Προς το περιεχόμενο

BF - WIND 20% με κάρτες Yellows της ΠΕΙΡΑΩΣ [ΤΕΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://bf.wind.gr/#brochure/yellows

 

Αν τον συνδυάσεις με τις προσφορές black friday βγαίνουν αρκετά κινητά σε πολύ καλή τιμή.

Για φυσικα καταστηματα

 

Επεξ/σία από artlu
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θέμα είναι να  βρεις κανα κινητό/tablet σε κατάστημα. Συνήθως πρέπει να το παραγγείλεις!

ΥΓ Εν τω μεταξύ κάτω-κάτω με ψιλά γράμματα γράφει ότι η προσφορά 20% σε yellows ισχύει από 9/7 έως 31/8/2021...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://yellow.piraeusbank.gr/el/yellows/prosfora/kerdise-yellows-sth-wind

 

από 19/11 έως 04/12/2021,

2 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Το θέμα είναι να  βρεις κανα κινητό/tablet σε κατάστημα. Συνήθως πρέπει να το παραγγείλεις!

ΥΓ Εν τω μεταξύ κάτω-κάτω με ψιλά γράμματα γράφει ότι η προσφορά 20% σε yellows ισχύει από 9/7 έως 31/8/2021...

προφανως τους ξεφυγε η ημερομηνία απο προηγούμενη αναρτηση χαχααχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χιομι 11τ το εκαναν pricematch στο σκρουτζ στα 399,με επιστροφη και αποφορολογηση το παιρνεις στα 260 περιπου,το κινητο σπερνει πονο,εκανα ακριβως αυτο το κομπο στην ακριβως ιδια τιμη περσι για το 10τ(το οποιο επισης περνει πονο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, artlu είπε

https://yellow.piraeusbank.gr/el/yellows/prosfora/kerdise-yellows-sth-wind

 

από 19/11 έως 04/12/2021,

προφανως τους ξεφυγε η ημερομηνία απο προηγούμενη αναρτηση χαχααχ

Σωστό!!!

περιμένω να ματσάρει προσφορά ο Γερμανός με επιστροφή Eurobank...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, manosfp είπε

Οπότε online δεν ισχύουν τα yellows. 

Μπράβο Wind,πολύ έξυπνο.. 

Αν βρεις συσκευή σε κατάστημα ή έκπτωση γίνεται απευθείας; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ σε όποιον προχωρήσει σε αγορά. Κατεβάστε και κάντε login στο yellows app γιατί δεν θα σας πιστώσουν τους πόντους. Την πάτησα κατά την περίοδο π υπήρχε προσφορά στην media markt και δεν πήρα τους πόντους γιατί δεν έκανα σύνδεση μέσω του app. Απατεώνες. Βέβαια έχω προχωρήσει σε καταγγελία στο συνήγορο του καταναλωτή. Λέμε για απατεώνες, οπότε προσοχή!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, cac είπε

Συνδυαζεται τιμολογιο και yellows? 

Εννοείται ρε μαν το πιο oldschool κόλπο του ινσομνια θεωρείται. Το αποκαλώ triple insomnia combo. (αποφορολογηση/επιστροφή/αρχική έκπτωση) 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, djkokalis είπε

ΠΡΟΣΟΧΗ σε όποιον προχωρήσει σε αγορά. Κατεβάστε και κάντε login στο yellows app γιατί δεν θα σας πιστώσουν τους πόντους. Την πάτησα κατά την περίοδο π υπήρχε προσφορά στην media markt και δεν πήρα τους πόντους γιατί δεν έκανα σύνδεση μέσω του app. Απατεώνες. Βέβαια έχω προχωρήσει σε καταγγελία στο συνήγορο του καταναλωτή. Λέμε για απατεώνες, οπότε προσοχή!

Αρα αν αγορασω κατι απο το site της wind με την καρτα πειραιως που εχω δε θα μου πιστωσει τους ποντους? Εχει μιλησει καποιος με εξυπηρετηση πελατων της Πειραιως? Ρωταω γιατι δε θελω να γεμιζω το κινητο μου με ανουσιες εφαρμογες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, default είπε

Αρα αν αγορασω κατι απο το site της wind με την καρτα πειραιως που εχω δε θα μου πιστωσει τους ποντους? Εχει μιλησει καποιος με εξυπηρετηση πελατων της Πειραιως? Ρωταω γιατι δε θελω να γεμιζω το κινητο μου με ανουσιες εφαρμογες.

Καταρχήν το promo λέει για αγορά σε φυσικά καταστήματα και για όποιον έχει κατεβάσει κι ενεργοποιήσει το yellow mobile app, Αρα είτε συμφωνούμε είτε όχι, έτσι είναι οι όροι. Αν κατεβάσεις το app θα το έχεις και για μελλοντικά promos της Πειραιώς, τον τελευταίο καιρό, ο όρος του να έχεις γραφτεί στο app είναι προαπαιτούμενο για να παίρνεις τους έξτρα πόντους...

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, default είπε

Αρα αν αγορασω κατι απο το site της wind με την καρτα πειραιως που εχω δε θα μου πιστωσει τους ποντους? Εχει μιλησει καποιος με εξυπηρετηση πελατων της Πειραιως? Ρωταω γιατι δε θελω να γεμιζω το κινητο μου με ανουσιες εφαρμογες.

Μου θυμίζεις τον άλλο που σβήνει τα μεηλ του. Μην είστε ψυχαναγκαστικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...