Προς το περιεχόμενο

Προσφορα γνωριμιας Disney+ 12 μήνες στην τιμή των 8 μηνων - 71,50 € [TEΛΟΣ]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, manost είπε

Την disposal δεν την δέχεται, όπως δε δέχεται και την Curve που έχω. 🤔

Πέρασα την virtual Revolut, δοκίμασα να πληρώσω, και παίρνω το ίδιο ακριβώς μήνυμα αποτυχίας.

Και μέσα στο pay.google.com βλέπω πόσες εγγραφές αποτυχίας της πληρωμής της συνδρομής.

Δεν έχω ασχοληθεί με disney μέσω τουρκίας αλλά σε παρόμοιες συνδρομές είχα αποτυχημένες πληρωμές γιατί είχα βάλει στην πιστωτική επιλογή να μην κάνει συναλλαγές στο εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, siegfried_gr είπε

Δεν γίνεται με κάρτες ελληνικές. Με revolut το έκανα

Μια χαρά γίνεται.το έκανα με alpha και εθνική prepaid.

 

4 ώρες πριν, manost είπε

Την disposal δεν την δέχεται, όπως δε δέχεται και την Curve που έχω. 🤔

Πέρασα την virtual Revolut, δοκίμασα να πληρώσω, και παίρνω το ίδιο ακριβώς μήνυμα αποτυχίας.

Και μέσα στο pay.google.com βλέπω πόσες εγγραφές αποτυχίας της πληρωμής της συνδρομής.

Το ίδιο πρόβλημα έχω από χτες ενώ την δική μου συνδρομή την έκανα κανονικά.μαλλον μας πήραν πρέφα.ειτε με ανοιχτό VPN είτε με κλειστό(το δικό μου το έφτιαξα με κλειστό).

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

7 ώρες πριν, leo066 είπε

Δοκίμασε κανείς να πληρώσει μέσω play store με τουρκική gift card? 

εγώ στο τούρκικο email αγόρασα 50tl αλλά δεν ολοκληρώνει την αγορά .

Επεξ/σία από makis269
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, manost είπε

Ούτε με Revolut ολοκληρώνεται η πληρωμή !!!

Και εγώ απο χθες εχω δοκιμάσει όλους τους τρόπους και πάντα στη πληρωμή σταματάει (ενώ μου δείχνει τουρκικές λίρες).

Μεχρι και στο λογαριασμό της revolut έβαλα τουρκικές λίρες,  αλλά κάθε φορα μου βγαζει οτι η πληρωμη δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί και να δοκιμάσω άλλο τρόπο.  Όλα έχουν γίνει με πληρωμένο vpn και εχω δοκιμάσει και με bluestack και με καθαρό κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nagapit είπε

Και εγώ απο χθες εχω δοκιμάσει όλους τους τρόπους και πάντα στη πληρωμή σταματάει (ενώ μου δείχνει τουρκικές λίρες).

Μεχρι και στο λογαριασμό της revolut έβαλα τουρκικές λίρες,  αλλά κάθε φορα μου βγαζει οτι η πληρωμη δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί και να δοκιμάσω άλλο τρόπο.  Όλα έχουν γίνει με πληρωμένο vpn και εχω δοκιμάσει και με bluestack και με καθαρό κινητό.

Άρα δεν γίνεται πλέον να κάνουμε λογαριασμό μέσω Τουρκίας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα πριν από καμιά ώρα έκανα λογαριασμό μεσω Τουρκίας για ένα μήνα με το panda vpn από κινητό που δεν είχε άλλο λογαριασμό. Το νέο email το έκανα σε καρτέλα ανώνυμης περιήγησης με ανοικτό το vpn. Πέρασα το νέο email στο play store και αποθήκευση κάρτα Πειραιώς με τουρκικό ταχυδρομικό κώδικα. Κατέβασα το disney έκανα εγκατάσταση και μετά έκλεισα το vpn. Μου έβγαζε ελληνικά αλλά στο τέλος ζήτησε τουρκικές λίρες(2.10) βγήκε 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimakal είπε

Καλησπέρα πριν από καμιά ώρα έκανα λογαριασμό μεσω Τουρκίας για ένα μήνα με το panda vpn από κινητό που δεν είχε άλλο λογαριασμό. Το νέο email το έκανα σε καρτέλα ανώνυμης περιήγησης με ανοικτό το vpn. Πέρασα το νέο email στο play store και αποθήκευση κάρτα Πειραιώς με τουρκικό ταχυδρομικό κώδικα. Κατέβασα το disney έκανα εγκατάσταση και μετά έκλεισα το vpn. Μου έβγαζε ελληνικά αλλά στο τέλος ζήτησε τουρκικές λίρες(2.10) βγήκε 

Θα ξαναδοκιμάσω με Panda. Με windscribe και norton δεν τα καταφερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια και με Panda. Aς γράψω τα βήματα να μου πει κάποιος/α που μπορεί να κάνω λάθος. Ακολουθώ τα ίδια βήματα είτε σε bluestack , είτε σε αχρησιμοποιητο κινητό.

