Προς το περιεχόμενο

Western Digital Blue 4TB HDD @ 37,09 € [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


g8777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, mikegad είπε

το άκυρο που το βλέπεις;  (όχι ότι δεν θα το φας αργότερα)

Σε ~8 παραγγελίες μου στο παρελθών που έχω πάρει αυτό το Email ήταν όλες άκυρα μετά από κάποιες ώρες / μέρες. Σε όλες τις περιπτώσεις ήρθε νέο Email από Skroutz με κουπόνι 5 ευρώ μέσα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφωνικό άκυρο και σε εμένα προ ολίγου ( beboo), " λάθος συστήματος". Αντιπρότεινε τιμή στα 68 € αλλά προτίμησα να περιμένω το επόμενο Σ/Κ να παραγγείλω καμιά 3090ti στα 599.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα ούτε φωνή ούτε ακρόαση ακόμα για τους 2 hdd.

Όταν τη βάλει τη 3090ti πόσταρε την προσφορά να πάρουμε και εμείς τίποτα. Ούτως ή άλλως καθόμαστε το σκ, να έχουμε κάτι να ασχοληθούμε. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fmarkos είπε

Κι εγώ ότι κάποια στιγμή θα κερδίσω το tzoker και είναι περισσότερο πιθανό από το να παραλάβεις σε αυτή την τιμή τους ssd. 🤣

Με έφαγες ρε! Μόλις με πήραν για "εξάντληση" από προμηθευτή..

Πάω να πάρω κανά Synology -.-"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε λάθος τιμή με διάφορα 10-15€ που μου έτυχε μέσω έξυπνου καλαθιού το Skroutz κάλυψε την διαφορά και στάλθηκε από τον επόμενο.

Η διαφορά δεν είναι σαν ποσό τρελή οπότε υπάρχει μια μικρή πιθανότητα. 

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμενα μου ηρθε το ιδιο παιδια με το καλαθι του skroutz ψαχνουν να βρουν αλλο. Ποτε θα εχουμε απαντησει και για το ψαξιμο αραγε?

Επεξ/σία από miltgiorg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, miltgiorg είπε

Και εμενα μου ηρθε το ιδιο παιδια με το καλαθι του skroutz ψαχνουν να βρουν αλλο. Ποτε θα εχουμε απαντησει και για το ψαξιμο αραγε?

Όποτε και να σου απαντησουν, μια μορφη ακυρου θα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, umbrella co. είπε

Όποτε και να σου απαντησουν, μια μορφη ακυρου θα ειναι.

Μωρε οτι θα ειναι ακυρο θα ειναι ακυρο το ξερουμε αλλα ενταξει 🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα στελνουν και απο αλλου σε πιο ακριβη τιμή το εχουν κανει πολλες φορες με αλλα προιοντα φθηνοτερα αλλα το ευρος τιμής ειναι το θεμα ποσο ειναι. Αν ειναι απλα ποσοστιαιο δεν προκειται αν ειναι τπτ ποσοστιαιο κ εντος πχ 20ευρω μπορει και να το στειλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, agnostos99 είπε

Τα στελνουν και απο αλλου σε πιο ακριβη τιμή το εχουν κανει πολλες φορες με αλλα προιοντα φθηνοτερα αλλα το ευρος τιμής ειναι το θεμα ποσο ειναι. Αν ειναι απλα ποσοστιαιο δεν προκειται αν ειναι τπτ ποσοστιαιο κ εντος πχ 20ευρω μπορει και να το στειλουν.

Μπα η διαφορα ειναι αρκετα ποιο μεγαλη. Δεν θα το στειλουν αλλα τουλαχιστον κανα κουπονι απο 5€ και πανω καλοδεχουμενο :P Αν ειναι 2 € κατα ξοδευτηκαν :P

YΓ: και τελικα να δειτε που ουτε κουπονακι δεν θα παρουμε αλλα μην πω τι αλλο ισως 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...