Προς το περιεχόμενο

Microsoft 365 Personal 30 ευρώ Κωτσόβολος


UltimaGriever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/11/2021 στις 11:42 ΜΜ, aposporis είπε

Μπορεί κάποιος να ελέγξει αν στακάρουν και μετά αν γίνεται upgrade σε family με λογική τιμή;

πηρα εγω 3, στακαραν μια χαρα και ζηταει 69 ευρω για να το κανει family και για τα 3 χρονια, και 69 ανα χρονια μετα τα 3 χρScreenshot_2.png.253d877235a1adc989aec57316c622a1.png.2cd69bddd42dca04b1f71498fab384d1.pngονια

 

Επεξ/σία από demian83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/11/2021 στις 10:49 ΜΜ, demian83 είπε

πηρα εγω 3, στακαραν μια χαρα και ζηταει 69 ευρω για να το κανει family και για τα 3 χρονια, και 69 ανα χρονια μετα τα 3 χρονια

 

Ερώτηση, η παραγγελία έγινε με μεταφορικά; Ή παραλαβή από το κατάστημα;

Στέλνουν σε email τον κωδικό; Ή όντως πρέπει να παραλάβεις δέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, SilentVoice είπε

Ερώτηση, η παραγγελία έγινε με μεταφορικά; Ή παραλαβή από το κατάστημα;

Στέλνουν σε email τον κωδικό; Ή όντως πρέπει να παραλάβεις δέμα;

πρεπει να παραλαβεις δεμα και εχει μεσα τον κωδικο. αλλιως εχει μεταφορκα 3 ευρω νομιζω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/11/2021 στις 10:49 ΜΜ, demian83 είπε

πηρα εγω 3, στακαραν μια χαρα και ζηταει 69 ευρω για να το κανει family και για τα 3 χρονια, και 69 ανα χρονια μετα τα 3 χρονια

 

πάρε αυτό που λέει με τον μηνα 10e,
εγώ σε προηγουμενη προσφορα 

πήρα 3 χρόνια. 
έβαλα και τα πρώτα 10e και αναβαθμίστηκε όλο σε family 
extra:  πήγα να κάνω cancel για δοκιμή και πήρα και +2 μήνες

έβαλα και κάρτα revolut μιας χρήσης μην ξεχαστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα αγοράσει δύο χρόνια από προηγούμενη προσφορά και μετά είχα την προσφορά με το Family με τα 10 ευρώ (και μετά ακύρωση η επαναλαμβανόμενη χρέωση).

Ξέρεις κάποιος άμα μπορώ να αγοράσω 1-2 χρόνια επιπλέον συνδρομή από την προσφορά και να τα συμπληρώσω στην υπάρχουσα συνδρομή και αν θα προστεθούν αυτούσια ή θα γίνει κάποια μετατροπή (πχ 1 χρόνος σε 3-4 μήνες family);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 minutes ago, defaultuser2003 said:

Είχα αγοράσει δύο χρόνια από προηγούμενη προσφορά και μετά είχα την προσφορά με το Family με τα 10 ευρώ (και μετά ακύρωση η επαναλαμβανόμενη χρέωση).

Ξέρεις κάποιος άμα μπορώ να αγοράσω 1-2 χρόνια επιπλέον συνδρομή από την προσφορά και να τα συμπληρώσω στην υπάρχουσα συνδρομή και αν θα προστεθούν αυτούσια ή θα γίνει κάποια μετατροπή (πχ 1 χρόνος σε 3-4 μήνες family);

δεν το έχω κάνει, αλλά από ότι κατάλαβα από όσο έψαξα για να το κάνω, το κάνεις personal βάζεις τα χρόνια (ίσως στο κάνει και αυτόματα αφού δει κωδικό personal) και μετά +10 ξανά για να γίνει familly, αρχεία δεν χάνονται όσο είσαι από το ένα στο άλλο, αλλά πρέπει να ξανακαλέσεις τα members , πάλι αυτά από δικό μου reaserch για να δω τι θα κάνω αργότερα, δεν το έχω δοκιμάσει έχω ακόμα μέχρι το 2025

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Dmspolys είπε

Μπορεί να μου Εξηγήσει κάποιος τι διαφορά έχει το family με το απλό ;;; Εγώ έχω για 5 χρόνια το απλό …

Εκτός του ότι ειναι για 6 άτομα σε καλύτερη τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...