Προς το περιεχόμενο

τι δώρο μπορείς να κάνεις σε μωρό που να το χρησιμοποιήσει όταν ενηλικιωθεί?


Ptolemaios1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσεκαρε μήπως θέλει κανένας ακομα φίλος να του πάρει δωρο κ παρτε μαζί μια χρυσή λίρα. Είναι το μόνο που δε παίζει να χάσει αξία. Έχω κάποιες από τη γέννηση/βαφτίσια μου κλπ κ αν στραβώσει κάτι κάποια στιγμή ξέρω ότι θα τις σκοτώσω κ θα πάρω ένα σεβαστό ποσό να καλύψει μια ώρα ανάγκης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

Τσεκαρε μήπως θέλει κανένας ακομα φίλος να του πάρει δωρο κ παρτε μαζί μια χρυσή λίρα. Είναι το μόνο που δε παίζει να χάσει αξία. Έχω κάποιες από τη γέννηση/βαφτίσια μου κλπ κ αν στραβώσει κάτι κάποια στιγμή ξέρω ότι θα τις σκοτώσω κ θα πάρω ένα σεβαστό ποσό να καλύψει μια ώρα ανάγκης. 

Kαι τελικά καταλήγεις να στις κλέψουν ή να μείνουν κάπου κρυμμένες να τις φυλάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vassilis_24 είπε

Kαι τελικά καταλήγεις να στις κλέψουν ή να μείνουν κάπου κρυμμένες να τις φυλάς...

Προσωπικα τις έχω σε θυρίδα που έχουμε 40 χρόνια οικογενειακά, αλλά ναι γιατί να μην είναι κρυμμένες κ να τις φυλάς μέχρι να χρειαστεί ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

Προσωπικα τις έχω σε θυρίδα που έχουμε 40 χρόνια οικογενειακά, αλλά ναι γιατί να μην είναι κρυμμένες κ να τις φυλάς μέχρι να χρειαστεί ;

Γιατί τελικά δε θα τις χαρείς ποτέ.
 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vassilis_24 είπε

Γιατί τελικά δε θα τις χαρείς ποτέ.
 

Πως θα τις χαρεί δηλαδή;Αφου τις κρατάει για ώρα ανάγκης.Μακάρι να μην χρειαστεί ποτέ να τις ρευστοποιήσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα το ρωτήσει τώρα , η μονη απάντηση που θα πάρει θα είναι "γαλα"   🤣

Εγώ νομίζω οτι το μόνο διαχρόνικό δώρο που μπορείς να πάρεις ειναι ενας χρυσός σταυρός / βυζαντινό (ας είναι και χωρίς αλυσίδα για να μειώσεις το κόστος) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο κόσμημα πιστεύω θα ήταν καλή ιδέα. Ο σταυρός, όντως, μου ακούγεται για την πιο safe επιλογή, αλλά ίσως να μην τον φορέσει ποτέ. 

Τώρα που το σκέφτομαι, μία χρυσή αλυσίδα θα ήταν επίσης καλή επιλογή... 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν θα του πάρεις ρουχαλάκια

όλη η φόρμα θα είναι της ομάδας και η σαλιάρα όπου θα φτύνει κ θα κάνει εμετό, της αντίπαλης

επίσης ένα καλό ποτό, ουισκάκι και κρασάκι, και πλακωθείτε με τους φίλους να το γιορτάσετε το παιδί

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...