Προς το περιεχόμενο

Αγορά 6500 xt


nickpaokgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Makam είπε

Καλησπέρα. Επειδή έχω σκοπό να φτιάξω ένα pc μέχρι το Πάσχα αξίζει καμία κάρτα γραφικών για 3d χάρτες. Βολεύει το ότι μπορεί να αγοραστεί με δόσεις.  Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 hours ago, CalaQuendiR said:

Το να περιμενεις με την 550 ειναι το καλυτερο. Αν τωρα θελησεις να αλλαξεις παιρνοντας μια μεταχειρισμενη, προτιμησε να βρεις καποια 1070 gtx στα 300. Αποδιδει καμποσο καλυτερα απο την 6500xt και τα 8gb εναντι των 4ρων ειδικα αν πας σε 1080p θα σου φανουν πολυ χρησιμα. Για μενα ειναι η καλυτερη επιλογη αν αποφασισεις να αλλαξεις τωρα.

Και να έπαιρνα την 6500 xt δεν θα την έπαιρνα τώρα, έχω κανα 200αρι τώρα συν αλλά 120-150 για μια απλή 1080p οθόνη θέλω γύρω στα 450 minimum. Θα περιμένω με την 550 όπως είπες προς το παρόν. Ξενέρωσα πολύ που δεν θα μπορώ να κάνω screen recording με την 6500 xt, πολύ κουλό....

Επεξ/σία από bep1995
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, bep1995 είπε

Και να έπαιρνα την 6500 xt δεν θα την έπαιρνα τώρα, έχω κανα 200αρι τώρα συν αλλά 120-150 για μια απλή 1080p οθόνη θέλω γύρω στα 450 minimum. Θα περιμένω με την 550 όπως είπες προς το παρόν. Ξενέρωσα πολύ που δεν θα μπορώ να κάνω screen recording με την 6500 xt, πολύ κουλό....

Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει αλλά παίζει και να ξαναφέρει το πλαίσιο rtx 3050 ,έχε το νου σου.Εμένα μου είπαν ότι θα φέρουν στοκ μέσα στην εβδομάδα αλλά επίσης μου είπαν ότι θα είχα κάρτα σήμερα 😅 ,άντε να του πιστέψεις τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/1/2022 στις 11:36 ΜΜ, pcmasterrace123 είπε

Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει αλλά παίζει και να ξαναφέρει το πλαίσιο rtx 3050 ,έχε το νου σου.Εμένα μου είπαν ότι θα φέρουν στοκ μέσα στην εβδομάδα αλλά επίσης μου είπαν ότι θα είχα κάρτα σήμερα 😅 ,άντε να του πιστέψεις τώρα.

Μα έχουνε φέρει, στα 600 και 700 ευρώ 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, skritikos είπε

Μα έχουνε φέρει, στα 600 και 700 ευρώ 🤣

Είχαν στα 350 ευρώ ,αλλά οι γελοίοι μου έλεγαν ότι θα έφερναν στοκ μέσα στην εβδομάδα και στο τηλέφωνο σήμερα αυτή μου τα μάσαγε και δεν μου έλεγε πότε θα πάρουν στοκ. Ποιο γελοίο κατάστημα δεν υπάρχει έχε χάρη που βρίσκομαι σε ανάγκη διαφορετικά ούτε ένα λεπτό δεν έδινα σε αυτούς.

plaisio.png.9ce173557b7bfc15ad93d6a3946ea02b.png

Θα δω την κάρτα σε κανά μήνα θα την δω και εάν.

Επεξ/σία από pcmasterrace123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, pcmasterrace123 είπε

Είχαν στα 350 ευρώ ,αλλά οι γελοίοι μου έλεγαν ότι θα έφερναν στοκ μέσα στην εβδομάδα και στο τηλέφωνο σήμερα αυτή μου τα μάσαγε και δεν μου έλεγε πότε θα πάρουν στοκ. Ποιο γελοίο κατάστημα δεν υπάρχει έχε χάρη που βρίσκομαι σε ανάγκη διαφορετικά ούτε ένα λεπτό δεν έδινα σε αυτούς.

plaisio.png.9ce173557b7bfc15ad93d6a3946ea02b.png

Θα δεις την κάρτα σε κανά μήνα θα την δω και εάν.

Φοβάμαι πως δεν θα την δεις ποτέ την κάρτα. Κρίνοντας από το πόσο θα πουλάνε το νέο στοκ (αν υπάρξει σε ικανές ποσότητες που θα έχουν διάρκεια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...