Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy A53 5G Review


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, vaskor είπε

Στην πραγματικη ζωη, ο Exynos δεν απογοητευει. Ασχετα αν ο Σναπ 778 ειναι ελαφρως ανωτερος.

Οχι και ελαφρώς. Μάπα εντελώς είναι. Υποβάθμιση!

screenshot-60.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη συσκευή , δεν  μ' αρεσει το σχεδιο με τις καμερες να "αναδύεται " απο την πλατη του κινητου , ελπίζω να το αλλαξουν στο επόμενο μοντέλο , σε αυτα τα λεφτα θα πηγαινα φετος στο iphone se 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, mants118 είπε

Να προσθέσω άλλο ένα ερώτημα, αξίζει να πάρεις περσινή ναυαρχίδα ή midrange φετινό ;

Ένα ερώτημα που έχει προφανή απάντηση νομίζω. Περσινή και προπέρσινη ναυαρχίδα. Υπάρχει έστω και ένας λόγος να πάρει κανείς midrange;

Επεξ/σία από whoever81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, takislz είπε

ακόμα και η επίσημη τιμή είναι καλή με την εγγύηση της αντιπροσωπείας και όχι του κάθε σκρουτζομάγαζου που αύριο ίσως δεν υπάρχει. 

Και από το σκρουτζομάγαζο να αγοράσεις που αύριο δεν υπάρχει, πηγαίνεις κανονικά στα 2 χρόνια στην Smartec και στο κάθε επισημο service και στο φτιάχνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Fulgore όταν θες να κάνεις παράθεση καλό είναι να μην απομονώνεις μέρος από την φράση του άλλου. Αλλάζεις το νόημα.

 

''Στην προσφορά με τα ακουστικά δώρο, ακόμα και η επίσημη τιμή είναι καλή με την εγγύηση της αντιπροσωπείας''

κατανοητό μέχρι εδώ; 

''και όχι του κάθε σκρουτζομάγαζου που αύριο ίσως δεν υπάρχει.''

Η κακή προσωπική εμπειρία σε μένα και γνωστούς και πράγματα χιλιοειπωμένα πολλά χρόνια έως τώρα, φωτογραφίζουν το νόημα της υπόλοιπης φράσης.

Από εκεί και έπειτα, ο καθένας επιλέγει ότι νομίζει και ''ζει'' με τις επιλογές του (στα πάντα).

Υ.Γ.  Εναλλακτικά το πουλάει την επόμενη μέρα, βδομάδα στην μισή τιμή από της αγοράς, γιατί το πήρε και το άνοιξε μόνο για έλεγχο 😂 ή να το δει 😂 ή γιατί δεν τον βόλεψε 😂

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, takislz είπε

wifi 6 δεν έχει!

Το έχω μια εβδομάδα και το θεωρώ εξαιρετικό στην κατηγορία του. Στο άσπρο χρώμα είναι πολύ όμορφο, ωραία ποιότητα το πλαστικό στην πλάτη με σατέν αίσθηση, πολύ ωραία η σχεδίαση ''γλυπτού'' που φιλοξενεί τις κάμερες. Φοβερή οθόνη! Ούτε κολλήματα που λεει ο ''μαγικοπίδης'' . Αστραπή.

Στην προσφορά με τα ακουστικά δώρο, ακόμα και η επίσημη τιμή είναι καλή με την εγγύηση της αντιπροσωπείας και όχι του κάθε σκρουτζομάγαζου που αύριο ίσως δεν υπάρχει. 

Φίλε αυτό δεν ισχύει με τη Samsung, από όπου και να το αγοράσεις θα έχεις 2 χρόνια εγγύηση από την Samsung κανονικά, αυτό ισχύει για τα Xiaomi.

Επεξ/σία από Alexstamato
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Το έχω εδώ και 10 μέρες και δεν το έχω ανοίξει ακόμα..το πήρα 540 από κωτσ. Με 150€ δωροεπιταγή συν δώρο ακουστικά και πλάνο δόσεων άτοκα..μου φάνηκε λουκουμάκι.  Από α50 σε α53 ελπίζω να μην απογοητευτώ..🤷‍♀️🤷‍♀️ σίγουρα από α52 σε α53 δεν αξίζει...αλλά στην κατάσταση την δική μου  ελπίζω να δικαιωθώ με την επιλογή μου 🙄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 8 μήνες μετά...

Καλησπέρα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, βρίσκομαι σε δίλημμα για νέο κινητό, είμαι ανάμεσα στο a53 και στο xiaomi 11 t pro, ποιο μου προτείνετε και γιατί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...