα χρόνια πολλά. Αν έχεις υπομονή, φτιάξε ένα discord κ στείλε μου, να μπούμε να στο ενεργοποιήσω γω. Άλλαξε σε έναν πρόχειρο κωδικό τον Ms λογαριασμό σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η επιλογή να εμφανίζει τα fps είναι bugαρισμενη? Λέει ότι έχω 999.999.999 fps 👀🤣 με 73% χρήση της κάρτας

Αν πάρω εντωμεταξύ screenshot δείχνει 300+ που ούτε αυτό είναι σωστό μιας και έχω βάλει  κάτι λιγότερο από 120

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Eιχα παρει μαζι με steam λογαριασμο (τουρκιας) το forza horizon 5 απο www.kinguin.net  περιπου 15ε .

Αν θελω να βαλω να βαλω το εξτρα πακετο μπορω να βαλω αυτο και να το περασω σαν key ?

https://www.kinguin.net/category/127254/forza-horizon-5-premium-add-ons-bundle-dlc-eu-xbox-one-series-x-s-windows-10-cd-key?currency=EUR&discount=AKS14&nosalesbooster=1&r=3445edited 09:33

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, adi32 είπε

Eιχα παρει μαζι με steam λογαριασμο (τουρκιας) το forza horizon 5 απο www.kinguin.net  περιπου 15ε .

Αν θελω να βαλω να βαλω το εξτρα πακετο μπορω να βαλω αυτο και να το περασω σαν key ?

https://www.kinguin.net/category/127254/forza-horizon-5-premium-add-ons-bundle-dlc-eu-xbox-one-series-x-s-windows-10-cd-key?currency=EUR&discount=AKS14&nosalesbooster=1&r=3445edited 09:33

 

Όχι.

Το base το έχεις στο steam. Αυτό εδώ για το Microsoft account σου. Άρα κλειδί που να ενεργοποιείται στο steam θες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...