Προς το περιεχόμενο

365shop.gr


Alexper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 654
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 10/5/2022 στις 7:34 ΜΜ, James213 είπε

υπαρχει καποιος με εθνικη που να πηρε τα λεφτα?

Όχι ακόμη, δυστυχώς. Έγινε αμφισβήτηση συναλλαγής από 26/3 μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος ibank. Ακόμη περιμένω. Σε περαιτέρω επικοινωνία μου ανέφεραν οτι περιμένουν την απάντηση από την τράπεζα του απατεώνα για να προχωρήσουν στην ολοκλήρωση της αμφισβήτησης. 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
18 ώρες πριν, mitch.dask είπε

Πριν λιγο μου επιστραφηκαν τα χρηματα (εθνικη)! Η «αγορα» αφορουσε MacBook

Μπραβο, αντε με το καλο να βρεις νεο MacBook! εμας ακομη τιποτα δυστυχως...καναμε και επισημο παραπονο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, James213 είπε

Μπραβο, αντε με το καλο να βρεις νεο MacBook! εμας ακομη τιποτα δυστυχως...καναμε και επισημο παραπονο

Θελει υπομονη, θα εχει αισια εκβαση. Λογικα θα εξεταζουν με τη σειρα τις αιτησεις, οποτε μενει να φτασει και η σειρα της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, mitch.dask είπε

Θελει υπομονη, θα εχει αισια εκβαση. Λογικα θα εξεταζουν με τη σειρα τις αιτησεις, οποτε μενει να φτασει και η σειρα της.

Η Εθνικη πεταει χαρταετο , ειναι η μονη που με τραβολογαει για ενα αλλο θεμα και μ'εκανε να ανοιξω σε αλλη λογαριασμο , γιατι τα σαΐνια τους στο τμημα της πληροφορικης δεν μπορουν να λυσουν το προβλημα.

Προταση δικια μου προς τα σαΐνια της Εθνικης .......απλα σκιστε τα πτυχια που πηρατε ή αλλαξτε επαγγελμα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το skroutz πάει να γίνει dropshipping. Μου έχει βγάλει την Παναγία για να κάνω εγγραφή ως αυτόνομο κατάστημα εδώ και 6 μήνες ενώ στο marketplace με βάζει αμέσως. Τα φίλτρα που σου ζητάει, εάν τα ζήταγε στο κατάστημα το οποίο λέτε, δεν υπάρχει περίπτωση να έκλεινε το κατάστημα αυτό. Όποιος θέλει μπορεί να δει τις προϋποθέσεις που χρειάζεται για να μπει στο marketplace και ως αυτονομος. Όταν διαμαρτυρομουν και τους έλεγα πως υπάρχουν καταστήματα που δεν τηρούν τις προϋποθέσεις, όμως τους έχουν βάλει στην πλατφόρμα, μου έλεγαν πως κάνω λάθος. Και το επακόλουθο ειναι αυτό. Κλεινει το κατάστημα και τρέχουν όλοι. ΥΓ το σκρουτζ έχει πληρωθεί για τις παραγγελίες, δεν έχει χάσει τίποτα από χρήματα... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...