Προς το περιεχόμενο

Πιστοποίηση Microsoft για .NET με βασικές γνώσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

Έχω ρωτήσει σε αρκετές σχολές εκπαίδευσης ενηλίκων, αλλά δυστυχώς δεν έχω βρει κάποια που να παρέχει.

Ψάχνω να βρω κάποια πιστοποίηση της Microsoft για development σε .NET, για άτομο με πολύ βασικές γνώσεις καθώς και κάποιον οργανισμό που να  παρέχει προετοιμασία για αυτές σε Ηράκλειο Κρήτης, (η και αλλού διαδικτυακά), αλλά δεν είχα πολλή τύχη σε αυτό. μήπως γνωρίζετε κάποιον φορέα που να μπορέσει να με βοηθήσει;

Ευχαριστώ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, pink_glitter είπε

Καλησπέρα σας,

Έχω ρωτήσει σε αρκετές σχολές εκπαίδευσης ενηλίκων, αλλά δυστυχώς δεν έχω βρει κάποια που να παρέχει.

Ψάχνω να βρω κάποια πιστοποίηση της Microsoft για development σε .NET, για άτομο με πολύ βασικές γνώσεις καθώς και κάποιον οργανισμό που να  παρέχει προετοιμασία για αυτές σε Ηράκλειο Κρήτης, (η και αλλού διαδικτυακά), αλλά δεν είχα πολλή τύχη σε αυτό. μήπως γνωρίζετε κάποιον φορέα που να μπορέσει να με βοηθήσει;

Ευχαριστώ!

 

Αν επιτρέπεται, ποιος ο λόγος;

Anyway, δεν έχουν μείνει πολλές επιλογές (βασικά μια που δίνει αυτό που θες) και που θα γίνει retired φέτος: 

https://docs.microsoft.com/en-us/learn/certifications/exams/98-361

Για προετοιμασία, φαντάζομαι κάποιο μάθημα σε udemy π.χ. 

https://www.udemy.com/course/mta-98-361-software-development-fundamentals-cs-exam-prep/?utm_source=adwords&utm_medium=udemyads&utm_campaign=LongTail_la.EN_cc.ROWMTA-A&utm_content=deal4584&utm_term=_._ag_80979681514_._ad_533999950009_._kw__._de_c_._dm__._pl__._ti_dsa-1007766171312_._li_9067678_._pd__._&matchtype=b&gclid=CjwKCAiAvriMBhAuEiwA8Cs5lSOhYlle4ZSL43lQ8bU-0-7zeIM2KPbdblE2Zrs3Qm-nhpzk-QaYaxoC2X8QAvD_BwE

Δεν είναι πάντως καθαρά .net και δε βλέπω να υπάρχει κάτι τέτοιο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! Ναι κάτι τέτοιο έψαχνα! 

Όντως δεν βρίσκω και εγώ πολλά για .NET. και μου φάνηκε λίγο περίεργο. 

Είναι για φίλο που κάνει τα πρώτα βήματα σε .NET και θέλει να ενισχύσει λίγο παραπάνω το βιογραφικό.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...