Προς το περιεχόμενο

30% επιστροφή σε yellows Πειραιώς στις τηλεοράσεις αξίας από 500€ και πάνω [ΤΕΛΟΣ]


coyote2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγορά της LG48C14LB σήμερα από τα Media Markt της Συγγρού.

Από εκεί που βάση της σελίδας έλεγα ότι θα σκάσω κανα 150αρι για την επέκταση εγγύησης ο πωλητής μου έδωσε αυτή των public μόλις στα 55 ευρώ!! Η αγορά έγινε με 2 ξεχωριστές συναλλαγές όπως πρότειναν και άλλοι εδώ στο thread και οι πόντοι πιστώθηκαν αμέσως οπότε την εγγύηση τη πλήρωσα με εξαργύρωση. Τελική τιμή, μετά την επιστροφή των yellows, 790 μαζί με την εγγύηση. Tο θεωρώ μια από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει ever!!

Καλά όσο για την tv την ίδια δε χρειάζονται λόγια. Συγκλονιστική εικόνα αλλά και ήχος με κάνα 2 ταινίες που έβαλα σε 4Κ και ακόμα δεν έχω ασχοληθεί καθόλου. Βέβαια είναι και τεράστιο το άλμα από τη 10ετίας LED που είχα από κάθε άποψη! Ένα καλώδιο HDMI 2.1 θέλω τώρα να συνδέσω το pc!

Επεξ/σία από dimitris21gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 289
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

37 λεπτά πριν, dimitris21gr είπε

Ένα καλώδιο HDMI 2.1 θέλω τώρα να συνδέσω το pc!

Πρόσεχε το burn in αν συνδέσεις pc σε oled τηλεόραση (τα στατικά περιεχόμενα μπορεί να δημιουργήσουν πρόβλημα π.χ. taskbar, κ.α)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, thomason993 είπε

Πρόσεχε το burn in αν συνδέσεις pc σε oled τηλεόραση (τα στατικά περιεχόμενα μπορεί να δημιουργήσουν πρόβλημα π.χ. taskbar, κ.α)

Ναι ναι, η θέση της τηλεόρασης είναι στο σαλόνι για κανονική χρήση. Υπολογιστή θα βάζω μόνο όταν είναι να παίξω games. Σα να είχα κονσόλα!

Επεξ/σία από dimitris21gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Witcher1st είπε

Γνωρίζει κανείς πως κάνουμε υπαναχωρηση της εγγύησης και πως θα πάρω πίσω τα λεφτά από τη στιγμή που πλήρωσα με yellows;

Δεν την αγορασες με φυσικη παρουσια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, klainmein είπε

Υπάρχει μια διαφορά φίλε μου. Δεν έκαναν σε κάποιους καλύτερη τιμή λόγω παζαριού, φιλίας ή γιατί ο πωλητής γλυκοκοιταζε την γυναίκα τους...Εδώ λέμε ότι κάποιοι προϊστάμενοι είπαν ότι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να δοθεί η ασφάλιση δωρεάν γιατί δεν θα πάρεις τα yellows, όχι γιατί δεν ήθελαν, αλλά γιατί η έκπτωση μπορούσε να γίνει μόνο στην τιμή της τηλεόρασης και όχι στην επέκταση, ενώ έχουν δοθεί στην Πειραιώς συγκεκριμένες τιμές κόστους για να ματσαρει η Πειραιώς τα yellows. Εμένα αυτολεξεί αυτό μου είπε. Ενώ κάποιοι άλλοι καναν την επέκταση μέσω των public με την paysafe. Δηλαδή για το ότι δεν ήξερε ο προϊστάμενος του τμήματος τηλεοράσεων στον Σταθμό Θεσσαλονίκης ότι γίνεται κάτι που ο συνάδελφός του σε άλλο κατάστημα το ξέρει και επωφελήθηκε άλλος πελάτης, ευθύνομαι εγώ; 

Ετσι οπως τα λες, οχι. Δικιο εχεις.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Γνωρίζει κανείς πως κάνουμε υπαναχωρηση της εγγύησης και πως θα πάρω πίσω τα λεφτά από τη στιγμή που πλήρωσα με yellows;

Τα yellows δεν παίζουν ρόλο θα γίνει ακύρωση της αυναλλαγης και θα τα πάρεις πίσω. Αν είσαι κοντά πήγαινε από κει να τους ζαλίζεις και λίγο. Σε λίγο παραλαμβάνω και θα στείλω φώτο από την εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, netgeo είπε

Τα yellows δεν παίζουν ρόλο θα γίνει ακύρωση της αυναλλαγης και θα τα πάρεις πίσω. Αν είσαι κοντά πήγαινε από κει να τους ζαλίζεις και λίγο. Σε λίγο παραλαμβάνω και θα στείλω φώτο από την εγγύηση.

