Προς το περιεχόμενο

The Day Before [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Εγώ βλέπω σοβαρό downgrade στα γραφικά πάντως και δεν έχει καμία σχέση με αυτά που έδειχναν στην αρχή, παρά την αλλαγή σε Unreal Engine 5. Κατά τα άλλα απλά RT reflections νομίζω θα έχει, κλάιν μάιν..Και σαν παιχνίδι δεν έχει καταλάβει κανείς τι γίνεται πέρα απ' το ''shooting zombies''.

Dude είναι ο ορισμός του shady developer. Το game δεν υπάρχει και άμα υπάρχει θα είναι ότι ακριβώς έχουν δείξει, ένα μεγάλο τίποτα. Aντε για να μην είμαστε απόλυτοι αφήνω μια πιθανότητα να βγει και να είναι για χρονια σε live service φάση. 🤢

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Guys οι devs από πίσω χαλαρά πουλάνε κόπιες CDs στην λαϊκή Κυριακή. :P

 

Γιατί το λες αυτό;

7 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Εγώ βλέπω σοβαρό downgrade στα γραφικά πάντως και δεν έχει καμία σχέση με αυτά που έδειχναν στην αρχή, παρά την αλλαγή σε Unreal Engine 5. Κατά τα άλλα απλά RT reflections νομίζω θα έχει, κλάιν μάιν..Και σαν παιχνίδι δεν έχει καταλάβει κανείς τι γίνεται πέρα απ' το ''shooting zombies''.

Πήγα να το πω, αλλά έμεινα στο να σε πειράξω μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Dude είναι ο ορισμός του shady developer. Το game δεν υπάρχει και άμα υπάρχει θα είναι ότι ακριβώς έχουν δείξει, ένα μεγάλο τίποτα. Aντε για να μην είμαστε απόλυτοι αφήνω μια πιθανότητα να βγει και να είναι για χρονια σε live service φάση. 🤢

Και εγώ αυτό πιστεύω και έχω δει απο κάτι βίντεο ότι οι devs είναι πολυ φρου φρου και τελικά μάπα. 

Το μόνο που σκέφτομαι είναι οτι μήπως γίνει κάτι ποιο σοβαρό αφού έχει κάνει support η Nvidia αρκετό? ή δεν παίζει ρόλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, valantis123 είπε

Το μόνο που σκέφτομαι είναι οτι μήπως γίνει κάτι ποιο σοβαρό αφού έχει κάνει support η Nvidia αρκετό? ή δεν παίζει ρόλο...

Tι την νοιάζει το game? Τζάμπα διαφήμιση την κάνουν. Θα μπορούσε, αλλα δύσκολα πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Tι την νοιάζει το game? Τζάμπα διαφήμιση την κάνουν. Θα μπορούσε, αλλα δύσκολα πιστεύω.

Έλεγα μην τους supportari κάπως και βγεί κάτι σοβαρό... μέχρι και το site τους πάντως άδειο είναι για παιχνίδι που βγαίνει σε 3 μήνες... μου αρέσει το concept που έχει αλλά το καλάθι πολύ μικρό...

Τα πρώτα βίντεο δε τα πίστεψα ποτέ.. όσο πάει και τρώει το downgrade του και γίνεται ποιο ρεαλιστικό να δούμε πόσο θα πέσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, valantis123 είπε

Έλεγα μην τους supportari κάπως και βγεί κάτι σοβαρό... μέχρι και το site τους πάντως άδειο είναι για παιχνίδι που βγαίνει σε 3 μήνες... μου αρέσει το concept που έχει αλλά το καλάθι πολύ μικρό...

Τα πρώτα βίντεο δε τα πίστεψα ποτέ.. όσο πάει και τρώει το downgrade του και γίνεται ποιο ρεαλιστικό να δούμε πόσο θα πέσει 

Φωτορεαλιστικά να είναι τα graphs του να τα κάνω τι σε ένα άδειο κόσμο? Τα animations δεν λένε τίποτα, το design των zombies επίσης τίποτα, το gore system αδιάφορο, ούτε wound/blood decals δεν βλέπω.

Το game το κόβω για ψάρεμα, ότι πουλήσουν τις πρώτες ώρες και μετά γεια σας. Το έχουμε ξανά δει το παραμύθι, αλλα τι να κάνουμε?

Ο κόσμος τυφλώνεται από graphs, ασχέτως άμα στο τέλος τις ημέρας έχουν λίγη σημασία στην ολική "εικόνα".

Η Nvidia μια χαρά είναι, έτσι πουλάει το HW της.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, erasmys είπε

μακραν το καλυτερο παιχνιδι ολων των εποχων.Δεν υπαρχει αυτο που φτιαξανε

Θυμιζει εντονα The Division αλλα με ζομπυ.day one

Καλως ηρθες ταξιδιωτη απο το μελλον. Για πες περισσοτερα για το παιχνιδι μιας και βγαινει 1 Μαρτιου οι υπολοιποι δεν εχουμε ιδεα. Φαινεται να το εχεις παιξει αρκετα και περιμενω τις εντυπωσεις σου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, erasmys είπε

μακραν το καλυτερο παιχνιδι ολων των εποχων.Δεν υπαρχει αυτο που φτιαξανε

Θυμιζει εντονα The Division αλλα με ζομπυ.day one

Τί φτιάξανε και δεν το έχουμε δει εμείς;

Έχεις κάτι στα χέρια σου και το χεις δει ή απλώς από τα videos που μας έχουν μοιράσει; Γιατί έτσι ξέρω και εγώ.

Btw μη ψαρώνετε με τα promo videos της nvidia.

Σε καμία περίπτωση δεν δείχνουν κάτι πραγματικό, είναι εξτραβανκάζες όλα αυτά που περιέχουν. Πχ οι λακούβες με τα νερά που λέτε, αν έχετε δει τέτοιες λακούβες στον δρόμο irl τί να πω :P.

Επεξ/σία από dimitriskougou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 ώρες πριν, dimitriskougou είπε

Btw μη ψαρώνετε με τα promo videos της nvidia.

Συνήθως τα promo videos έχουν και κάτι καλό να δείξουν. Εδώ όμως... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 05/01/2023 at 02:43, erasmys said:

μακραν το καλυτερο παιχνιδι ολων των εποχων.Δεν υπαρχει αυτο που φτιαξανε

Θυμιζει εντονα The Division αλλα με ζομπυ.day one

Να είχα 1000 λάϊκς να σε 'λουζα με δαύτα. 

 

Αλλά με τελειώσαν.. 

😂🤣😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι και στο FB σε άρθρο του kitguru τα comments είναι τα ίδια με εδώ (οχι με του erasmys προς Θεού ούτε στο FB δε γράφουν τέτοια...) 

Αλλά ότι δεν έχουν δείξει τίποτα ακόμη μάλλον θα φάει delay και οτι το στούντιο είναι ύποπτο για αυτά που τάζει... 

Ένα αστείο ήταν η κάρτα 1060 recommended για παιχνίδι με RT :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...