Προς το περιεχόμενο

Zotac RTX 3060 12GB Twin Edge OC 449,69 @ Amazon.es (Τέλος)


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 ώρες πριν, triplex1 είπε

Οταν υπαρχει καλυτερη καρτα με +10 ευρω πανω και απο Ελληνικο καταστημα ,πραγματικα δεν ξερω γιατι καποιος να παει στην επιλογη του amazon για 3060

μακρια απο Ελληνικα μαγαζια .... το χειροτερο aftersale service που ηπαρχει παγκοσμιος ..

χιλιαδες θεματα με σκαμομαγαζα ,αρνητες βλαβης ,και οτι αλλο μπορει να σκεφτει ο ανθρωπινος νους ...

εχω ζησει και εξωτερικο και ειμαστε χιλιομετρα πισω  ... το aftersale service του ειναι απιστευτο με 2 μυνηματα βγαζεις ακρη αμεσως.. μακαρι να ερθει και στην Ελλαδα ΤΟ ΑΜΑΖΟΝ να δουμε ασπρη μερα

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιξε παλι η προσφορα.239+10ε μεταφορικα.
Παιζουν διαφορες προσφορες..
Εγω πηρα πριν 10μερες 3070ti rog στα 666 χωρις φπα

πεφτουν ολα πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, G@rg@oun είπε

Ανοιξε παλι η προσφορα.239+10ε μεταφορικα.
Παιζουν διαφορες προσφορες..
Εγω πηρα πριν 10μερες 3070ti rog στα 666 χωρις φπα

πεφτουν ολα πλεον

που τα βρηκες τα 239? την 3070 ti απο που την αγορασες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/5/2022 στις 6:11 ΜΜ, triplex1 είπε

Ναι αλλα καποιοι αλλοι τι εχουν παθει , ασε εμενα και εσενα , μιλαμε για το συνολο , μεχρι κουτι με τουβλο εχουν παραλαβει καποιοι!😀

980 EVO 1TB . Με video unboxing μέσω amazon de ,παρέλαβα εχθές, το τονίζω σφραγισμένο , δεν φαινόταν τίποτα περίεργο (τα έχω πάρει με στραβό μάτι) το έστειλα πίσω, άνοιξα case ,έστειλα και βίντεο.

Μέσα είχε 128GB Samsung PM981.

Κάποιος έξύπνος άνοιξε ,πήρε αυτό που ήθελε και έβαλε κάτι άλλο μέσα...

Σόρρυ για το offtopic αλλά ήθελα να το γράψω.

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Dionisakos4 είπε

980 EVO 1TB . Με video unboxing μέσω amazon de ,παρέλαβα εχθές, το τονίζω σφραγισμένο , δεν φαινόταν τίποτα περίεργο (τα έχω πάρει με στραβό μάτι) το έστειλα πίσω, άνοιξα case ,έστειλα και βίντεο.

Μέσα είχε 128GB Samsung PM981.

Κάποιος έξύπνος άνοιξε ,πήρε αυτό που ήθελε και έβαλε κάτι άλλο μέσα...

Σόρρυ για το offtopic αλλά ήθελα να το γράψω.

Αν πηρες απο τριτο πωλητη μεσω αμαζον καλο ξεμπερδεμμα, αν παλι πηρες κατι χωρις σαφη στοιχεια ως προς τι αγοραζεις απλα με την επικεφαλιδα και παλι καλο ξεμπερδεμα , για να ψωνιζεις online κοιταζεις καλα πως και γιατι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, forgotten είπε

Αν πηρες απο τριτο πωλητη μεσω αμαζον καλο ξεμπερδεμμα, αν παλι πηρες κατι χωρις σαφη στοιχεια ως προς τι αγοραζεις απλα με την επικεφαλιδα και παλι καλο ξεμπερδεμα , για να ψωνιζεις online κοιταζεις καλα πως και γιατι....

Τίποτα από όλα αυτά που έγραψες.

Ξεμπέρδεψα ήδη ,μου έστειλαν replacement και αναγνώρισαν το θέμα.

Amazon ,ήταν ο seller και dispatcher

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Deathy είπε

που τα βρηκες τα 239? την 3070 ti απο που την αγορασες?

439* σορρυ λαθος εγραψα.
Αμαζον γερμανικο η 3070ti 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/5/2022 στις 8:09 ΠΜ, greengroser είπε

μακρια απο Ελληνικα μαγαζια .... το χειροτερο aftersale service που ηπαρχει παγκοσμιος ..

χιλιαδες θεματα με σκαμομαγαζα ,αρνητες βλαβης ,και οτι αλλο μπορει να σκεφτει ο ανθρωπινος νους ...

εχω ζησει και εξωτερικο και ειμαστε χιλιομετρα πισω  ... το aftersale service του ειναι απιστευτο με 2 μυνηματα βγαζεις ακρη αμεσως.. μακαρι να ερθει και στην Ελλαδα ΤΟ ΑΜΑΖΟΝ να δουμε ασπρη μερα

Θα συμφωνήσω απόλυτα τα περισσότερα ελληνικά καταστήματα είναι κυρίως μόνο για τα αρπάζουν με τις φουσκωμένες τιμές και μετά κάνουν τον αλέκο...

Πήρα την οθόνη από ελληνικό κατάστημα με σχεδόν την ποιο ακριβή τιμή γιατί υποτίθετο ότι είχε καλή φήμη για να είμαι σίγουρος για το aftersale support...
Μόλις την άναψα είχε back light bleed επικοινώνησα με το κατάστημα να μου την αλλάξουν doa και αρνήθηκαν με παρέπεμψαν στον αντιπρόσωπο 

Πέρασε ένας μήνας με emails και τηλέφωνα  άκρη δε βγήκε όχι για να τη φτιάξουν αλλά ούτε για να την αναλάβουν - παραλάβουν... 
 Επικοινώνησα από μόνος μου με τον επίσημο εισαγωγέα / αντιπρόσωπο / service στην Ευρώπη - Γερμανία και χρειάστηκαν μόνο 3 emails το ένα με photo proof του προβλήματος το sticker με το σήριαλ και την απόδειξη αγοράς.
4 μέρες μετά ήρθε η DHL μου παρέδωσε μια καινούρια σφραγισμένη και παρέλαβε αυτή που είχα ήδη.

Μετά από 10 μέρες επικοινώνησαν  να με ενημερώσουν ότι η αρχική επισκευαστικέ το πρόβλημα διορθώθηκε 100% και αν επιθυμώ να μου τη στείλουν πίσω  με την εγγύηση να ισχύει κανονικά + ίδια διάρκεια για την επισκευή το οποίο και έκανα ή να κρατήσω αυτή που μου έδωσαν

Το κερασάκι στην υπόθεση ήταν ότι όσες φορές τους έστειλα οθόνη μου ζήτησαν να στείλω μόνο το πάνελ στο κουτί σκέτο με τα φελιζολ/ναύλον  τίποτε άλλο αλλά και τις 2 φορές μου την παρέδωσαν πλήρες με αποτέλεσμα να έχω 3 τροφοδοτικά - βάσεις - σετ καλωδίων και manuals Τους είπα να τα επιστρέψω και μου είπαν να τα κρατήσω για spare!

Επεξ/σία από Deu164
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...