Προς το περιεχόμενο

Το Perseverance κατέγραψε εντυπωσιακό βίντεο του ελικοπτέρου Ingenuity που πετά στον Άρη


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, tsarouc είπε

Το παλικάρι (δεν ξέρω την ηλικία του και ο χαρακτηρισμός είναι φιλικός) είναι μάστερ στο είδος του και άδικα απευθύνθηκα σε αυτόν. Και δημοσίως του ζητάω συγνώμη που εξαιτίας άλλων πήρε και αυτόν η μπάλα. Τώρα για τους άλλους δε θα σχολιάσω γιατί θα πω λέξεις καθόλου πολιτισμένες και θα με διώξουν από το φόρουμ και δε θέλω.

 Αλλά αυτοί ξέρουν καλά.  Ας βάλουν τη φαντασία τους να λειτουργήσει. 

 

Φίλε, οφείλω κι εγώ να ζητήσω μια συγγνώμη γιατί θα μπορούσα να ήμουν λιγότερο απόλυτος. Την επόμενη φορά θα το έχω υπ'οψιν μου για να αντιδράσω αναλόγως. Καλή συνέχεια σε ο,τι κάνεις.

Υ.Γ. Master δεν είμαι (αν και κατανοώ πως το λες), απλά έχω ως χόμπι από πολύ μικρός την αστρονομια, και σε συνδυασμό με το επάγγελμά μου μπορώ να βγάζω καποια συμπεράσματα. Ο καθένας έχει τα ενδιαφέροντα του.

:)

Επεξ/σία από MikeKata
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

35 λεπτά πριν, MikeKata είπε

Φίλε, οφείλω κι εγώ να ζητήσω μια συγγνώμη γιατί θα μπορούσα να ήμουν λιγότερο απόλυτος. Την επόμενη φορά θα το έχω υπ'οψιν μου για να αντιδράσω αναλόγως. Καλή συνέχεια σε ο,τι κάνεις.

Υ.Γ. Master δεν είμαι (αν και κατανοώ πως το λες), απλά έχω ως χόμπι από πολύ μικρός την αστρονομια, και σε συνδυασμό με το επάγγελμά μου μπορώ να βγάζω ξαποια συμπεράσματα. Ο καθένας έχει τα ενδιαφέροντα του.

:)

Και συ φιλαράκι καλά να είσαι. Πολύ όμορφο το χόμπι σου παρεπιμπτόντως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...