Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro - Glacier Gray - 20 EUR Public [ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΚΥΡΑ]


-XOF-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, m1chaL1s είπε

καλημερα παιδια θα σας πω τι νομιζω οτι εγινε καποιος μπερδεψε τα απλα ear buds με τα  buds 3 pro παραλαβε ο ενας που πα πηρε απο καταστημα πριν το παρουν χαμπαρι και οι υπολιποι πουλ#% δυστιχος μην εχετε πολλες ελπιδες

Δεν πιστεύω ότι έγινε αυτό, αυτή είναι η θεωρία μου και για όποιον ενδιαφέρεται: (Επίσης εγώ δεν πήγα από κοντά αλλά πρόλαβα και μου τα έστειλαν)

Είδα χθες πως η τιμή είχε γίνει 19.90 στο media markt από τη εξέλιξη τιμών του σκρουτζ, (τώρα πια δεν το δείχνει), αλλά στο σαιτ τους το είχαν προλάβει και το έφτιαξαν γιατί δεν βρήκα τίποτα τέτοιο. Λογικά μπερδεψαν το 79.90 με το 19.90 όπως είπε και κάποιος πριν. 

Έπειτα μπορεί να έγινε κάποιου είδους αυτόματο price matching μεταξύ public - media markt (είναι από τους ίδιους τα μαγαζιά) και ενώ στο media markt το φτιάξανε, στο public δεν το είδανε.

 

Επεξ/σία από -XOF-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 320
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

12 λεπτά πριν, -XOF- είπε

Δεν πιστεύω ότι έγινε αυτό, αυτή είναι η θεωρία μου και για όποιον ενδιαφέρεται: (Επίσης εγώ δεν πήγα από κοντά αλλά πρόλαβα και μου τα έστειλαν)

Είδα χθες πως η τιμή είχε γίνει 19.90 στο media markt από τη εξέλιξη τιμών του σκρουτζ, (τώρα πια δεν το δείχνει), αλλά στο σαιτ τους το είχαν προλάβει και το έφτιαξαν γιατί δεν βρήκα τίποτα τέτοιο. Λογικά μπερδεψαν το 79.90 με το 19.90 όπως είπε και κάποιος πριν. 

Έπειτα μπορεί να έγινε κάποιου είδους αυτόματο price matching μεταξύ public - media markt (είναι από τους ίδιους τα μαγαζιά) και ενώ στο media markt το φτιάξανε, στο public δεν το είδανε.

 

Το 1 με το 7 πάντως δεν μπερδεύεται τόσο εύκολα....σε αριθμητικό πληκτρολόγιο στην κάθετο παρεμβάλλεται το 4, στο δε πληκτρολόγιο επάνω από τα γράμματα παρεμβάλλονται 5 άλλα τυχαία νούμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, _Biohazard_ είπε

Το 1 με το 7 πάντως δεν μπερδεύεται τόσο εύκολα....σε αριθμητικό πληκτρολόγιο στην κάθετο παρεμβάλλεται το 4, στο δε πληκτρολόγιο επάνω από τα γράμματα παρεμβάλλονται 5 άλλα τυχαία νούμερα.

Σωστά, αλλά το 7 άνετα το βλέπεις για 1 αν τα καταχωρείς πολύ γρήγορα στο σύστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, natural_sgf είπε

Σωστά, αλλά το 7 άνετα το βλέπεις για 1 αν τα καταχωρείς πολύ γρήγορα στο σύστημα...

Θέλω να πιστεύω πως δεν έχουν τους υπαλλήλους σε τίποτα κάτεργα, χωρίς έστω ελάχιστο φωτισμό, να πληκτρολογούν τυφλά (αν ήξεραν τυφλό σύστημα επίσης δεν θα υπήρχε πρόβλημα), στην τύχη οποίο πλήκτρο πατήσουν. Αλλιώς με τόση τυχαιότητα θα είχαμε συνεχώς λάθος τιμές.

Anyway, εγώ ακόμα δεν έχω λάβει οποιαδήποτε ενημέρωση περί ακύρωσης. Αναμένω την αιτιολόγηση της ακύρωσης λοιπόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, -XOF- είπε

Δεν πιστεύω ότι έγινε αυτό, αυτή είναι η θεωρία μου και για όποιον ενδιαφέρεται: (Επίσης εγώ δεν πήγα από κοντά αλλά πρόλαβα και μου τα έστειλαν)

Είδα χθες πως η τιμή είχε γίνει 19.90 στο media markt από τη εξέλιξη τιμών του σκρουτζ, (τώρα πια δεν το δείχνει), αλλά στο σαιτ τους το είχαν προλάβει και το έφτιαξαν γιατί δεν βρήκα τίποτα τέτοιο. Λογικά μπερδεψαν το 79.90 με το 19.90 όπως είπε και κάποιος πριν. 

Έπειτα μπορεί να έγινε κάποιου είδους αυτόματο price matching μεταξύ public - media markt (είναι από τους ίδιους τα μαγαζιά) και ενώ στο media markt το φτιάξανε, στο public δεν το είδανε.

 

Εσύ αν κάνεις ένα λάθος στον υπολογιστή σου και πατήσεις άλλο νούμερο (που εδώ ακολουθεί πρακτική Κωτσου στάνταρ για τοκισμο) θα σε στείλουν σπίτι σου. 

Εδώ, λάθος συγνώμη, ξαναπληρωστε μας, να τοκιζουμε λεφτά και τα λέμε στο επόμενο clickbait 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Rattlehead είπε

Εσύ αν κάνεις ένα λάθος στον υπολογιστή σου και πατήσεις άλλο νούμερο (που εδώ ακολουθεί πρακτική Κωτσου στάνταρ για τοκισμο) θα σε στείλουν σπίτι σου. 

Εδώ, λάθος συγνώμη, ξαναπληρωστε μας, να τοκιζουμε λεφτά και τα λέμε στο επόμενο clickbait 

Εγώ υποτίθεται θα παραλάβω. Αντικαταβολή είχα βάλει. Τι κέρδος να έχουν σε τέτοιες περιπτώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...