Προς το περιεχόμενο

Revolut – Δωρο 11,5€ (εγινε 4,40€ πλεον) στο πορτοφολι σας η στο κρυπτονόμισμα DOT


fagoura

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 106
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, venuets είπε

Και εγω! λογικα η επεσε η κατι δεν σου εχει δωσει ακομη !

Προφανως και δεν εχει πεσει σε αξια 70%

Εχω μονο 0.27 dot, ενω θα επρεπε γυρω στο 0.65 dot. Βασικα σε τετοια προμο, δεν εχει σημασια αν πεσει καποιο crypto. Αν λεει οτι θα παρεις χ ευρω σε αξια, πρεπει να δω χ ευρω στο πορτοφολι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Για καποιο λογο εχω λαβει μονο 4.5 ευρω σε αξια

Αν παρακολουθησες ολα τα μαθηματα, θα στα δωσει, περιμενε λιγο, οπως φαινεται η αξια ανεβαινει και σε 2-3 λεπτα ειναι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fagoura είπε

Αν παρακολουθησες ολα τα μαθηματα,

Για να απαντησεις πρεπει να τα παρακολουθησεις ετσι και αλλιως. Στο coinbase μπορεις και χωρις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, fagoura είπε

Αν παρακολουθησες ολα τα μαθηματα, θα στα δωσει, περιμενε λιγο, οπως φαινεται η αξια ανεβαινει και σε 2-3 λεπτα ειναι κομπλε.

Στα courses μου λέει Earned €4 in DOT στα Basics και Earned €7.5 in DOT στο Polkadot. Παρόλα αυτά στο wallet έχω 0.28 DOT αξίας €4.45

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, p4n0s86 είπε

Στα courses μου λέει Earned €4 in DOT στα Basics και Earned €7.5 in DOT στο Polkadot. Παρόλα αυτά στο wallet έχω 0.28 DOT αξίας €4.45

Και reddit υπαρχουν αναφορες. Οποτε μαλλον περιμενουμε. Queue στο support 2 ωρες. Θα εχω κοιμηθει μεχρι τοτε :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, p4n0s86 είπε

Στα courses μου λέει Earned €4 in DOT στα Basics και Earned €7.5 in DOT στο Polkadot. Παρόλα αυτά στο wallet έχω 0.28 DOT αξίας €4.45

0,7055 DOT περιπου μαζευονται με ολα τα μαθηματα, καποια δεν σου εχουν μπει, ειτε δεν ολοκληρωθηκαν τα μαθηματα, ειτε περιμενεις λιγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...