Τώρα γιατί τον βάζεις να κάνει "γαϊδουριές";;;

Εδώ πήρε τηλεόραση 1110 ευρώ φθηνότερα από το skroutz και να κάθεται να κλαίγεται για την εγγύηση;;;

Αλλά Ελλάδα ζούμε, λογικό.  🤣🤣🤣🤣

Εντάξει έχω λιώσει στο γέλιο… αχ Παναγία μου!

Ελπίζω τουλάχιστον να πήρε το μάθημα του…

Επεξ/σία από andreas1gr
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 4/2/2022 στις 9:18 ΠΜ, Witcher1st είπε

Δυστυχως μονο για εκει εισαι. 

Οτι πηρες τηλεοραση 1110 ευρω φθηνοτερα απο το skroutz και καθεσαι και κλαιγεσαι για την εγγυηση, γαϊδουρια θα το ελεγα.. Αλλα Ελλαδα ζουμε, λογικο.. 

 

8 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Γνωρίζει κανείς πως κάνουμε υπαναχωρηση της εγγύησης και πως θα πάρω πίσω τα λεφτά από τη στιγμή που πλήρωσα με yellows;

Επ, τι εγινε ρε παιδια;;;;

39 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Τώρα γιατί τον βάζεις να κάνει "γαϊδουριές";;;

Εδώ πήρε τηλεόραση 1110 ευρώ φθηνότερα από το skroutz και να κάθεται να κλαίγεται για την εγγύηση;;;

Αλλά Ελλάδα ζούμε, λογικό.  🤣🤣🤣🤣

Εντάξει έχω λιώσει στο γέλιο… αχ Παναγία μου!

Ελπίζω τουλάχιστον να πήρε το μάθημα του…

Πραγματικα και εμενα μου φανηκε τοσο περιεργο το σημερινο μετα τα προηγουμενα, που το πρωτο που σκεφτηκα ηταν οτι καποιος αλλος μπηκε με το λογαριασμο του και εγραψε ενα τρολοσχολιο. Δεν ξερω τι να πω. Περιμενουμε νεα. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα yellows τα πηρατε ολοι αμεσα; (οσοι δεν πληρωσατε με δοσεις) εγω πχ πληρωσα με χρεωστικη (ειναι στο προγραμμα εχω και την εφαρμογη) αλλα δεν τα πηρα ακομα Πεμπτη εγινε η αγορα

Επεξ/σία από fazer 1000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλήρωσα από το site στις 27/1 με χρεωστική αλλά ακόμα δεν έχουν μπει ούτε τα βασικά yellows (τα x10).

 

Παλιό μέλος στο πρόγραμμα με εγκατεστημένο το app από τότε που βγήκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελια 2/2 ηλεκτρονικα, η πληρωμη φανηκε στην καρτα μου στις 4/2. Παρελαβα σημερα. Yellows ακομη δεν εχουν μπει τιποτα κι σε μενα, ουτε τα βασικα.

Επεξ/σία από greenpower22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, andreas1gr είπε

Τώρα γιατί τον βάζεις να κάνει "γαϊδουριές";;;

Εδώ πήρε τηλεόραση 1110 ευρώ φθηνότερα από το skroutz και να κάθεται να κλαίγεται για την εγγύηση;;;

Αλλά Ελλάδα ζούμε, λογικό.  🤣🤣🤣🤣

Εντάξει έχω λιώσει στο γέλιο… αχ Παναγία μου!

Ελπίζω τουλάχιστον να πήρε το μάθημα του…

200 ευρω φθηνοτερα την πηρα. Αλλοι πηραν 65" και 77"¨και γλυτωσαν ενα καρο λεφτα. Για χαβαλε πρωτος εισαι. Για ουσιαστικη κουβεντα, οχι.

Πηρα το μαθημα μου; Εγω και το 95% των μελων που πληρωσαν την εγγυηση δλδ. Ωραιους τροπους εχεις.

Επεξ/σία από Witcher1st
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...