Προς το περιεχόμενο

Driver Booster 9.2 fail updates


Katsiabas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα σας , εχω τις εξης διαθεσιμες ενημερωσεις μεσω Driver Booster image.png.2842634e9dcf9e9861bca4954f0a9455.png

δεν ειναι αναγκαιο να τις ενεργοποιησω αλλα μολις τισ ενεργοποιω δεν bootαρει το pc τρεχει σε ασφαλη λειτουργεια και αντιμετωπιση προβληματων , επειτα δεν τις εχει εγκαταστησει τις ενημερωσεις.το πιο πιθανο ειναι να τις αφησω χωρις εγκατασταση .

image.png.75189606104fdce7561fdc1420d6e396.png

αυτα εχω τωρα =image.png.6ef92392c48c2d3cdb4548fbd9379ddf.png.

τι προτεινεται; χειροκινητη εγκατασταση ;

Επεξ/σία από Katsiabas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξηλώνεις τον driver booster και μακριά απο τέτοια προγράμματα αν θες να είναι σταθερό το σύστημα.

Μπαίνεις στη σελίδα του κατασκευαστή της μητρικής αν μιλάμε για σταθερό και του κατασκευαστή του λαπτοπ αντίστοιχα και κατεβάζεις τους τελευταιους ΑΝ υπάρχουν.

Αν χρειάζεσαι βοήθεια σχετικά, εδώ είμαστε και πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

οκ , να σου πω και κατι ακομα..

εχω αυτο εδω ,ScreenShot_20220405153759.png.d4398e3f2cd57b1646c33c674ff68971.png

εκανα ενα ελενχο στις θερμοκρασιες του συστηματος διοτι εχει κολησει το dragon center αρκετα και αναγραφει λαθως θεμοκρασίες image.png.0c0569c838e8bc84ef27d9e369dcbc89.png

την ιδια στιγμη που οι θερμοκρασιες ειναι ετσι image.png.82634a878efbdc91a3e836ad0f772ca3.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Dragon Center έχει αλλάξει σε MSI Center, κατέβασε την τελευταία έκδοση. Αν και η άποψή μου είναι να το ξηλώσεις εντελώς, καθώς είναι με διαφορά από τα χειρότερα λογισμικά που έχω δει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα δινει την δυνατοτητα να παιξεις την θερμοκρασια με τα fans κατι το οποιο εγω χρειαζομαι .

βασικα δεν παιζει οτιδηποτε ειναι απο micosoft store εδω και καιρο . οποτε βαζω την προηγουμενη .εαν το ξυλωσω οπως λες , τι προτεινεις να βαλω ; αν και εχω msi motherboard , msi monitor .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...