Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν 5 μήνες Apple Arcade + Apple Music [Κοτσοβολος]


CyberMarco

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα φτιάξει Apple ID πριν πολλά χρόνια, στην προσπάθεια να συνδεθώ τώρα με το Promo Code του Κωτσόβολου μου βγάζει "Unable to sign in Apple Music". Αν προσπαθήσω και στο κανονικό Site, πάλι το ίδιο μου βγάζει, δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, XghosT7 είπε

Είχα φτιάξει Apple ID πριν πολλά χρόνια, στην προσπάθεια να συνδεθώ τώρα με το Promo Code του Κωτσόβολου μου βγάζει "Unable to sign in Apple Music". Αν προσπαθήσω και στο κανονικό Site, πάλι το ίδιο μου βγάζει, δεν ξέρω.

Κάνε ένα reset, λειτουργεί κανονικά. Σε όσους έχουν βάλει στο παρελθόν την προσφορά από τον Κωτσόβολο, αντί για 5 μήνες δίνει 2-3. Worth και πάλι. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Κάνε ένα reset, λειτουργεί κανονικά. Σε όσους έχουν βάλει στο παρελθόν την προσφορά από τον Κωτσόβολο, αντί για 5 μήνες δίνει 2-3. Worth και πάλι. 

Μάλλον κάτι δεν κάνω καλά τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Κάνε ένα reset, λειτουργεί κανονικά. Σε όσους έχουν βάλει στο παρελθόν την προσφορά από τον Κωτσόβολο, αντί για 5 μήνες δίνει 2-3. Worth και πάλι. 

Έκανα reset το Modem για να πάρω νέα IP + έβαλα και Incognito στο Chrome, το ίδιο. Μάλλον έχει να κάνει με την ανάκτηση κωδικού που έκανα επειδή δεν το θυμόμουν το ρημάδι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...