Προς το περιεχόμενο

Vodafone tv box root


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά έχει βρει κανείς κάποια λύση; Εγώ μπορούσα να μπω στο μενού πιέζοντας το home από το remote αμέσως μόλις ανοίξει κ πριν πετάξει το γνωστό μήνυμα error SA005. Αλλά μπαίνοντας στο μενού δεν άνοιγε καμία εφαρμογή. Βρήκα τον τρόπο να το ξεγελάσω, ανοίγοντας το netflix από κινητό κ ζητώντας να κάνω chromecast κ έτσι άνοιγε η εφαρμογή του netflix κανονικά κ συνέχιζα με το remote control.

Σήμερα είχα τη φαεινή ιδέα να το κάνω reset. Το αποτέλεσμα είναι να κολλάει στην ίδια αρχική οθόνη με το ίδιο error. Το κόλπο με το chromecast μέσω του κινητού από την εφαρμογή του netflix καθώς πλέον δεν υπάρχει μέσα στο μενού (όταν καταφέρω να μπω πατώντας το home γρήγορα την ώρα που ανοίγει) και φυσικά δεν υπάρχει καμία άλλη εφαρμογή ούτε καν οι ρυθμίσεις.

Από τη vodafone αρνούνται κατηγορηματικά να με υποστηρίξουν από τη στιγμή που έχω απενεργοποιήσει το vodafone-tv. Έστειλα ένα ωραίο email στο τμήμα παραπόνων αν κ δε νομίζω να βγάλω άκρη. Δε μπορώ να αποδεχτώ όμως το γεγονός να το κλειδώνουν, ενώ το box το έχω προσωπικά πληρώσει με 2,5 ευρώ για 2 χρόνια σε κάθε λογαριασμό. Θεωρώ πως είναι δικό μου κ θα έπρεπε να μπορώ να χρησιμοποιώ youtube και netflix.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα το πιο σωστο θα ηταν να απαιτησετε ειτε επιστροφη χρηματων απο τη vodafone (καθως το πληρωνουμε 2.5€ το μηνα αυτον τον εξοπλισμο), ειτε να βρουν τροπο να σας το ξεκλειδωσουν, είτε επιστροφη χρηματων (και εγω εαν φυγω απο τη vf εχοντας πληρωσει 60 ευρω αυτο το παπαρλικι θα το απαιτησω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...