Προς το περιεχόμενο

Syberia: The World Before [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλά τα πάει στις βαθμολογιες έως τώρα, στο metacritic έχει 79 μέσο όρο. Τα τερμάτισα ολα τα παιχνιδια της σειράς, μου άρεσε ακόμη και το τρίτο. 

Επεξ/σία από Anuminas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θετικα τα πρωτα review, ειδικα μετα την ψυχρολουσια του 3ου αλλα και του πολυ κακου launch που ειχε. Για να δουμε, θα το πιασω κ εγω αυτες τις μερες, κυκνειο ασμα του Sokal ειναι, ας ελπίζουμε να σταθει στο ύψος των περιστάσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

θετικα τα πρωτα review, ειδικα μετα την ψυχρολουσια του 3ου αλλα και του πολυ κακου launch που ειχε. Για να δουμε, θα το πιασω κ εγω αυτες τις μερες, κυκνειο ασμα του Sokal ειναι, ας ελπίζουμε να σταθει στο ύψος των περιστάσεων.

δεν σας εδωσαν κλειδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α ρε Sokal τι αναμνησεις μου ξυπνας τωρα…

Πα να τα βαλω ολα να τα παιξω απο την αρχη. Amerzone, Syberia και βεβαια τα συγγενικα και σχεδον διδυμα, αλλα οχι δικα του, Dracula.

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Anuminas είπε

Tελικά το αγορασα και γω το παιχνίδι, μέχρι στιγμής  94% very positive στο steam.

Θα το ξεκινήσω σύντομα μόλις τελείωσω με το Red Dead Redemption 2.

Πολύ ωραίο είναι όσο έχω παίξει..πολυ καλύτερο από το 3 ...ευχάριστη εκπληξη

Επεξ/σία από enable_your_mind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεκίνησα αφού ξεμπέρδεψα επιτέλους με το God of War και τις Βαλκυρίες :P. Ωραίο δείχνει, πάρτε και ultrawide fix (τραγικό τη σήμερον ημέρα να μην υποστηρίζεται εγγενώς) https://github.com/Lyall/SyberiaTWBFix

Ως πότε οι απλοί χρήστες θα κάνουν τη δουλειά των εταιρειών; (Ρητορικό το ερώτημα...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Τελικά αποδείχθηκε εξερετικο παιχνίδι ας ελπίσουμε  κάνα remake του 1-2 κάποια στιγμή  χωρίς να τα ξεσκισουν  (το 3 δυστυχώς ήταν πολύ μέτριο) το μόνο μειονέκτημα που βρήκα ήταν κάποια τεχνικά θέματα στο pc αλλά είναι γνωστό το studio για το κακό  optimization 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, 6xXx6 είπε

Τελικά αποδείχθηκε εξερετικο παιχνίδι ας ελπίσουμε  κάνα remake του 1-2 κάποια στιγμή  χωρίς να τα ξεσκισουν  (το 3 δυστυχώς ήταν πολύ μέτριο) το μόνο μειονέκτημα που βρήκα ήταν κάποια τεχνικά θέματα στο pc αλλά είναι γνωστό το studio για το κακό  optimization 

 

ε, τώρα κάνουν το Amerzone remake στα 25 χρόνια. Άρα Syberia απο το 2027

Επεξ/σία από firepc
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...