Προς το περιεχόμενο

Η Apple εξετάζει το ενδεχόμενο να πουλάει το iPhone με μηνιαία συνδρομή


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, adi32 είπε

Σου είπα πριν που υπερτερεί. Και οχι με 100€ δεν παίρνεις κάτι αξιόλογο σαν οθόνη κάμερες επεξεργαστή κλπ. 

Υπερτιμημενες συσκευές βγάζουν όλες οι εταιρείες. Η διαφορά των 80-300€ είναι χαοτικη σε σχέση με τη διαφορά 350 - 1500

ρε φιλε μ  εγω δεν σου ειπα να πας να παρεις κινητο με 1000 σε ρωτησα απλα αν εχουν διαφορα και δεν απαντας τοση ωρα. λες ας πουμε αν θες βιντεο παρε iphone αν θες φωτογραφια μην παρεις iphone με ποιο κινητο δηλαδη συγκρινεις για να πεις οτι το iphone δεν βγαζει τις καλυτερες; με ενα κινητο των 1000 ή με ενα κινητο των 250; δεχομαι οτι το 90% μην πω το 99% μια χαρα εμπειρια χρησης εχει με ενα κινητο των 250, αλλα αλλο ειναι να λες αυτο και αλλο να λες οτι ενα κινητο των 250 ειναι το ιδιο με ενα των 1000. εισαι σε τεχνολογικο φορουμ ξανα λεω. επισης μην κοιτας την τιμη του iphone με βαση το τι μισθους περνουμε εδω πρωτων γιατι η apple δεν βγαζει τις τιμες με βαση την δικη μας αγορα και γιατι σε αλλες χωρες το να παρεις ενα iphone (οπως και ενα ακριβο sumsung) δεν σε κανει προύχοντα. δεν εχει νοημα σε καθε ειδηση για ενα note ή για ενα iphone να μπαινεις απο κατω (οχι εσυ γενικα λεω) και να λες αα ειναι αχρηστο με 250 κανεις την δουλεια σου κτλ κτλ και αμαξια αλλοι εχουν με 10κ αλλοι με 20κ αλλοι με 50κ απο αυτους καποιοι εχουν και τα δινουν καποιοι εχουν και δεν θελουν να τα δωσουν και καποιοι δεν εχουν αλλα θελουν  η θα ηθελαν να μπορουσαν να τα δωσουν δεν θα πας σε ενα site με αυτοκινητα και κατω απο ενα αρθρο για το q5  (τυχαιο παραδειγμα ) να λες αα και με το i20 το 90% ειναι κομπλε. 

Υ.Γ. δεν συγκρινεις το ποσο καλες φωτο βγαζει το iphone με ενα κινητο των 250 αλλα με ενα κινητο ιδιας τιμης με του iphone γιατι δεν υπαρχει κινητο στα 250 που να βγαζει καλυτερες ουτε απο το iphone ουτε απο το note κτλ κτλ . μια χαρα φωτο βγαζουν και αυτα με τα 250 απλα αν συγκρινεις γενικα τις φωτογραφιες απο κινητα δεν θα συγκριθει των 250 με αυτες καποιου κινητου με 1000.

Επεξ/σία από kata_tixi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, MikeKata είπε

Κατατοπιστικότατο σχόλιο με επιχειρήματα επιπέδου, όχι αστεία. Αλλά 40 χρόνια παρωπίδες είναι πολλά, δεν περίμενα κάτι παραπάνω...

Ειρωνικό σχόλιο. Νευράκια?
 

Ναι …όταν γεννήθηκα φορούσα παρωπίδες….

Η πρώτη επαφή μου με την apple ήταν από την εγκυκλοπαίδεια .
Ηταν αναμενόμενο ότι θα έγραφες κάτι που σε ενοχλεί με την apple και περίμενα αυτήν την αντίδραση στο σχόλιο μου , γιατί όσοι φοράνε πραγματικά παρωπίδες αρνούνται να το παραδεχτούν και νευριάζουν. Όταν κάποιος νευριάζει δεν απαντάει λογικά και η απάντηση σου αυτό δείχνει. 
 

Επισης όταν λες «εμείς» και «δικό μας» εννοεις όλους μας , την παρέα σου ή κρύβεις πολλούς χαρακτήρες μέσα σου?

