Προς το περιεχόμενο

Καλό τζαμάκι προστασίας


ΜΑΝΟΥΛΑ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να πάρω ένα καλό τζαμάκι προστασίας για το Huawei P30, που να μην σπάει η οθόνη, γιατί το προηγούμενο που είχα έσπασε από μικρό πέσιμο και μου έσπασε και την οθόνη και πλήρωσα 200 ευρώ να βάλω άλλη Γι αυτό θέλω να είναι καλό να μην σπάσει πάλι. Ποιο μου προτείνετε; Τι να προσέξω; Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.uniqueshop.gr/mobileaccessories/tempered-glass-kiniton/tempered-glass-huawei.html?cat=1287

Εναλλακτικά μπορείς να πάρεις κι ένα book cover. Ή να τα έχεις και τα 2 ταυτόχρονα.

Επεξ/σία από Nabuko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tmax αδερφέ θα πάρεις. Εχει κάνα 15αρι αλλά είναι εγγυηση. Εγώ αυτο έχω βάλει. Αν θες σου λέω και το μαγαζί σε pm που στο βάζει δωρεάν γιατί άλλοι πονηρόι θέλουν 10ρικο για να το βάλουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mpeliaris είπε

Tmax αδερφέ θα πάρεις.

Mε nickname ΜΑΝΟΥΛΑ δε νομίζω να είναι αδερφός. 😅

Το Τmax βγαίνει και για το απλό ή μόνο για το pro? Αναφέρει σκέτο P30, ούτε pro ούτε lite. Ας το ξεκαθαρίσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nabuko είπε

Mε nickname ΜΑΝΟΥΛΑ δε νομίζω να είναι αδερφός. 😅

Το Τmax βγαίνει και για το απλό ή μόνο για το pro? Αναφέρει σκέτο P30, ούτε pro ούτε lite. Ας το ξεκαθαρίσει

Έχεις δίκιο φίλε μ. Τι παρατήρησα μετά. Νομίζω και για τα 2 βγαίνει. Απλά θέλει παραγγελία. Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος. Και όσοι γνωστοί έχω αυτό έχουν βάλει. Τσιμπήμενη η τιμή του αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η T Max υπάρχει μόνο στο Pro & lite.

6 ώρες πριν, ΜΑΝΟΥΛΑ είπε

Θέλω να πάρω ένα καλό τζαμάκι προστασίας για το Huawei P30, που να μην σπάει η οθόνη, γιατί το προηγούμενο που είχα έσπασε από μικρό πέσιμο και μου έσπασε και την οθόνη και πλήρωσα 200 ευρώ να βάλω άλλη Γι αυτό θέλω να είναι καλό να μην σπάσει πάλι. Ποιο μου προτείνετε; Τι να προσέξω; Ευχαριστώ 

Αν θέλεις πλήρη προστασία πάρε μια 360 Full Cover https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/f/931222_956199/P30-360-Full-Cover.html?from=top_area_filters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...