Προς το περιεχόμενο

Revolut bank


dika

Προτεινόμενες αναρτήσεις

44 λεπτά πριν, dika είπε

Καλησπέρα. Είναι υποχρεωτική η εγγραφή στη revolut bank;

Οχι δεν είναι υποχρεωτική η εγγραφή, το αναφέρει και στο site της revolut οτι η εγγραφή είναι προαιρετική.

https://www.revolut.com/el-GR/help/perissotera/nomika-themata/eggrafi-stin-revolut-bank-uab/hreiazetai-na-eggrafo-stin-trapeza

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εαν δεν θελω να μπω στη revolut bank και δεν θα έχω την ασφάλεια που παρέχει, θα έχω πρόβλημα με τα χρήματα μου; Κινδυνεύω να χάσω τα χρήματα για κάποιο λόγο;

Επεξ/σία από dika
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/3/2022 στις 9:44 ΠΜ, dika είπε

Εαν δεν θελω να μπω στη revolut bank και δεν θα έχω την ασφάλεια που παρέχει, θα έχω πρόβλημα με τα χρήματα μου; Κινδυνεύω να χάσω τα χρήματα για κάποιο λόγο;

και ναι και όχι. Θεωρητικά δεν κινδυνεύεις αλλά πρακτικά δεν στο εγγυάται κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Dimperor είπε

Καλησπέρα σας ήρθε και εσάς ειδοποίηση για αντικατάσταση της κάρτας σας χωρίς να είναι να λήξει ;

Ναι, σε παλιές κάρτες σου βγάζει στην εφαρμογή ότι θα καταργηθούν και να πάρεις καινούρια δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2022 στις 8:40 ΠΜ, apostolos22 είπε

Ναι, σε παλιές κάρτες σου βγάζει στην εφαρμογή ότι θα καταργηθούν και να πάρεις καινούρια δωρεάν.

Τι εννοείς παλαιες κάρτας η κάρτα μ λήγει το 2024

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Dimperor είπε

Τι εννοείς παλαιες κάρτας η κάρτα μ λήγει το 2024

Παλιές ναι μάλλον δεν είναι σωστός χαρακτηρισμός. Αλλά εφόσον δεν χρεώνουν την καινούρια και σου δίνουν αρκετές μέρες να σου έρθει, νομίζω όλα καλά.

Τώρα λόγο δύσκολα να σου δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...