Προς το περιεχόμενο

Στα 4 λεπτά την ώρα οι διαφημίσεις του νέου συνδρομητικού πακέτου του Disney+


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, infin1tyGR είπε

1 μέρα το χρόνο διαφημίσεις * 15 χρόνια = 15 μέρες στα 15 χρόνια. Το 360 πού προέκυψε;

Μαθηματικά απ'τα LIDL ;)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, PiLoT-ChM είπε

Όταν υπάρχουν τα torrents όπου βρίσκεις ότι περιεχόμενο γουστάρεις, απορώ γιατί να πλερωσεις ψηφιακη πλατφόρμα με διαφημίσεις

Γιατί αν το έκαναν όλοι αυτό, η τελευταία ταινία που θα είχες δει θα είχε πρωταγωνιστή τον Βέγγο.

  • Like 8
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, unforgiven είπε

Γιατί αν το έκαναν όλοι αυτό, η τελευταία ταινία που θα είχες δει θα είχε πρωταγωνιστή τον Βέγγο.

Με το επιπεδο των σειρων και ταινιων που βγαινει,για win μου φαινεται αν συμβαινε αυτο.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, unforgiven said:

Γιατί αν το έκαναν όλοι αυτό, η τελευταία ταινία που θα είχες δει θα είχε πρωταγωνιστή τον Βέγγο.

Από την ελληνική συνδρομή περιμένουν οι μεγάλες παραγωγές να βγάλουν το πολύ χρήμα, το βρήκες

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Hacker?pcs είπε

Από την ελληνική συνδρομή περιμένουν οι μεγάλες παραγωγές να βγάλουν το πολύ χρήμα, το βρήκες

Αν δεν περίμεναν (και) από την Ελληνική συνδρομή να βγάλουν λεφτά, δεν θα ερχόντουσαν στην Ελλάδα.
Επιπλέον, καλό είναι να σκεφτείς πως η ερώτηση δεν αφορά μόνο εσένα προσωπικά, αλλά το σύνολο παγκοσμίως όσων προτιμούν το τσάμπα από το να πληρώνουν.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, unforgiven said:

Αν δεν περίμεναν (και) από την Ελληνική συνδρομή να βγάλουν λεφτά, δεν θα ερχόντουσαν στην Ελλάδα.
Επιπλέον, καλό είναι να σκεφτείς πως η ερώτηση δεν αφορά μόνο εσένα προσωπικά, αλλά το σύνολο παγκοσμίως όσων προτιμούν το τσάμπα από το να πληρώνουν.

Και εσύ και εγώ και κάθε Έλληνας είμαστε απειροελάχιστοι στην παρόμοια αγορά πρώτον σαν απόλυτος αριθμός και δεύτερον ως αγοραστική δύναμη, ποτέ δεν μετρούσαμε, δεν μετράμε και ποτέ δεν θα μετρήσουμε, πεταμένα λεφτά είναι στην Ελλάδα αν μπορεί να τα κατεβάσει πειρατικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Hacker?pcs είπε

Και εσύ και εγώ και κάθε Έλληνας είμαστε απειροελάχιστοι στην παρόμοια αγορά πρώτον σαν απόλυτος αριθμός και δεύτερον ως αγοραστική δύναμη, ποτέ δεν μετρούσαμε, δεν μετράμε και ποτέ δεν θα μετρήσουμε, πεταμένα λεφτά είναι στην Ελλάδα αν μπορεί να τα κατεβάσει πειρατικά.

Αν ήμασταν απειροελάχιστοι, δεν θα επένδυαν στη χώρα μας.
δεύτερον, η παρατήρηση δεν αφορά μόνο την Ελλάδα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Dantε είπε

Με το επιπεδο των σειρων και ταινιων που βγαινει,για win μου φαινεται αν συμβαινε αυτο.

Εχεις σκεφτεί γιατί να έχει πέσει τόσο πολύ η ποιότητα στις σειρές? Μήπως ένας λόγος είναι και οι χαμηλές “εισπράξεις” που προέρχονται από την πειρατεία?

Όλο το σύστημα μου μοιάζει με αυτοτροφοδοτούμενο μύλο: πέφτουν οι εισπράξεις - βάζουνε περισσότερες διαφημίσεις - κάνουνε πιο φτηνά σήριαλ - πέφτει η ποιότητα- μειώνεται η τηλεθέαση - πέφτουν οι εισπράξεις - κοκ…

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...