Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro - Glacier Gray - 20 EUR Public [ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


-XOF-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 320
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, billathens! είπε

Προς διεκπεραιωση το χουμε ένα 50% λέτε ή πάμε κουβά 🤣

Το προς διεκπεραίωση από μόνο του δεν λέει κάτι, σε όλους είναι προς διεκπεραίωση. Από κάτω συνήθως γράφει "εκτεταμένη αναζήτηση", σε μένα ένα λέει "σε διαδικασία συλλογής". Αυτό είναι κάπως πιο ελπιδοφόρο από το "εκτεταμένη αναζήτηση".

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 13.00 μόλις άλλαξε σε εκτεταμένη αναζητηση... Εγώ θα τους γλεντήσω. Να φάμε όλοι άκυρα ναι το καταλαβαίνω, να παίρνουν παιδιά μετά από εμένα όμως, όχι δε το δέχομαι. Εννοείται να τα χαρούν τα παιδιά δεν έχω πρόβλημα με αυτούς, αλλα το public θα τα ακούσει.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλώς το! Έσκασε η ακύρωση!

Αναφορά σε κείμενο

 

Γεια σας!

Ευχαριστούμε που μας επιλέγετε για τις αγορές σας.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, λόγω τεχνικών δυσλειτουργιών, το προϊόν BLUETOOTH REDMI BUDS 3 PRO GRAY της παραγγελίας σας ΧΧΧΧ εμφανίστηκε με λανθασμένη τιμή στο public.gr.

Η κατάσταση έχει πλέον αποκατασταθεί και έχουμε ήδη προβεί στις απαραίτητες διορθωτικές κινήσεις. Ως εκ τούτου έχουμε προχωρήσει σε ακύρωση της παραγγελίας σας.

Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!

Με εκτίμηση,

Ομάδα Customer Passion

 

 

Επεξ/σία από thanasis00
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις τωρα

Γεια σας!

Ευχαριστούμε που μας επιλέγετε για τις αγορές σας.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, λόγω τεχνικών δυσλειτουργιών, το προϊόν BLUETOOTH REDMI BUDS 3 PRO GRAY της παραγγελίας σας o077283922 εμφανίστηκε με λανθασμένη τιμή στο public.gr.

Η κατάσταση έχει πλέον αποκατασταθεί και έχουμε ήδη προβεί στις απαραίτητες διορθωτικές κινήσεις. Ως εκ τούτου έχουμε προχωρήσει σε ακύρωση της παραγγελίας σας.

Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...