Προς το περιεχόμενο

Futurama Revival {Hulu}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Good news everyone😄

Variety has learned that the streaming service has ordered 20 new episodes of the adult animated sci-fi comedy series. The revival hails from David X. Cohen and Matt Groening. Cohen developed the original series with Groening, the series creator.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

professor farnsworth futurama GIF

Επρεπε να λέει, AMAZINGABLEAWESOME NEWS EVERYONE!

πωωωωω, τι χαρα αυτη νυχτιατικα! απο τα πιο ωραια νεα που εχω ακουσει εδω κ καιρο. η πιο αγαπημενη μου σειρα επιστρεφει :)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακως θα το κανουν.Δεν υπαρχει περιπτωση να πιασει το επιπεδο του οριτζιναλ και προκειμενου να το καταστρεψουν και αυτο,ας το αφηναν οπως ηταν.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, Dantε said:

Κακως θα το κανουν.Δεν υπαρχει περιπτωση να πιασει το επιπεδο του οριτζιναλ και προκειμενου να το καταστρεψουν και αυτο,ας το αφηναν οπως ηταν.

Αυτό.  
 

Εαν το χιούμορ της σειράς είναι τόσο καυστικό και σατιρίσει τέλεια το όλο WOKE happening θα είναι απλά φανταστικό. 
 

ωστοσο… φοβάμαι ότι απλά θα είναι άρμεγμα και θα καταστρέψουν το τέλειο τέλος αυτής της υπεροχής σειράς… 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...

παντως ειναι εντυπωσιακο που με την τελευταια ατακα του μπεντερ ,ομολογουν το τι φταιει που σχεδον ολες οι σειρες των τελευταιων 3-4 χρονων ειναι εντελως χαλια , ειδικα απο θεμα σεναριου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το είχα ακούσει καν.  Θα το τσεκάρω αν και θεωρώ ότι το futurama είναι κορυφαίο γιατί σταμάτησε νωρίς. Δεν έγινε όπως οι simpsons και τις υπόλοιπες παρόμοιες σειρές που τις βλέπεις από συνήθεια.

Το futurama μου άρεσε γιατί είχε μια συνέχεια και δεν ήταν απλά random αστεία και ιστορίες που αλλάζουν συνέχεια.

Μακάρι να είναι μια συνέχεια που θα έχει αρχή και τέλος και δεν θα παρατραβήξει.

Γενικά αυτό πιστεύω ότι είναι το πρόβλημα με όλες τις σειρές. Πρέπει να υπάρχει αρχή και τέλος και όχι να επεκτείνεται συνέχεια το τέλος για να ικανοποιήσει το κοινό με επαναλήψεις και μια από τα ίδια. Το κοινό από ένα σημείο και μετά απλά βλέπει τη σειρά απλά για να την βλέπει, επειδή συνδέεται με τους χαρακτήρες ψυχικά και όχι γιατί αξίζει.

Υπάρχουν κάποιες σειρές που άντεξαν πολλά χρόνια με ποιότητα αλλά αυτό δεν είναι το σύνηθες.

Αυτός είναι και ο λόγος που είμαι ΠΟΛΥ επιλεκτικός στις σειρές που θα δω, σχετικά λίγες και καλές.

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...