Προς το περιεχόμενο

Πλαϊνό τζαμί για κουτί pc


Themistoklis84

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.δεν ξέρω εάν είμαι στην σωστή κατηγορία αλλά δεν βρήκα αλλά θέμα στο forum που να αντιστοιχεί στην ερώτηση μου. Έχω ένα κουτί υπολογιστή συγκεκριμένα το coolermaster mb500 tuf alliance. Ο μικρός πάνω στην εξερεύνηση κατάφερε και το έσπασε. Ευτυχώς δεν έπαθε τπτ. Εάν ξέρει κάποιος μπορώ να το βρω σαν ανταλλακτικό πράγμα το οποίο μου φαίνεται δύσκολο η εάν ξέρει κάποιος κάποιο μαγαζί συγκεκριμένο για να μου φτιάξει ένα πλαϊνό τζαμί για το pc. 

 

Επεξ/σία από Themistoklis84
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Themistoklis84 είπε

ξέρει κάποιος κάποιο μαγαζί συγκεκριμένο για να μου φτιάξει ένα πλάι ο τζαμί για το pc. 

Ρίξτε μια ματιά εδώ: 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Themistoklis84 είπε

Καλησπέρα.δεν ξέρω εάν είμαι στην σωστή κατηγορία αλλά δεν βρήκα αλλά θέμα στο forum που να αντιστοιχεί στην ερώτηση μου. Έχω ένα κουτί υπολογιστή συγκεκριμένα το coolermaster mb500 tuf alliance. Ο μικρός πάνω στην εξερεύνηση κατάφερε και το έσπασε. Ευτυχώς δεν έπαθε τπτ. Εάν ξέρει κάποιος μπορώ να το βρω σαν ανταλλακτικό πράγμα το οποίο μου φαίνεται δύσκολο η εάν ξέρει κάποιος κάποιο μαγαζί συγκεκριμένο για να μου φτιάξει ένα πλαϊνό τζαμί για το pc. 

 

https://www.leroymerlin.gr/gr/xuleia/guali-kathreptis-plexiglass/plexiglass/plexiglass-p51xm505-cm-pahous-4mm-61694241

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...