Γιατι σίγουρα δεν πιστεύουμε όλοι ότι δεν έχουμε άλλες επιλογές , πέρα από την Apple και όσες εταιρείες την ακολουθούν. Όποτε κρατά την άποψη σου για σένα και την παρέα σου ή όποιοι είσαστε τέλος πάντων…

Επεξ/σία από atheatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, soconium said:

Έχω oneplus 7T και ενώ με υπερκαλύπτει και είναι σε mint condition , τέλος του χρόνου παπαλα τα security updates. Την ίδια εποχή η γυναίκα μου είχε πάρει iPhone 11 στα ίδια λεφτά

Για ποια εποχή λέμε? 

Όταν είχαν βγει είχαν καμιά 200€ διαφορά τιμής. Αν ήθελες και oled και αντίστοιχη εσωτερική μνήμη στο iPhone η διαφορά πήγαινε στη διπλή τιμή. 

3 hours ago, NT1G said:

Θέση 9 και 10 σε πωλήσεις για το 2021 η MB και BMW στην Ελλάδα με ~4,2 % μερίδιο η καθεμία.

Και οι 2 μαζί δηλαδή κάτω από 10%. Δεν το λες ότι τα αγοράζουν όλοι. 

Επίσης πόσα είναι leasing από αυτά? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, tadegr είπε

Η Apple εξετάζει το ενδεχόμενο να πουλάει το iPhone με μηνιαία συνδρομή

 

συγνώμη παιδιά  εχω βγάλει ΜΟΝΟ το δημοτικο θεωρητικά είμαι αναλφάβητος αλλά  ξερω τη διαφορα  του αγοράζω νοίκιαζω κατι δεν παει καλα εδώ κάπου χαθήκατε στην μετάφραση 

η θα το πουλάει η θα το νοικιάζει αποφασίστε, συνδρομή στην πώληση δεν υπάρχει απλα Ελληνικά είναι 

 

Επεξ/σία από tadegr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ducatista είπε

Σωστα! Δεν υπάρχει συσκευή στα 250-300 που να μπορεί να κάνει το κινητό να έχει σοβαρή εμπειρία χρησης όσες φορές εστω και ελάχιστες δεν πήρα flagship κινητό το μετάνιωσα για την χρήση που το κανω εγω βέβαια... τωρα ένα πολύ μα πολύ μεγάλο ποσοστό δεν έχει ιδέα για κατι αλλο πέραν των σοσιαλ αυτοί το αγοραζουν λόγω το image που έχει πλασάρει η apple οπότε όλοι κάτι παίρνουμε από αυτή..  α ξέχασα εγω εχω να παρω iPhone  από τα 3 πρώτα που είχε βγάλει....  και πάλι όμως ισχύουν τα παραπάνω κανένα κινητό midrange δεν θα σου δώσει αυτή την εμπειρία.... ασχετο ρε παιδιά μόνο σε εμένα μου φαίνεται δύσκολο το λειτουργικό της apple?  Το χειρότερο δε ηταν το MacBook pro που το είχα για το μαγαζί μιλάμε η δυσκολία ή ίδια! Και γενικά ακούω ποσο user friendly  είναι... τι να πω...!

Ωραιο το παράδειγμα σου αλλά με όλες αυτές τις παροχές η συνδρομή θα ειναι 100-120 τον μηνα μίνιμουμ... δεν μπορεί να θες Ferrari με leasing  για 5 χρόνια και να θες να πληρώνεις 300 τον μηνα...

Είναι άλογα την χρήση αν βλέπεις survivor  στον skai το ίδιο θα δείχνει...!

