Προς το περιεχόμενο

go pro 10 αγορα απο σκρουτζ


star12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να παρω τη go pro 10 και στο σκρουτζ βρηκα αυτο το μαγαζι https://www.foxbox.gr/product/1362/gopro-hero-10-black-chdhx-101-rw?skr_prm=WyJmNjU1NWRhNC1lYmQyLTQyZmEtYjdiYy03MDE0YmRlOWYxMzciLDE2NDIwMjg5MzM3NzAseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiJtNmdOZCJ9XQ to χει λιγο πιο φθηνα.απλα μια γνωμη αν εχει παρει κανεισ κατι απ αυτο το μαγαζι .κουω πολλα παραπονα απο καπια μαγαζια στο σκρουτζ για αυτο και ηθελα μια τελικη γνωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά αξιόπιστο μέχρι σήμερα είναι. Έχω κάνει 4-5 συναλλαγές με παραλαβή στο ένα κατάστημα που είναι κοντά στο σπίτι μου.

Τώρα αν θα τα βροντίσει στο μέλλον, κανείς δεν βάζει το χέρι του στη φωτιά.

https://www.skroutz.gr/shop/4636/Foxbox#shop-reviews-section

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, star12 είπε

θελω να παρω τη go pro 10 και στο σκρουτζ βρηκα αυτο το μαγαζι https://www.foxbox.gr/product/1362/gopro-hero-10-black-chdhx-101-rw?skr_prm=WyJmNjU1NWRhNC1lYmQyLTQyZmEtYjdiYy03MDE0YmRlOWYxMzciLDE2NDIwMjg5MzM3NzAseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsImNwIjoiZiIsInRhZ3MiOiJtNmdOZCJ9XQ to χει λιγο πιο φθηνα.απλα μια γνωμη αν εχει παρει κανεισ κατι απ αυτο το μαγαζι .κουω πολλα παραπονα απο καπια μαγαζια στο σκρουτζ για αυτο και ηθελα μια τελικη γνωμη

Γιατι οχι απο το επισημο site της GoPro που ειναι και πιο φτηνα και με δωρα και χωρις τελωνειο;
https://gopro.com/en/gr/shop/cameras/hero10-black/CHDHX-101-master.html?option-id=CHDHX-101-master

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jkoukos είπε

Δεν είναι μέσα στην τιμή. Το αναφέρει στους όρους.

Για να το γραφω σημαινει οτι εχω κανει και εγω την αγορα και προσπαθω να σε γλυτωσω απο το να την παρεις με ενα αδικαιολογητο καπελο απο οτι να`ναι μαγαζια που κοπανανε βασιζομενα στην αγνοια του κοσμου 


 

gopro.jpg

gopro 2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν θέλω να αγοράσω τίποτα.

Στις εικόνες όντως δείχνει ότι η τιμή είναι τελική μαζί με την ετήσια εγγραφή που την παρέχει δωρεάν τον πρώτο χρόνο. Κάτι που συμφωνεί με την περιγραφή (with).

Ωστόσο στους όρους αναφέρει "ενδέχεται" για την δωρεάν εγγραφή του πρώτου έτους, κάτι που δεν είναι επιβεβαιώνει την περιγραφή, εξού και η αναφορά μου.

Κάποιος θα έπρεπε να προχωρήσει έως το ταμείο για να επιβεβαιώσει τι ισχύει στην πραγματικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζα οτι εισαι ο TS 

Οπως και να εχει ασχετα απο το αν το μαγαζι ειναι κομπλε (για την ωρα) δεν αξιζει η αγορα απο Ελλαδα μιας GoPro Hero 10 ειτε ειναι μεγαλη αλυσιδα ειτε σκρουτζοτρυπα και την εχουν πατησει δυστυχως πολλοι.

Η μονη περιπτωση που ισως να αξιζει καποιος να την παρει απο Ελλαδα με καπελο ειναι αν θελει να κοψει τιμολογιο γιατι το site της GoPro δεν σου δινει την δυνατοτητα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Sotosgl είπε

Νομιζα οτι εισαι ο TS 

Οπως και να εχει ασχετα απο το αν το μαγαζι ειναι κομπλε (για την ωρα) δεν αξιζει η αγορα απο Ελλαδα μιας GoPro Hero 10 ειτε ειναι μεγαλη αλυσιδα ειτε σκρουτζοτρυπα και την εχουν πατησει δυστυχως πολλοι.

Η μονη περιπτωση που ισως να αξιζει καποιος να την παρει απο Ελλαδα με καπελο ειναι αν θελει να κοψει τιμολογιο γιατι το site της GoPro δεν σου δινει την δυνατοτητα

 

για ευχαριστω πρωτα   για τισ απαντησεισ.απλα δε καταλαβα αν την επαιρνα απ αυτο το σαιτ στο σκρουτ η απ το παμπλικ τι εννοεισ ειπηρχε περιπτωση να ναι ελλατωματικο μοντελο????? οσο για το επισημο το ξερα ηδη απλα ειναι σιγουρο πωσ αν τη παρω απο κει τελικα δε θα φορτωθω μια συνδρομη? εννοω και μετα απο το πρωτο χρονο

Επεξ/σία από star12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, star12 είπε

για ευχαριστω πρωτα   για τισ απαντησεισ.απλα δε καταλαβα αν την επαιρνα απ αυτο το σαιτ στο σκρουτ η απ το παμπλικ τι εννοεισ ειπηρχε περιπτωση να ναι ελλατωματικο μοντελο????? οσο για το επισημο το ξερα ηδη απλα ειναι σιγουρο πωσ αν τη παρω απο κει τελικα δε θα φορτωθω μια συνδρομη? εννοω και μετα απο το πρωτο χρονο

Οχι ελλατωματικο ρε,απλα πληρωνεις πολλα χρηματα παραπανω,χωρις δωρο και την αγοραζεις απο μεταπωλητη ΕΝΩ μπορεις να την παρεις κατευθειαν απο την ιδια την εταιρεια πιο φτηνα με δωρα και σαφως ανωτερη εγγυηση σε περιπτωση που κατι παθει.

Με λιγα λογια δεν συμφερει να την αγορασεις καθολου απο Ελλαδα.

Δεν φορτωνεσαι τιποτα,κανει διακοπη της ανανεωσης και τελος 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σου περισσεύουν πάρε τη 10. ....γνώμη μου πήγαινε σε black προηγουμενο μοντελο. 7 ,8

εγω ειμαι ακόμα με 3 και 4 black  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Καλησπέρα. Να ρωτήσω. Αξίζει να πάρω μεταχειρισμένη 4; Ή 5; Θα κάνουν δουλειά; Την θέλω για βίντεο σε στεριά. Βίντεο για περίπου 1 ώρα. Να την κουμπώσω στο κεφάλι μου και να τραβάει. Ούτε για φώτος ούτε για μέσα στο νερό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...