Προς το περιεχόμενο

Χαμένο δέμα από Amazon


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έκανα παραγγελια ένα ρολοι από το γερμανικό amazon την επόμενη κιόλας μέρα έφυγε από ισπανία πήγε γερμανία και έφτασε ελλάδα με ups έκτοτε και για μια βδομαδα έχει παραληφθεί από τη γενική ταχυδρομική και έχει μείνει από ότι φαίνεται στο σημείο εξυπηρέτησης. Είμαι σίγουρος ότι το δέμα έχει χαθεί. Ερώτηση τι μπορώ να κάνω εγώ τωρα, τηλεφωνα δε σηκώνουν πουθενά, εξυπηρέτηση πελατών δεν έχει η γενική και στο τοπικό κατάστημα ο υπάλληλος δεν ήξερε να μου πει.... H μόνη λύση είναι να ακυρώσω τη παραγγελία και να τη ξανακάνω? τα φώτα σας παρακαλώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, stathisgs800 είπε

Καλησπέρα, έκανα παραγγελια ένα ρολοι από το γερμανικό amazon την επόμενη κιόλας μέρα έφυγε από ισπανία πήγε γερμανία και έφτασε ελλάδα με ups έκτοτε και για μια βδομαδα έχει παραληφθεί από τη γενική ταχυδρομική και έχει μείνει από ότι φαίνεται στο σημείο εξυπηρέτησης. Είμαι σίγουρος ότι το δέμα έχει χαθεί. Ερώτηση τι μπορώ να κάνω εγώ τωρα, τηλεφωνα δε σηκώνουν πουθενά, εξυπηρέτηση πελατών δεν έχει η γενική και στο τοπικό κατάστημα ο υπάλληλος δεν ήξερε να μου πει.... H μόνη λύση είναι να ακυρώσω τη παραγγελία και να τη ξανακάνω? τα φώτα σας παρακαλώ...

Έχει εξυπηρέτηση, έχω καλέσει εγώ στο παρελθόν.

Εφόσον έχεις τον αριθμό αποστολής και βλέπεις που βρίσκεται να ξεκαθαρίσουμε ότι δεν υπάρχει κανένα χαμένο δέμα και σαφώς δεν ευθύνεται η Amazon.

 

Πάρε στα κεντρικά πρωινές ώρες και θα επικοινωνήσουν οι ίδιοι εσωτερικά με το κατάστημα που βρίσκεται να δουν τι έχει συμβεί.

Εναλλακτικά αναμένεις μέχρι να το παραδώσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, stathisgs800 είπε

για μια βδομαδα έχει παραληφθεί από τη γενική ταχυδρομική και έχει μείνει από ότι φαίνεται στο σημείο εξυπηρέτησης. Είμαι σίγουρος ότι το δέμα έχει χαθεί

Αν πας μια βόλτα από κει θα καταλάβεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...