Προς το περιεχόμενο

Samsung s22 Ultra


pankostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως γενικα λενε οτι ειναι θεμα software οποτε σε επομενη αναβαθμιση θα διορθωθει. Επισης μια προχειρη διορθωση ειναι να βαλεις την οθονη σε vivid λειτουργια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, konstantinos86 είπε

Παντως γενικα λενε οτι ειναι θεμα software οποτε σε επομενη αναβαθμιση θα διορθωθει. Επισης μια προχειρη διορθωση ειναι να βαλεις την οθονη σε vivid λειτουργια

έτσι έλεγαν και για το Α52S που έχει παρόμοιο πρόβλημα και ακόμα περιμένουν εδώ και μήνες την διόρθωση. Μην το δένεις ότι είναι software πρόβλημα.

Επεξ/σία από dtk-386
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, dtk-386 είπε

έτσι έλεγαν και για το Α52S που έχει παρόμοιο πρόβλημα και ακόμα περιμένουν εδώ και μήνες την διόρθωση. Μην το δένεις ότι είναι software πρόβλημα.

Η αληθεια ειναι οτι δεν με απασχολει και τοσο γιατι εγω το εχω μονιμα σε vivid λειτουργια, αλλα οπως και να ναι τοσο ακριβο κινητο και να εχει τετοια θεματα ειναι απαραδεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το έχω μόνιμα σε vivid λειτουργία! Μήπως γιαυτό δεν έχω δει τιποτα; θα το δοκιμάσω και αλλιώς...

 

1 ώρα πριν, dtk-386 είπε

έτσι έλεγαν και για το Α52S που έχει παρόμοιο πρόβλημα και ακόμα περιμένουν εδώ και μήνες την διόρθωση. Μην το δένεις ότι είναι software πρόβλημα.

Δεν ήξερα για το A52s! Τι γίνεται εκει? Η ίδια οριζόντια ταινία?

Αν ξερεις: Υπάρχει εκεί επιλογή vivid? Εχει αναφερθει και στο απλό Α52 4G ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα: Τα S22, S22+, S22 Ultra δεν φορτίζουν τελικά τόσο πολύ πιο γρήγορα

https://techmaniacs.gr/krima-ta-s22-s22-s22-ultra-den-fortizoyn-telika-toso-poly-pio-grigora/?fbclid=IwAR3Q7kNfcyELEeT47n4tSuwhym7XjFclezQFtBKOlDx_3uGC-cBZJ0RxHNs

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Κάτοχος S22 ultra. Κάποιες φορές με παίρνουν τηλ και βγαίνει κατειλλημενο ενώ δεν χρησιμοποιω το κινητό, και κάποιες φορές δεν μπορώ ούτε εγώ να κάνω κλήση. Η sim δεν φταίει, δοκιμάσμενο. Άλλαξα σλοτ στη συσκευή στη θέση 2 πάλι τα ίδια. Restart έκανα, γενικά ακολούθησα troubleshooting από Google, δνε άλλαξε κάτι. Ξέρει κάποιος κατι παραπάνω? Είχα πάρα πολλά χρόνια να χρησιμοποιήσω samsung συσκευή και ρωτάω μπας και μου ξεφεύγει κάτι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/2/2022 στις 9:50 ΠΜ, Γαλαζοαιματος είπε

Καλημέρα. Κάτοχος S22 ultra. Κάποιες φορές με παίρνουν τηλ και βγαίνει κατειλλημενο ενώ δεν χρησιμοποιω το κινητό, και κάποιες φορές δεν μπορώ ούτε εγώ να κάνω κλήση. Η sim δεν φταίει, δοκιμάσμενο. Άλλαξα σλοτ στη συσκευή στη θέση 2 πάλι τα ίδια. Restart έκανα, γενικά ακολούθησα troubleshooting από Google, δνε άλλαξε κάτι. Ξέρει κάποιος κατι παραπάνω? Είχα πάρα πολλά χρόνια να χρησιμοποιήσω samsung συσκευή και ρωτάω μπας και μου ξεφεύγει κάτι. 

Τσέκαρε μήπως έχει ενεργοποιηθεί το wifi calling και για κάποιο λόγο δεν έχεις καλό σήμα wifi. Σε αυτές τις περιπτώσεις τις χαλάει τις κλήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το επίσημο tempered Glass δεν το έχουν φέρει ακόμα Ελλάδα, παρά μόνο έχουν για τα μοντέλα + και το απλό, το έκανα παραγγελία από Ολλανδία, θα σας πω εντυπώσεις την Δευτέρα που θα έρθει.

Επεξ/σία από nikosaek2121
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/2/2022 στις 8:31 ΜΜ, soc_h είπε

Έχω ήδη αγοράσει το Whitestone Dome Tempered Glass και περιμένω το κινητό από βδομάδα.

Και γω το ιδιο. Απο που το εχεις παραγγειλει? Εχεις ενημερωση ποτε θα ερθει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, konstantinos86 είπε

Και γω το ιδιο. Απο που το εχεις παραγγειλει? Εχεις ενημερωση ποτε θα ερθει?

Από Gadgetaki.eu, έφυγε από εκεί την προηγούμενη Παρασκευή και πιστεύω μέχρι αυτή την Τετάρτη θα το έχω.

https://www.gadgetaki.eu/s22utr512gn?search=samsung s22 ultra&description=true

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, soc_h είπε

Από Gadgetaki.eu, έφυγε από εκεί την προηγούμενη Παρασκευή και πιστεύω μέχρι αυτή την Τετάρτη θα το έχω.

https://www.gadgetaki.eu/s22utr512gn?search=samsung s22 ultra&description=true

Το site αυτό είναι αξιόπιστο? Έχεις ξαναπαραγγείλει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimitris_213 είπε

Το site αυτό είναι αξιόπιστο? Έχεις ξαναπαραγγείλει?

Έχουν παραγγείλει γνωστοί, μια χαρά απόκριση μου είπαν.

Κατά τα λοιπά, με προβλήματα απόδοσης και οθόνης το S22 ultra

https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-s22-exynos-performance-display-issues/amp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...