Προς το περιεχόμενο

Reacher - Prime Video


Gogotsa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tι μας κάνεις τώρα... Οι πρώτες είναι σκηνές από το 1ο βιβλίο του Child, Κλοιός Θανάτου, δεν ξέρω τι γίνεται μετά, ήδη όμως πορώθηκα :) 

Πού μπορούμε να δούμε το ως άνω σήριαλ?  Ναι, είμαι άσχετος, please help me :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 επεισόδια είναι διαθέσιμα στην υπηρεσία Amazon prime video με ελληνικούς υπότιτλους. Αν δεν την έχεις ενεργοποιήσει έχει δωρεάν δοκιμή 7 ημερών αν θυμάμαι καλά και μετά 5,99€ το μήνα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, idefixius είπε

Tι μας κάνεις τώρα... Οι πρώτες είναι σκηνές από το 1ο βιβλίο του Child, Κλοιός Θανάτου, δεν ξέρω τι γίνεται μετά, ήδη όμως πορώθηκα :) 

Πού μπορούμε να δούμε το ως άνω σήριαλ?  Ναι, είμαι άσχετος, please help me :rolleyes:

Εγω χρησιμοποιω κυριως το kodi με τα αναλογα add ons. Επειδη ομως ειναι λιγο δυσκολο στο στησιμο σου προτεινω το stremio. Δες κανα video στο you tube για το πως θα το στησεις.

 

Εχω δει μεχρι στιγμης 6 επεισοδια και ειναι πολυ καλο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Gogotsa είπε

Εγω χρησιμοποιω κυριως το kodi με τα αναλογα add ons. Επειδη ομως ειναι λιγο δυσκολο στο στησιμο σου προτεινω το stremio. Δες κανα video στο you tube για το πως θα το στησεις.

 

Εχω δει μεχρι στιγμης 6 επεισοδια και ειναι πολυ καλο.

Το μελετάω τώρα.  Υποθέτω ότι μέσω του stremio (ή του kodi) δε θα έχεις τους ελληνικούς υπότιτλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ελπίζω να είναι καλύτερη από τις ταινίες του Tom Cruise..

Τη δεύτερη δεν την έχω δει, αλλά η πρώτη έχει σκηνάρα που ρίχνει τρελή ακυράρα σε μία και πλακώνει έπειτα κάτι υποτακτικούς. 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι ταινιες του Tom ειναι αρκετα καλες γι αυτο που ειναι-old school action.Αλλα ο ιδιος ειναι εντελως mis cast .O Reacher στα βιβλια ειναι ψηλος "θηριο" ενω ο Tom ...εμ ναι :lol:.

Αυτος ο νεος τυπος στην σειρα ειναι πολυ πιο κατάλληλος 

 

reacher-malcolm-goodwin-alan-ritchson.jpg

Επεξ/σία από mecanomecano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεισόδια τόσα όσα, κλασική action ολντσκουλιά που οι καλοί είναι καλοί και οι κακοί σατανικά κακοί μαζί με όλα τα κλισέ του είδους.

Από τα πιο ευχάριστα binges αυτή τη στιγμή.

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Old school,pure fun σειρα,ευχαριστη για binge watch και με καταστασεις και χαρακτηρες "1 κι 1 κανουν 2".
Πολυ γλυκια φυσιογνωμια η Fitzerald και μεγαλο νταμαρι ο Ritchson.

Επεξ/σία από johny f
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...