  1.  Κατεβάζω Vpn (μέχρι τωρα εχω δοκιμασει Windscribe, Norton, Panda)
  2. Ανοίγω VPN με χωρα Τουρκια και το τσεκαρω απο το whatsmyip
  3. Δημιουργώ τουρκικο λογαριασμό μειλ αλλά στο τηλέφωνο που ζητάει, ενώ μου δείχνει στη αρχη την τουρκική σημαία εγω το αλλάζω σε ελληνικη και βάζω το κανονικό μου νούμερα
  4. Έπειτα ανοιγω το play store και βάζω το google λογαριασμό που δημιούργησα στο προηγούμενο βήμα
  5. Ελεγχω αν μου βγάζει τιμές σε λίρα τουρκίας
  6. Προσθέτω την κάρτα μου (έχω δοκιμάσει Alpha Mastercard, Εθνική Mastercard, Revolut και Mastercard και Visa) βάζοντας τον τουρκικο ΤΚ που χρησιμοποιησα στη δημιουργια του μειλ
  7. Κατεβάζω disney+
  8. Κλείνω VPN
  9. Ανοίγω εφαρμογη disney+ και βάζω το μειλ που εφτιαξα στο βήμα 3 ,εναν κωδικο και πατάω επόμενο
  10. Αποδεχομαι ToC
  11. Μου βγάζει το ποσο που πρέπει να πληρώσω, το πατάω και.....

 

η πληρωμή σας απορριφθηκε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, nagapit είπε

Τα ίδια και με Panda. Aς γράψω τα βήματα να μου πει κάποιος/α που μπορεί να κάνω λάθος. Ακολουθώ τα ίδια βήματα είτε σε bluestack , είτε σε αχρησιμοποιητο κινητό.

  1.  Κατεβάζω Vpn (μέχρι τωρα εχω δοκιμασει Windscribe, Norton, Panda)
  2. Ανοίγω VPN με χωρα Τουρκια και το τσεκαρω απο το whatsmyip
  3. Δημιουργώ τουρκικο λογαριασμό μειλ αλλά στο τηλέφωνο που ζητάει, ενώ μου δείχνει στη αρχη την τουρκική σημαία εγω το αλλάζω σε ελληνικη και βάζω το κανονικό μου νούμερα
  4. Έπειτα ανοιγω το play store και βάζω το google λογαριασμό που δημιούργησα στο προηγούμενο βήμα
  5. Ελεγχω αν μου βγάζει τιμές σε λίρα τουρκίας
  6. Προσθέτω την κάρτα μου (έχω δοκιμάσει Alpha Mastercard, Εθνική Mastercard, Revolut και Mastercard και Visa) βάζοντας τον τουρκικο ΤΚ που χρησιμοποιησα στη δημιουργια του μειλ
  7. Κατεβάζω disney+
  8. Κλείνω VPN
  9. Ανοίγω εφαρμογη disney+ και βάζω το μειλ που εφτιαξα στο βήμα 3 ,εναν κωδικο και πατάω επόμενο
  10. Αποδεχομαι ToC
  11. Μου βγάζει το ποσο που πρέπει να πληρώσω, το πατάω και.....

 

η πληρωμή σας απορριφθηκε

 

Οταν ηταν να περασω αριθμο αφησα τουρκική σημαία και εβαλα 306935678897 . Και Επισης οταν εκανα εγγραφή στο Disney+ Εβαλα το τουρκικό email . Ολα τα εκανα απο bluestacks με βαση Αυτα που λεει το σκρινσοτ απο κατω πριν 3-4 μερες . Δουλευει ακομα.. καντε το pin επιτελους  . Και εγω έψαχνα μια μερα μεχρι να βρω τον σωστο τροπο και ειχα διαβάσει ολα τα μηνυματα. Α Επισης χρησιμοποίησα το Nordvpn paid!!

01A4FB8F-10B3-47A6-85BD-726AA875AAD0.png

Επεξ/σία από Stelaras1993
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

Οταν ηταν να περασω αριθμο αφησα τουρκική σημαία και εβαλα 306935678897 . Και Επισης οταν εκανα εγγραφή στο Disney+ Εβαλα το τουρκικό email . Ολα τα εκανα απο bluestacks με βαση Αυτα που λεει το σκρινσοτ απο κατω πριν 3-4 μερες . Δουλευει ακομα.. καντε το pin επιτελους  . Και εγω έψαχνα μια μερα μεχρι να βρω τον σωστο τροπο και ειχα διαβάσει ολα τα μηνυματα. Α Επισης χρησιμοποίησα το Nordvpn paid!!

01A4FB8F-10B3-47A6-85BD-726AA875AAD0.png

Μην βάζετε όλοι την ίδια διεύθυνση!

Με μια απλή αναζήτηση θα βρείτε μια διεύθυνση πλήρης να τη βάλετε

Κάντε χρήση κάποιο άλλο όχι όμως δωρεάν βπν, κάντε μια αγορά για 1 μήνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Stelaras1993 είπε

Οταν ηταν να περασω αριθμο αφησα τουρκική σημαία και εβαλα 306935678897 . Και Επισης οταν εκανα εγγραφή στο Disney+ Εβαλα το τουρκικό email . Ολα τα εκανα απο bluestacks με βαση Αυτα που λεει το σκρινσοτ απο κατω πριν 3-4 μερες . Δουλευει ακομα.. καντε το pin επιτελους  . Και εγω έψαχνα μια μερα μεχρι να βρω τον σωστο τροπο και ειχα διαβάσει ολα τα μηνυματα. Α Επισης χρησιμοποίησα το Nordvpn paid!!

01A4FB8F-10B3-47A6-85BD-726AA875AAD0.png

από τους πρώτους τρόπους που δοκίμασα είναι και δεν πέτυχε. Διεύθυνση καθε φορα διαφορετικη και αληθινή. Εχω πραγματικά σπάσει το κεφάλι μου.

 

ΥΓ Δεν βρίσκω πουθενα στο app της revolut το location security. Στο μενού καθε κάρτας μου εχει οριο δαπανών, προσθήκη ετικέτας , ξεμπλοκαρισμα cvv και προσθήκη στο google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...