Προς το περιεχόμενο

Lost Ark [Free-to-play MMORPG]


thrinodia
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,
7 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Έτοιμο το google form για την λίστα μελών και που παίζουμε.
Απαντήστε το για να μας έχουμε συγκεντρωμένους.
Αν δεν μπορείτε να δείτε στο τέλος τα αποτελέσματα ή σας μπερδεύει όπως το χει το gforms, ορίστε και το excel φύλλο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και γνωριζουμε οτι υπαρχουν πολλα farm bots, στο steamcharts ειναι 4ο και σιγουρα δεν το λες browser mmo, δεν ειναι για ολους αλλα μην τα ισοπεδωνουμε ολα...
Θα το ξαναπω, δεν ειναι dead ενα game οταν παψει να ειναι στα top του twitch ή επειδη δεν το παιζουν οι φιλοι μας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 770
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σα παρέα και εμείς σταματήσαμε να το παίζουμε, το συνέχισα κάποιον καιρό μόνος αλλά ήθελε πολύ grind από ένα σημείο και μετά, όμως ΠΟΛΥ καλό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είπα να το ξαναβάλω να παίξω λίγο εδώ που είμαι.
Όμως δε βρίσκω τον beatrice server που ήμουν.
Έχουν συγχωνευτεί servers? 
Αν ναι, είναι ο evergrace;
Τί είναι οι αριθμοί που δείχνει σε κάθε σερβερ; Πόσους χαρακτήρες μπορώ να μεταφέρω; Ή πόσους χαρακτήρες έχω σε κάθε σερβερ;
 

image.png.1de818f0f13f34996b91c4bfc72b286f.png

Βλέπω εδώ τον ήπιε η Western Europe περιοχή και συγχωνεύτηκε ως μια και υπάρχει μόνο η central europe.

 

Πού παίζετε εσείς πια;

O Antares υπάρχει ακόμα που βλέπω ότι έχει πληθυσμό από το φόρουμ.
Θα ενημερώσω το google form με τους σωστούς servers.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Άκουσα ότι με τα τελευταία patches, έχει γίνει πιο forgiving και convenient για casual players. Ισχύει; Έχει κανείς άποψη; Γιατί με ψήνουν να το κατεβάσω αλλά δεν έχω χρόνο να λιώνω πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, TomCollins είπε

Άκουσα ότι με τα τελευταία patches, έχει γίνει πιο forgiving και convenient για casual players. Ισχύει; Έχει κανείς άποψη; Γιατί με ψήνουν να το κατεβάσω αλλά δεν έχω χρόνο να λιώνω πλέον.

Ουτε καν, θα φτασεις γρηγορα σε ilvl κοντα στο end content αλλα θα σου λειπουν ολα τα αλλα απαιτουμενα (gem, runes, cards , cardset, quality etc)οποτε και δε θα μπαινεις πουθενα. Μη το διανοηθεις καν. Εγω με τερματισμενους χαρακτητες (2Χ1630 ilvl ετοιμοι για κορεα, 2Χ1590, 2Χ1610+ αλλους 10 1580) το παρατησα πριν κανα μηνα -παιζοντας day one και οντας dolphin- παρολα τα XXXX ευρω που εχω ριξει. Δεν ειναι απλως 2η δουλεια, ειναι πρωτη δουλεια και μαλλιστα αντι να σε πληρωνουν τη πληρωνεις.

Επεξ/σία από panoc
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...