Προς το περιεχόμενο

ιντερνετικα καταστηματα παπουτσιων


otso

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνοντας πρωτη φορα για παπουτσια μεσω νετ  μιας και καπου ειδα ενα ζευγαρι columbia που δεν υπαρχει σε φυσικο καταστημα , ΣΥναντω  συχνα κατι epapoutsia.gr κατι modivo.gr

κοιτωντας προσεκτικοτερα βλεπω ειναι πολωνικα , τι διαολο ;

Να μην τα πολυσυζηταμε θα ηθελα να μαθω αν υπαρχουν αξιοπιστα σαιτ παπουτσιων που να δεχονται δωρεαν επιστροφες  η σου επιστρεφουν τα χρηματα χωρις μα και μου 

η και αν υπαρχουν καποια διαβοητα σαιτ που πρεπει να αποφευγουμε .epapoutsia.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/12/2021 στις 5:11 ΜΜ, TheoAlex50 είπε

Πολύ καλές αντιγραφές έχουν το μόνο σίγουρο. Δεν θα αγόραζα από εκεί πάντως. 

Μπορείς να αγοράσεις από τα επώνυμα ελληνικά καταστήματα τα οποία φέρνουν τα "επώνυμα" ρούχα και παπούτσια από τις κινεζικές αγορές της Φλωρεντίας, της Ρώμης, του Παρισιού και της Βαλενθια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, james01gr είπε

Μπορείς να αγοράσεις από τα επώνυμα ελληνικά καταστήματα τα οποία φέρνουν τα "επώνυμα" ρούχα και παπούτσια από τις κινεζικές αγορές της Φλωρεντίας, της Ρώμης, του Παρισιού και της Βαλενθια

Μπράβο. 

Στις 19/12/2021 στις 5:19 ΜΜ, otso είπε

αρα  theoalex  εχεις κανει την ερευνα σου και υπαρχουν καποια που εμπιστευεσαι , πες μου εστω και με πμ

Σου στέλνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/12/2021 στις 2:30 ΜΜ, otso είπε

Ψαχνοντας πρωτη φορα για παπουτσια μεσω νετ  μιας και καπου ειδα ενα ζευγαρι columbia που δεν υπαρχει σε φυσικο καταστημα , ΣΥναντω  συχνα κατι epapoutsia.gr κατι modivo.gr

κοιτωντας προσεκτικοτερα βλεπω ειναι πολωνικα , τι διαολο ;

Να μην τα πολυσυζηταμε θα ηθελα να μαθω αν υπαρχουν αξιοπιστα σαιτ παπουτσιων που να δεχονται δωρεαν επιστροφες  η σου επιστρεφουν τα χρηματα χωρις μα και μου 

η και αν υπαρχουν καποια διαβοητα σαιτ που πρεπει να αποφευγουμε .epapoutsia.gr

Απο e-papoutsia εχω αγορασει και μαλιστα ηρθαν πριν την ημερομηνια που μου ειχαν πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...