Δεν έχεις καθόλου δίκιο φίλε μου… 50€*12 x2 1200 euro και στο τέλος το δίνεις πίσω. Apple One 11 € το μήνα και ασφάλεια 100 € το έτος .. η Apple σου δίνει ήδη 2 χρόνια εγγύηση . Μια χαρά είναι τα 50€ το μήνα…, 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, teovag είπε

Δεν έχεις καθόλου δίκιο φίλε μου… 50€*12 x2 1200 euro και στο τέλος το δίνεις πίσω. Apple One 11 € το μήνα και ασφάλεια 100 € το έτος .. η Apple σου δίνει ήδη 2 χρόνια εγγύηση . Μια χαρά είναι τα 50€ το μήνα…, 

Μίλησα με την λογικη του leasing ξεκαθαρα.. κανεις δεν σου δίνει leasing στην τιμή αγοράς με τις παροχές που αναφέρθηκαν  ασφάλιση από σπάσιμο καταστροφή κλπ... σκέψου να πληρώσεις 50 ευρώ να το έχεις 1 μηνα να καταστραφεί το κινητό  και όλα οκ... να σου κοστίσει 50 ευρώ όλο αυτό και στην apple  ολη η χασουρα.. τώρα ακομη λες λες η τιμή είναι οκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, atheatos είπε

Ειρωνικό σχόλιο. Νευράκια?
 

Ναι …όταν γεννήθηκα φορούσα παρωπίδες….

Η πρώτη επαφή μου με την apple ήταν από την εγκυκλοπαίδεια .
Ηταν αναμενόμενο ότι θα έγραφες κάτι που σε ενοχλεί με την apple και περίμενα αυτήν την αντίδραση στο σχόλιο μου , γιατί όσοι φοράνε πραγματικά παρωπίδες αρνούνται να το παραδεχτούν και νευριάζουν. Όταν κάποιος νευριάζει δεν απαντάει λογικά και η απάντηση σου αυτό δείχνει. 
 

Επισης όταν λες «εμείς» και «δικό μας» εννοεις όλους μας , την παρέα σου ή κρύβεις πολλούς χαρακτήρες μέσα σου?

Γιατι σίγουρα δεν πιστεύουμε όλοι ότι δεν έχουμε άλλες επιλογές , πέρα από την Apple και όσες εταιρείες την ακολουθούν. Όποτε κρατά την άποψη σου για σένα και την παρέα σου ή όποιοι είσαστε τέλος πάντων…

Έγραψες γυρω στις 15 σειρές στις οποίες δεν αναφέρεις για άλλη μια φορά τίποτα επί του θέματος, και απλά προσπαθείς να κάνεις "επίθεση" μέσω ειρωνίας λόγω έλλειψης επιχειρημάτων. Να σου απαντήσω λοιπόν ΑΚΡΙΒΩΣ στο ίδιο ύφος. Τώρα, βέβαια, αν εσύ εξέλαβες ως εκνευρισμό το γεγονός ότι σου απάντησα στο ίδιο ύφος με το δικό σου σχόλιο, θα συνιστούσα λίγο διάβασμα λογοτεχνίας, θα βοηθήσει.

Όταν λέω "εμείς", εννοώ τους σχολιαστές που έχουν την ίδια άποψη, οι οποίοι είναι περισσότεροι από ένας, πράγμα που θα έβλεπες αν διάβαζες τα σχόλια, πόσω δε μάλλον αν θυμοσουν άλλες συζητήσεις στο site. Επομένως, "εμείς". Επίσης, το "εμείς" δε σημαίνει "όλοι" όπως προσπαθείς να "τραβήξεις" το νόημα:

30 λεπτά πριν, atheatos είπε

Γιατι σίγουρα δεν πιστεύουμε όλοι

Το γεγονός ότι πάσχεις στην κατανόηση κειμένου, δεν είναι δικαιολογία για να καταφύγεις σε αστείες προσωπικές επιθέσεις, όπως έκανες με ειρωνία από το πρώτο σου σχόλιο. Καταλαβαίνω βέβαια ότι οι παρωπιδες δε σου επιτρέπουν να κάνεις κάτι περισσότερο...

Νομίζω απάντησα επαρκώς σε ειρωνικό σχόλιο. Αν δεν έχεις κάτι περισσότερο να προσφέρεις, πάμε παρακάτω.

Επεξ/σία από MikeKata
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MikeKata είπε

Έγραψες γυρω στις 15 σειρές στις οποίες δεν αναφέρεις για άλλη μια φορά τίποτα επί του θέματος, και απλά προσπαθείς να κάνεις "επίθεση" μέσω ειρωνίας λόγω έλλειψης επιχειρημάτων. Να σου απαντήσω λοιπόν ΑΚΡΙΒΩΣ στο ίδιο ύφος. Τώρα, βέβαια, αν εσύ εξέλαβες ως εκνευρισμό το γεγονός ότι σου απάντησα στο ίδιο ύφος με το δικό σου σχόλιο, θα συνιστούσα λίγο διάβασμα λογοτεχνίας, θα βοηθήσει.

