Προς το περιεχόμενο

docker


nkroup

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.

Είμαι μαθητής της Ε' δημοτικού και ασχολούμαι με το Docker, παρόλο που δεν κάνουμε προγραμματισμό στο σχολείο.

Μου αρέσει ο προγραμματισμός οπότε θέλω να φτιάξω κάτι νέο (web site, εφαρμογή με συστήματα devops) και δεν ξέρω τι να κάνω.

Μπορείτε να μου δώσετε κάποια ιδέα ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες ιδεα εννοεις τι app να φτιαξεις;

Ε δημοτικου δεν μας ειχε μεινει δοντι απο το παιχνιδι στις αλανες, ρε πως αλλαζουν ετσι οι καιροι…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Predatorkill είπε

Οταν λες ιδεα εννοεις τι app να φτιαξεις;

Ε δημοτικου δεν μας ειχε μεινει δοντι απο το παιχνιδι στις αλανες, ρε πως αλλαζουν ετσι οι καιροι…

Καιρός ήταν να αλλάξει αιώνα η χώρα και να φύγει η νεολαία από το χαμηλό επίπεδο του απλού χρήστη μόνο τεχνολογίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, skiabox είπε

Καιρός ήταν να αλλάξει αιώνα η χώρα και να φύγει η νεολαία από το χαμηλό επίπεδο του απλού χρήστη μόνο τεχνολογίας.

Παρτο αλλιως και κοιτα γυρω σου τι συμβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, skiabox είπε

Καιρός ήταν να αλλάξει αιώνα η χώρα και να φύγει η νεολαία από το χαμηλό επίπεδο του απλού χρήστη μόνο τεχνολογίας.

Ε' Δημοτικού να ασχολείται με docker δεν το λες και νορμάλ πάντως. Αν και μυρίζομαι le funny troll xd με εγγραφή πριν 3 ώρες.

OP τι ιδέες θα ήθελες;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Kercyn είπε

Ε' Δημοτικού να ασχολείται με docker δεν το λες και νορμάλ πάντως. Αν και μυρίζομαι le funny troll xd με εγγραφή πριν 3 ώρες.

OP τι ιδέες θα ήθελες;

13 χρόνων σε χώρες με παράδοση στα επαγγέλματα της πληροφορικής, έχουν πιάσει δουλειά ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 λεπτά πριν, skiabox είπε

13 χρόνων σε χώρες με παράδοση στα επαγγέλματα της πληροφορικής, έχουν πιάσει δουλειά ήδη.

Η καλύτερη ηλικία. Σε άλλες χώρες με όχι τόσο παράδοση στα επαγγέλματα της πληροφορικής κάνουν mining (όχι το Bitcoin, το παραδοσιακό το ορθόδοξο). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Ts εσύ είσαι στη φώτο; Δεν φαίνεσαι για  Ε' δημοτικού... Για δώσε ένα repo να δούμε αν έχεις ανεβάσει κανένα καλό container, να σε στηρίξουμε κ όλας.! 
 

Spoiler

Ντροπή πάντως, δεν είναι καν Παρασκευή. 2/10 από μένα. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...