Προς το περιεχόμενο

Το Netflix δοκιμάζει νέο τρόπο αντιμετώπισης κοινής χρήσης ενός λογαριασμού εκτός νοικοκυριού


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ μας τα κλωθοφερνει αυτο το Netflix!Εμ πρωτα εδωσε το δικαιωμα συνπαρακολουθησης,εμ τωρα θελει να το μαζεψει πισω!Αυξησε τις τιμες, μειωσε το υλικο ταινιων και σειρων που τις πηραν αλλες πλατφορμες και τωρα ψαχνεται να διευρυνει την συνδρομητικη της βαση με τεχνασματα!!Αν θελει να το κανει αυτο,να ριξει την τιμη και να μειωση τον αριθμο ταυτοχρονων χρηστων!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, giodoul said:

Εμ πρωτα εδωσε το δικαιωμα συνπαρακολουθησης,εμ τωρα θελει να το μαζεψει πισω!

Πάντα υποτίθεται ότι ήταν για χρήση εντός οικογένειας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Πάντα υποτίθεται ότι ήταν για χρήση εντός οικογένειας.

Οχι δεν υποτιθεται αυτο.Γιατι αν ηθελε αυτο μπορουσε να το πετυχει με το να κανει καποιου ειδους επιβεβαιωση στη δημιουργια των προφιλ.Αλλιως το ξεκινησε και αλλιως της βγηκε και παει να το μαζεψει!

Επεξ/σία από giodoul
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρέσει που συνέχεια αναφέρουν τις εκπληκτικές παραγωγές τους.

Τα γούστα ποικίλουν, αλλά το 90% από παραγωγές netflix που έχω δει εγώ, εκτός από το αξιόλογο better call saul, μου φαίνονται σκουπίδια, και νοσταλγώ τις μέρες που επένδυαν χρήματα για δικαιώματα καλών ταινιών και σειρών άλλων, παρά να γυρίζουν τρασίλες. Ειδικά σε ταινίες, μάλιστα, το Netflix κοντεύει να γίνει συνώνυμο του παλιού straight to video σε ποιότητα.

 

  • Like 7
  • Thanks 3
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντί για παραγωγές μπορούν άνετα να επενδύσουν σε μία ολοκαίνουργια παγκόσμια πανδημία και θα δουν τον αριθμό των συνδρομητών να απογειώνεται. 😈💀😷

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε δικιο στα σχολια. ΠΩΣ ΤΟΛΜΑΝΕ οι αλητες του Netflix, να θελουν οι χρηστες εκτος οικιας να πληρωνουν την υπηρεσία που χρησιμοποιούν. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ. Αυτές οι big tech σε λιγο θα μας ζητησουν να πληρώνουμε τα πραγματα που χρησιμοποιουμε. ΟΙ ΑΛΗΤΕΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΤΑΞΗΣ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηδη η μιση συνδρομη που πληρωνω που φαινεται μεγαλη απο τη στιγμη που ανακαλυψα το stremio. Απλα ως τωρα δε θελω να ξεβολεψω τον αδελφο μου . Λιγο θελω ομως 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον χάνουνε πελατεία λόγω της αύξησης της τιμής του προϊόντος, θα βγάλουνε τα σπασμένα από όλους όσους παραμένουν σε αυτήν, καλή κίνηση netflix, ξεζούμισε μας! #not

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...