Προς το περιεχόμενο

Cosmote: Ξεκινά ο δωρεάν διπλασιασμός της ταχύτητας σταθερού ευρυζωνικού Internet


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προτιμώ να μου διπλασιάσει ο βενζινάς την ποσότητα βενζίνης.......  

και γιατί παρακαλώ πονηρή cosmote δεν αφήνεις την ίδια ταχύτητα στο internet και να μου μειώσεις την τιμή του λογαριασμού στο μισό... εεε  πονηρή πονηρή.......

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Πολυ φοβάμαι οτι αυτο θα μας πουν

Ξαναλεω οτι νομιζω πως ειναι ασχετο το ενα με το αλλο. Οι καμπινες μοιραστηκαν για το VDSL, δεν μπορουσε η καθε εταιρεια να κανει αναβαθμιση παντου. Αλλου εχει απο την Cosmote, αλλου απο Wind κτλ κτλ.

Aν δηλαδη εγω τωρα παρω τηλεφωνο την Comsote και ζητησω να πληρωσω 200αρα, που την υποστηριζει απο το site τους, θα μου πουν "δεν μπορουμε επειδη εχει αυτοκολητο wind"?😛 Εκτος και αν υπαρχει καπου και καμπινα της Cosmote και δεν την εχω δει.

Θα δειξει, ελπιζω να μην εχεις δικιο!

13 λεπτά πριν, odys03 είπε

Προτιμώ να μου διπλασιάσει ο βενζινάς την ποσότητα βενζίνης.......  

και γιατί παρακαλώ πονηρή cosmote δεν αφήνεις την ίδια ταχύτητα στο internet και να μου μειώσεις την τιμή του λογαριασμού στο μισό... εεε  πονηρή πονηρή.......

Γιατι πολυ απλα η αναβαθμιση, ουσιαστικα, δεν της κοστιζει τιποτα ενω αυτο που λες εσυ της κοστιζει τρελα χρηματα! Ειμαστε που ειμαστε πολυ πισω στο θεμα internet ας μην γκρινιαζουμε τοσο και στα θετικα.

Επεξ/σία από ardi21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 hours ago, vsk said:

Αν με αναβαθμίσουν θα συνεχίσω να πληρώνω το τρέχον πάγιο και μετά τη λήξη του συμβολαίου μου ή θα μου πουν "φίλε, έχεις μεγαλύτερη ταχύτητα, πλέρωσε λοιπόν και περισσότερα"; Μήπως... πίσω έχει η αχλάδα την ουρά;

Στην επίσημη ανακοίνωση είχαν δηλώσει ότι θα μειωθούν κι οι τιμές ώστε να επωφελούνται κι οι μελλοντικοί συνδρομητές.

17 minutes ago, ASFE said:

Πακετα πανω απο 200 θα δουμε πιστευετε μετα απο αυτη την ειδηση?

Στο FTTH λογικά μέχρι το τέλος του 22.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Bimmermeister είπε

Λοιπόν, τι θα λέγατε να μαζευτούμε σε ένα thread όλοι οι πελάτες με τις 200ρες που πληρώνουμε 51.90 και 56.90 το μήνα και είμαστε κυ-ριο-λε-κτι-κά τα μοναδικά κορόϊδα και να συντάξουμε ένα συγκεκριμένο μήνυμα-παράπονο το οποίο θα στείλουμε στην Cosmote και την ΕΕΤΤ?

Μη μου αρχίσετε τα "δε μπορεί να γίνει τπτ" κλπ....το ότι δε γίνονται κάποια πράγματα πολλές φορές οφείλεται στο ότι οι εταιρείες ποντάρουν στην άγνοια του κόσμου και το κατά πόσο θερμά θα ασχοληθεί με το εκάστοτε θέμα. Εγώ προσωπικά έχω καταφέρει να αλλάξω 2 εναέρια καλώδια ύστερα από καταγγελία στην ΕΕΤΤ σε χρόνο ρεκόρ μετά από μηνύματα και πιέσεις, όταν όλοι μου έλεγαν "να μην ασχοληθώ γιατί δεν πρόκειται να καταφέρω κάτι".

Είναι τουλάχιστον ανήθικο για την ίδια υπηρεσία να πληρώνουμε 40.65% αυξημένο πάγιο σε σχέση με τον συνδρομητή της 100ρας που θα αναβαθμιστεί δωρεάν στα 200mbps.

Θες να ασχοληθείς και με την περιοχή μου μπας και μας φέρουν καμία VDSL τουλάχιστον;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, skiabox είπε

Πλάκα θα έχει αυτό.

Με το καφάο στα 20 μέτρα ακριβώς δεν καταφέρνει καλά καλά ούτε τα 100 να μου δώσει η cosmote (στον wizard για κάποιο περίεργο λόγο το καφάο αυτό δίνει μέχρι 100) και όταν πιάσω καμιά φορά 95mbps κάνω πάρτυ.

Η καλωδιωση σου φταιει εγω με καφαο στα 300 μετρα κυμαίνεται 100-105.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, skiabox είπε

Πλάκα θα έχει αυτό.

Με το καφάο στα 20 μέτρα ακριβώς δεν καταφέρνει καλά καλά ούτε τα 100 να μου δώσει η cosmote (στον wizard για κάποιο περίεργο λόγο το καφάο αυτό δίνει μέχρι 100) και όταν πιάσω καμιά φορά 95mbps κάνω πάρτυ.

φιλε θες τεχνικο στο σπιτι.. στειλε μου προσωπικο μνμ μπορω να σου λυσω το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, nikosgalis είπε

Περιοχή Θησείο, ξενοδοχείο έχει ADSL και εδώ και χρόνια παρακαλάει να πάει τουλάχιστον VDSL για να εξυπηρετήσει τους πελάτες του. Προς το παρόν έχουν 2 γραμμές ADSL .... 20Mbps συνολικά για 15 δωμάτια...

Θα διαβασουν την είδηση και θα τραβάνε τα μαλλιά τους ....

Φίλε να δοκιμάσουν 5g μπας και δουν άσπρη μέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ασχολούμαι άλλο με το καρτέλ από τη στιγμή που ήρθε κάλυψη στη περιοχή μου από inalan. 28 ευρώ 100/100 D/U (ναι 100 upload, ούτε 5 ούτε 10). και πραγματικά έχω παραπάνω! 125/130 συνήθως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...