Προς το περιεχόμενο

Απορία για πιστοποιητικό νόσησης


Mpouko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα. 
Θα ηθελα να μαθω αν καποιος εχει το εξης προβλημα. 
Ειμαι ανεμβολιαστος και νοσησα πρωτη φορα τον Δεκεμβριο του 20 που δεν υπηρχαν πιστοποιητηκα νοσησης, Ειχα κανει Pcr τοτε..
Πριν 2 βδομαδες νοσησα και εκανα απευθειας Pcr..Το αποτελεσμα αν και εχουν περασει 15 μερες δεν ανεβηκε στο GOV.

Υπαρχει περιπτωση να βλεπει οτι νοσησα πριν 2 χρονια και να μην μου δοθει πιστοποιητικο ? 

 

Επεξ/σία από Mpouko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mpouko είπε

Καλημερα. 
Θα ηθελα να μαθω αν καποιος εχει το εξης προβλημα. 
Ειμαι ανεμβολιαστος και νοσησα πρωτη φορα τον Δεκεμβριο του 20 που δεν υπηρχαν πιστοποιητηκα νοσησης, Ειχα κανει Pcr τοτε..
Πριν 2 βδομαδες νοσησα και εκανα απευθειας Pcr..Το αποτελεσμα αν και εχουν περασει 15 μερες δεν ανεβηκε στο GOV.

Υπαρχει περιπτωση να βλεπει οτι νοσησα πριν 2 χρονια και να μην μου δοθει πιστοποιητικο ? 

 

Οι ανεμβολίστοι δεν μπορούν να βγάλουν 2η φορά πιστοποιητικό νόσησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχει σημασία, το σύστημα σε θεωρεί ανεμβολίαστο , έτσι και αλλιώς θα καταργηθούν σύντομα τα πιστοποιητικά.

Επεξ/σία από dionisis1925
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Mpouko είπε

Ο λόγος που με ενδιαφέρει το θέμα είναι ότι η γυναίκα μου είναι υγειονομικος και είναι εκτός εργασίας.

Ευχαριστώ 

Επιστρέφουν όσοι δεν είχανε εμβολιαστεί ή νοσήσει, όσοι νόσησαν δεύτερη φορά για να επιστρέψουν θα πρέπει να εμβολιάζονται , με κάθε επιφύλαξη στο λέω  , ας επικοινωνήσει με την υπηρεσία της .

Επεξ/σία από dionisis1925
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, user27 είπε

Οι ανεμβολιαστοι αν δεν έχουν κάνει και rapid σε κιόσκι του εοδυ δεν παίρνουν πιστοποιητικό. Δεν στο είχε πει κανείς;

Θέλει ελενχο από δημόσια δομη. Έχει γίνει μοριακο στο νοσοκομείο πρωτα και υπάρχει βεβαίωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...