Όταν λέω "εμείς", εννοώ τους σχολιαστές που έχουν την ίδια άποψη, οι οποίοι είναι περισσότεροι από ένας, πράγμα που θα έβλεπες αν διάβαζες τα σχόλια, πόσω δε μάλλον αν θυμοσουν άλλες συζητήσεις στο site. Επομένως, "εμείς". Επίσης, το "εμείς" δε σημαίνει "όλοι" όπως προσπαθείς να "τραβήξεις" το νόημα:

Το γεγονός ότι πάσχεις στην κατανόηση κειμένου, δεν είναι δικαιολογία για να καταφύγεις σε αστείες προσωπικές επιθέσεις, όπως έκανες με ειρωνία από το πρώτο σου σχόλιο. Καταλαβαίνω βέβαια ότι οι παρωπιδες δε σου επιτρέπουν να κάνεις κάτι περισσότερο...

Ωραια . Κατάλαβα ότι είμαι άρρωστος και εσείς είστε μια ομάδα και γράφεις εκ μέρους των σχολιαστών….

Τελικά . Άλλο ένα click bait άρθρο που θα απολαύσουμε τους γνωστούς να γράφουν ότι είναι καλά και οι υπόλοιποι έχουν παρωπίδες και είναι άρρωστοι, μετρώντας τις σειρές παρακαλώ….( δεν παίζει ρόλο αν διαβάζεις από κινητό ή υπολογιστή ο αριθμός των σειρών?)

Η μαγεία του insomnia….

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kata_tixi είπε

γενικα η διαφορα μπορει να αποδοθει με οτι και αν βλεπεις παρολα αυτα εσυ δεν μπορεις να ξερεις τι βλεπει ο καθενας ή γενικοτερα την χρηση που κανει ωστε να κρινεις μεμονωμένα για το αν αξιζει να την αγορασει ή οχι. ας μεινουμε στο οτι υπαρχει διαφορα απο εκει και περα ειναι πολυ μεγαλη η συζητηση. 

οποτε φαντασου για ενα πολυ εργαλειο που εχεις ολη την ημερα στα χερια σου (ειτε λεγετε iphone ειτε note ειτε poco) ποσο διαφορα κανει η τιμη  σε σχεση με τις τηλεορασεις για παραδειγμα που εκει οι τιμες εχουν ακραια μεγαλυτερο εύρος. και με κινητο των 100 ευρω το 90% κανει την δουλεια του γιατι βαζεις την τιμη στα 250? ξανα λεω εισαι σε τεχνολογικο φορουμ εχει η δεν εχει διαφορα το κινητο των 250 με το κινητο των 1000? (ολες οι εταιριες υπερκοστολογηση  κανουν xiaomi κτλ οταν κανουν rnd η sumsung με την apple και οι αλλοι απλα ακολουθουν χωρις καν να υποστηρίζουν για 1-2 χρονια τις συσκευες τους λογικο να ειναι φθηνότεροι και οπως τα κινητα των 1000 θα επρεπε να αξιζουν π.χ. 700 ετσι και τα κινητα των 250 επρεπε να κοστιζουν 100)

Μα εγώ δεν είπα  ότι δεν αξίζει να το παρεις ειπα ξεκαθαρα ότι δεν θα μπορεί να εκτιμηθεί η παραπάνω απόδοση σε κάτι οταν δεν το χρησιμοποιείς και προφανώς κάνει την διαφορά.. εσυ μπορείς να το αγοράσεις και για το μήλο που έχει από πισω( και καλα θα κάνεις) αυτο δεν σημαίνει ότι αυτό που είπα δεν ισχύει η ότι ο λόγος που το αγορασες δεν είναι ικανός για να το πληρώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εν τω μεταξύ προβλέπω πως αν παρουσιαστεί κατι τέτοιο, θα είναι διαθέσιμο μόνο στην Αμερική (τουλάχιστον αρχικά)…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχαμενη εταιρια ανεκαθεν εχει τραβηξει στον πατο και samsung και καποιες ακομα τα τελευταια χρονια. Συνδρομη στα κινητα αντε σε λιγο συνδρομη και στις αναπνοες που θα περνουμε καθε λεπτο. Στα τσακιδια με τις μαλακιες τους δεν ντρεπονται τετοιο θρασος. Θα πληρωνεις για τα παντα και δεν θα σου ανηκει τιποτα. Αυτο δεν ειναι ενα μελλον ανθρωπων αλλα ενα μελλον αμοιβαδων.

