Προς το περιεχόμενο

BF - WIND 20% με κάρτες Yellows της ΠΕΙΡΑΩΣ [ΤΕΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Εγώ, τα yellows μπήκαν αμέσως! (ήδη τα εξσργυρωσα στον σκλαβενιτη😬

Τι ποσο ηταν η αγορα που εκανες? και πόσα πήρες? με τι κάρτα? την φυσιολογικη την πορτοκαλι την debit ?

Και εμενα μπηκαν αμεσως αλλα τα φυσιολογικα. Οχι τα 30.000€ που πρεπει να μπουνε, για τα 299-300€ αγορά που έκανα.

 

Επεξ/σία από andreaspA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το s20fe πήρα και μπήκαν οι πόντοι που αντιστοιχούν στο 20% της αξίας της αγοράς. Πιστωτική χρησιμοποίησα, αλλά δεν παίζει κάποιο ρόλο. Η υπάλληλος της Wind μου είπε ότι αν δεν έμπαιναν όλοι οι πόντοι θα έστελνε στην τράπεζα την απόδειξη, αλλά τελικά δεν χρειάστηκε. Ίσως σε άλλες περιπτώσεις (όπως τη δική σου) να το εκανε... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Το s20fe πήρα και μπήκαν οι πόντοι που αντιστοιχούν στο 20% της αξίας της αγοράς. Πιστωτική χρησιμοποίησα, αλλά δεν παίζει κάποιο ρόλο. Η υπάλληλος της Wind μου είπε ότι αν δεν έμπαιναν όλοι οι πόντοι θα έστελνε στην τράπεζα την απόδειξη, αλλά τελικά δεν χρειάστηκε. Ίσως σε άλλες περιπτώσεις (όπως τη δική σου) να το εκανε... 

Θα επικοινωνήσω την Δευτέρα. Πρώτα Πειραιώς και μετά wind

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, andreaspA είπε

Θα επικοινωνήσω την Δευτέρα. Πρώτα Πειραιώς και μετά wind

Μην αγχώνεσαι, θα βγάλεις σίγουρα άκρη! Δεν πέρασαν και οι 5 μέρες από τη συναλλαγή 

Επεξ/σία από samsunglife
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2021 στις 11:35 ΠΜ, samsunglife είπε

Μην αγχώνεσαι, θα βγάλεις σίγουρα άκρη! Δεν πέρασαν και οι 5 μέρες από τη συναλλαγή 

Εννοειται οτι οι ποντοι δεν εχουν μπει ακομα. Σημερα με πηραν τηλεφωνο να μου απαντησουν.

Και τι μου ειπαν?

Οτι το τηλεφωνο το αγορασα την Τριτη το μεσημερι, αλλα την εφαρμογή την εγκατέστησα την τρίτη το βράδυ, ενώ στους όρους της προσφοράς αναφέρει ότι έπρεπε να ήταν εγκατεστημένη.

Οταν ακουω βλακειες, πολλες φορες γινομαι αγενης πια. Δεν αντεχω τις ηλιθιοτητες.

Τηλέφωνο αγόρασα!! τι κάθεσαι και βλέπεις? την εγκατάσταση της εφαρμογής την ίδια μέρα? Χαιρω πολύ! λογικό ειναι! καινουργιο τηλεφωνο, καινουργια εγκατάσταση.

Κοίτα πίσω μερικους μήνες να δεις πότε την είχα κάνει εγκατάσταση!

 

Θα μου ξανααπαντήσουν...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικοί τελείως ,εναντιθεση με τα media markt που ενώ δεν είχαν ετοιμοπαραδοτη tv την αγόραζες με την επιστροφή και όποτε είχαν σου την έστελναν.Προφανως οι άνθρωποι θελανε να πουλήσουν γιατι είχαν να πουλήσουν ενώ η wind πούλαγε φουμαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, martin27 είπε

Τραγικοί τελείως ,εναντιθεση με τα media markt που ενώ δεν είχαν ετοιμοπαραδοτη tv την αγόραζες με την επιστροφή και όποτε είχαν σου την έστελναν.Προφανως οι άνθρωποι θελανε να πουλήσουν γιατι είχαν να πουλήσουν ενώ η wind πούλαγε φουμαρα

Η Wind δεν εχει καμια σχεση. Η πειραιως εδωσε την παραπανω απαντηση και οχι η Wind.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
32 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Η Wind δεν εχει καμια σχεση. Η πειραιως εδωσε την παραπανω απαντηση και οχι η Wind.

