Προς το περιεχόμενο

Υπάρχει τέτοια υπηρεσία ?


hablando

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνωρίζετε αν επίσημα και νομότυπα κάποια εκ των 2 υπηρεσιών που λειτουργούν στην Ελλάδα (Cosmote - Nova) υποστηρίζει την επι πληρωμή ταυτόχρονη θέαση αθλητικών σε 2 συσκευές που βρίσκονται η μία στο σπίτι και η άλλη on the go σε Android συσκευή εκτός του ίδιου δικτύου, δηλαδή με άλλη ip.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επεξ/σία από hablando
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στη cosmote αν έχεις για παράδειγμα δορυφορικό, μπορείς να παρακολουθείς από τον δορυφόρο και σε μια συσκευή (smart tv/smartphone/tablet/pc) ταυτόχρονα αθλητικό πρόγραμμα. Σε 2 συσκευές για παράδειγμα κινητά δεν γίνεται ταυτόχρονα αθλητικό πρόγραμμα. Μπορείς όμως ο ένας να βλέπει cinema και ο άλλος αθλητικό.

Επεξ/σία από kallonos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/12/2021 στις 10:19 ΜΜ, kallonos είπε

Στη cosmote αν έχεις για παράδειγμα δορυφορικό, μπορείς να παρακολουθείς από τον δορυφόρο και σε μια συσκευή (smart tv/smartphone/tablet/pc) ταυτόχρονα αθλητικό πρόγραμμα.

Αρχικά, Χρόνια Πολλά με υγεία!

Σχετικά με την παραπάνω περίπτωση, υπάρχει κάποιος περιορισμός σχετικά με το μέρος που βρίσκεται η smart tv/smartphone/tablet/pc ? Δηλαδή μπορεί να δείχνει το ίδιο αθλητικό κανάλι στο δορυφορικό δέκτη και το ίδιο να το βλέπω ταυτόχρονα σε μια smart TV/smartphone που βρίσκεται σε άλλη τοποθεσία; Αν ναι αυτό είναι που αναζητώ, κ όπως είπα δεν με ενοχλεί το έξτρα κόστος.

Επεξ/σία από hablando
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, hablando είπε

Αρχικά, Χρόνια Πολλά με υγεία!

Σχετικά με την παραπάνω περίπτωση, υπάρχει κάποιος περιορισμός σχετικά με το μέρος που βρίσκεται η smart tv/smartphone/tablet/pc ? Δηλαδή μπορεί να δείχνει το ίδιο αθλητικό κανάλι στο δορυφορικό δέκτη και το ίδιο να το βλέπω ταυτόχρονα σε μια smart TV/smartphone που βρίσκεται σε άλλη τοποθεσία; Αν ναι αυτό είναι που αναζητώ, κ όπως είπα δεν με ενοχλεί το έξτρα κόστος.

 

Χρόνια πολλά! Με υγεία!

Εφόσον βάλεις δορυφορικό σου δίνει δωρεαν να παρακολουθείς σε μια συσκευή. και μπορείς να βλέπεις ότι θες και το ίδιο αθλητικό με τον δορυφορο, όπου και αν είσαι είτε σε smart tv, android box, pc, smartphone και τα σχετικά. Μπορείς να δηλώσεις έως 5 συσκευές αλλά μπορεί να βλέπει η μια συσκευή τη δεδομένη χρονική στιγμή.(δεν μιλάω για τον δορυφόρο αυτό βλέπει ανεξάρτητα.)

Για να σου δώσω να καταλάβεις το δορυφορικό το έχω στους γονείς μου και εγώ το έχω σε smart tv (που έχει την εφαρμογή cosmote tv), pc, android box, και smartphone. Ανεξάρτητα από τι βλέπουν οι δικοί μου μπορώ να παρακολουθώ σε μια συσκευή από αυτές ότι θέλω.

Επεξ/σία από kallonos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...