  • Like 2
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Ducatista είπε

Μα εγώ δεν είπα  ότι δεν αξίζει να το παρεις ειπα ξεκαθαρα ότι δεν θα μπορεί να εκτιμηθεί η παραπάνω απόδοση σε κάτι οταν δεν το χρησιμοποιείς και προφανώς κάνει την διαφορά.. εσυ μπορείς να το αγοράσεις και για το μήλο που έχει από πισω( και καλα θα κάνεις) αυτο δεν σημαίνει ότι αυτό που είπα δεν ισχύει η ότι ο λόγος που το αγορασες δεν είναι ικανός για να το πληρώσεις

εγω δεν σου ειπα οτι θα το παρω. και δεν ξερεις κιολας αν το παρω οτι θα το παρω για τις δυνατοτητες ή για το μηλο ή για αλλο λογο. εδω εχουμε ενα αρθρο που αναφέρεται σε κατι συγκεκριμενο. και λεει ο αλλος οτι  με κινητα των 250 ευρω οτι κανεις μια χαρα την δουλεια σου λες και ειπε κανεις το αντιθετο.  παντως επειδη εχω δει μεγκα και σε 500 ευρω τηλεοραση και σε 1500 ευρω τηλεοραση εεε οπως και να το κανεις εχει διαφορα (μια χαρα βλεπεις και στις 2 αλλα η διαφορα υπαρχει) απο εκει και περα ο καθενας αγοραζει οτι θελει. 

Υ.Γ. android κινητο εχω και οχι των 1000 ευρω  

Επεξ/σία από kata_tixi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, MikeKata είπε

Έγραψες γυρω στις 15 σειρές στις οποίες δεν αναφέρεις για άλλη μια φορά τίποτα επί του θέματος, και απλά προσπαθείς να κάνεις "επίθεση" μέσω ειρωνίας λόγω έλλειψης επιχειρημάτων. Να σου απαντήσω λοιπόν ΑΚΡΙΒΩΣ στο ίδιο ύφος. Τώρα, βέβαια, αν εσύ εξέλαβες ως εκνευρισμό το γεγονός ότι σου απάντησα στο ίδιο ύφος με το δικό σου σχόλιο, θα συνιστούσα λίγο διάβασμα λογοτεχνίας, θα βοηθήσει.

Όταν λέω "εμείς", εννοώ τους σχολιαστές που έχουν την ίδια άποψη, οι οποίοι είναι περισσότεροι από ένας, πράγμα που θα έβλεπες αν διάβαζες τα σχόλια, πόσω δε μάλλον αν θυμοσουν άλλες συζητήσεις στο site. Επομένως, "εμείς". Επίσης, το "εμείς" δε σημαίνει "όλοι" όπως προσπαθείς να "τραβήξεις" το νόημα:

Το γεγονός ότι πάσχεις στην κατανόηση κειμένου, δεν είναι δικαιολογία για να καταφύγεις σε αστείες προσωπικές επιθέσεις, όπως έκανες με ειρωνία από το πρώτο σου σχόλιο. Καταλαβαίνω βέβαια ότι οι παρωπιδες δε σου επιτρέπουν να κάνεις κάτι περισσότερο...

Νομίζω απάντησα επαρκώς σε ειρωνικό σχόλιο. Αν δεν έχεις κάτι περισσότερο να προσφέρεις, πάμε παρακάτω.

Υπάρχουν αλλά πράγματα πιο σοβαρά να ασχοληθώ και να προσφερω. Δεν είσαι σε θέση να ξέρεις αν αυτά που γράφεις προσφέρουν κάτι και τα δικά μου όχι.