 

Αυτο δεν το ξερεις.

Σε ΜΜ με πειραιως σε αντιστοιχη προωθητικη πριν κατι μηνες, μπηκαν ΟΛΟΙ οι ποντοι (20%) την ωρα της συναλλαγης στο POS του μαγαζιου, αμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreaspA είπε

Η Wind δεν εχει καμια σχεση. Η πειραιως εδωσε την παραπανω απαντηση και οχι η Wind.

 

Οταν αγόρασες το καινούριο σου κινητό από τη Wind δεν είχες ήδη εγκατεστημένη την εφαρμογή της πειραιώς στο παλιό κινητό σου;

Σε εμένα έτσι έγινε και όλοι οι πόντοι (20%) μπήκαν αμέσως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, andreaspA είπε

Εννοειται οτι οι ποντοι δεν εχουν μπει ακομα. Σημερα με πηραν τηλεφωνο να μου απαντησουν.

Και τι μου ειπαν?

Οτι το τηλεφωνο το αγορασα την Τριτη το μεσημερι, αλλα την εφαρμογή την εγκατέστησα την τρίτη το βράδυ, ενώ στους όρους της προσφοράς αναφέρει ότι έπρεπε να ήταν εγκατεστημένη.

Οταν ακουω βλακειες, πολλες φορες γινομαι αγενης πια. Δεν αντεχω τις ηλιθιοτητες.

Τηλέφωνο αγόρασα!! τι κάθεσαι και βλέπεις? την εγκατάσταση της εφαρμογής την ίδια μέρα? Χαιρω πολύ! λογικό ειναι! καινουργιο τηλεφωνο, καινουργια εγκατάσταση.

Κοίτα πίσω μερικους μήνες να δεις πότε την είχα κάνει εγκατάσταση!

 

Θα μου ξανααπαντήσουν...

 

 

Φίλε το λέγε στους όρους . Θέλει εγκαταστημένη την εφαρμογή . 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, andreaspA είπε

Η Wind δεν εχει καμια σχεση. Η πειραιως εδωσε την παραπανω απαντηση και οχι η Wind.

 

Εγώ αναφέρομαι στο κομμάτι της διαθεσιμότητας συσκευών που ήταν ανύπαρκτη και ενώ πήγα στο κατάστημα όπου τηλεφωνικός μου είπαν ελάτε από εδώ να το παραγγείλετε με το μισό της άξιας ως προκαταβολή ,εκεί μου ρίξανε άκυρο με την δικαιολογία ότι δεν ξέρουμε πότε θα έχουμε διαθεσιμότητα και πως όταν έρθει το κινητό κόβετε η απόδειξη όποτε θα είμαι εκτός προθεσμίας της προσφοράς.Όσον αφορά τα media markt σήμερα μπήκαν οι πόντοι.Μια βδομάδα ακριβώς μετά τη συναλλαγή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, aGka8l είπε

Φίλε το λέγε στους όρους . Θέλει εγκαταστημένη την εφαρμογή . 

 

 

5 γραμμες εγραψα. Τις διάβασες?

5 ώρες πριν, samsunglife είπε

Οταν αγόρασες το καινούριο σου κινητό από τη Wind δεν είχες ήδη εγκατεστημένη την εφαρμογή της πειραιώς στο παλιό κινητό σου;

Σε εμένα έτσι έγινε και όλοι οι πόντοι (20%) μπήκαν αμέσως!

Φυσικα και ηταν εγκατεστημενη, απο μηνες πριν.

 

7 ώρες πριν, matrixxx είπε

Αυτο δεν το ξερεις.

Σε ΜΜ με πειραιως σε αντιστοιχη προωθητικη πριν κατι μηνες, μπηκαν ΟΛΟΙ οι ποντοι (20%) την ωρα της συναλλαγης στο POS του μαγαζιου, αμεσα.

Δεν ειναι απαραιτητο οτι θα συμβει ετσι. Αλλιως δεν θα ελεγε για 5 μέρες μετά την ολοκληρωση της συναλλαγής. Εν ολίγης το πότε θα κλείσει πακέτο το κατάστημα. Την Πέμπτη έκλεισε πακέτο και μου ήρθε και το winbank alert οτι χρεώθηκα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Φυσικα και ηταν εγκατεστημενη, απο μηνες πριν.

 

Τότε θα βρεθεί άκρη! Φυσικά δεν θα έπρεπε σε καμια περίπτωση να περάσεις όλη αυτή την ταλαιπωρία... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...