Το συμπέρασμα αν η Apple έχει ιστορία που οι άλλοι αντιγράφουν και αν υπάρχουν άλλες επιλογές , άσε να το κρινουν οι υπόλοιποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, kata_tixi είπε

εγω δεν σου ειπα οτι θα το παρω. και δεν ξερεις κιολας αν το παρω οτι θα το παρω για τις δυνατοτητες ή για το μηλο ή για αλλο λογο. εδω εχουμε ενα αρθρο που αναφέρεται σε κατι συγκεκριμενο. και λεει ο αλλος οτι  με κινητα των 250 ευρω οτι κανεις μια χαρα την δουλεια σου λες και ειπε κανεις το αντιθετο.  παντως επειδη εχω δει μεγκα και σε 500 ευρω τηλεοραση και σε 1500 ευρω τηλεοραση εεε οπως και να το κανεις εχει διαφορα (μια χαρα βλεπεις και στις 2 αλλα η διαφορα υπαρχει) απο εκει και περα ο καθενας αγοραζει οτι θελει. 

Υ.Γ. android κινητο εχω και οχι των 1000 ευρω  

Απάντησα σε συγκεκριμένο σχόλιο επίσης η καθε αναφορά που έκανα δεν ήταν επί προσωπικού δεν ξερω τι εχεις αν έχεις και τι θα πάρεις...  επίσης καμια διαφορα δεν βλέπεις και αν βλεπεις θα είναι άπειρο ελάχιστη που δεν θα δικαιολογεί τα χρήματα της με το ίδιο σετ απ (otetv)εγω πάντως διαφορες στην εικόνα δεν είδα με τηλεόραση των 650 και των 6000 που έχω (Samsung και LG αντίστοιχα) και να υπάρχει μικρή διαφορά δεν δικαιολογεί την διαφορα στην τιμή..  μέχρι εκει για το τηλεοπτικό σημα.. πέραν όμως απο εκει η δοαφορα όταν κουμπώσω εστω και το ps5 είναι χαοτική... εκει πάει η χρήση που ειπα τωρα αν δεν σου κάνει ο λόγος προσπέρασε το δεν είναι καν προσωπική απάντηση να το ξεκαθαρίσω.  Επίσης δεν ανέφερα πουθενά ούτε αν κανεις την δουλεια σου πιο καλά η πιο κακά αυτό είναι δεδομένο ούτε θα κρινω τα κριτήρια του καθενός για την αγορά που κάνει οπως προείπα.. άλλος το παίρνει για το φανταστικό λειτουργικό αλλος για το υπεροχο χρώμα και αλλος επειδη του είπαν ότι είναι καλό..  εμένα προσωπικά δεν με χαλάει κανενας λογος

Επεξ/σία από Ducatista
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, NotAliki177 είπε

χρόνος και χρήμα; δηλαδή πληρώνονται για να σερφάρουν στο facebook/instagram? Νομίζω ότι το ξεκαθάρισα ότι μιλάω για τον βασικό χρήστη και όχι για αυτούς που το χρειάζονται για δουλειά.

Samsung A52/72, Xiaomi και άλλες εταιρίες στα 250+ προσφέρουν κινητάρες για την χρήση που ανέφερα και εσύ κατάλαβες λάθος ότι μίλαγα για επαγγελματική χρήση.

Είπα: σου προσφέρει αυτά που χρειάζεσαι για την χρήση που την θέλεις (surfing/mails κλπ). Δεν είπα ποτέ ότι προσφέρει πχ την ίδια κάμερα με μια ναυαρχίδα. Προφανώς όχι. Ξαναλέω άλλο θέμα αν θες κάτι για επαγγελματική χρήση. Εκεί δεν σχολιάζω καν, κάνε ότι θες.

Γιατί να έχεις για επαγγελματική χρήση μεγαλύτερες ανάγκες από ένα κινητό; Αντίθετος δεν με πειράζει το επαγγελματικό κινητό μου να είσαι αισθητά παλιότερο από το προσωπικό, μιας και κάνω συγκεκριμένα πράγματα, αναγκαίο κακό ένα πράγμα . Αντιθέτως το προσωπικό που είναι για απόλαυση, δεν θέλω να μου βγάζει το λάδι. Θέλω ναναι τέρμα γρήγορο και να έχει όσο το δυνατόν καλύτερη κάμερα γίνεται…

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...