Προς το περιεχόμενο

[Free EPIC Games] Borderlands 3


Gulik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποτε προλαβες? 😄 Ημουν μεσα στο επικ και ενω το εβγαλε οτι ηταν δωρεαν οταν πηγα να το βαλω στην συλλογη ελεγε να το αγορασω... Μαλλον δεν εχει περασει το  update ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, eko13 είπε

Ποτε προλαβες? 😄 Ημουν μεσα στο επικ και ενω το εβγαλε οτι ηταν δωρεαν οταν πηγα να το βαλω στην συλλογη ελεγε να το αγορασω... Μαλλον δεν εχει περασει το  update ακομα.

 

Το δείχνει ως "δωρεάν", έπειτα πάει και το δείχνει προς αγορά στην κανονική του τιμή, μετά το ξανα-δείχνει δωρεάν και πάει λέγοντας. Υπομονή μέχρι να "στρώσει" η πλατφόρμα, αφού λογικά έχει μπει τεράστιο πλήθος κόσμου μέσα, επειδή είχε πολύ καιρό να δοθεί "mystery free game" και η αγωνία χτύπησε ρεκόρ 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή: Δίνεται και κουπονάκι, μόλις λάβετε το παιχνίδι δωρεάν, για να χρησιμοποιηθεί στις εκπτώσεις της πλατφόρμας.

25% έκπτωση λοιπόν, σε κάθε αγορά (ακόμα και σε αθροιστική αγορά καλαθιού αρκεί να είναι 15+ ευρώ νομίζω), και ξανά το ίδιο κουπόνι για επόμενη αγορά (όπως είχαν κάνει και στο παρελθόν αν θυμάστε).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελεια, αλλο ενα τσαμπα παιχνιδι προστεθηκε στη συλλογη μου απο παιχνιδια που δεν προκειται να παιξω ποτε λογω ελλειψης χρονου :(

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

τωρα που τελειωσα το elden ring ας ξεκουραστω με κατι χαλαρο.

Να μαντέψω. Είσαι vegan, κάνεις CrossFit και χρησιμοποιείς Arch.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που είδα την προσφορά πετάχτηκα από το κρεβάτι μου φάνηκε λάθος πως γίνετε να δίνουν δωρεάν ένα αρκετά πρόσφατο game και μάλιστα AAA .

 

Ευχαριστώ πολύ τον ts.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, fytotech είπε

Να μαντέψω. Είσαι vegan, κάνεις CrossFit και χρησιμοποιείς Arch.

Χαχαχαχαχα είπαμε ρε φίλε αλλά όχι και έτσι. Elden lord γίναμε όχι vegan 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/5/2022 στις 6:10 ΜΜ, Gulik είπε

Προσοχή: Δίνεται και κουπονάκι, μόλις λάβετε το παιχνίδι δωρεάν, για να χρησιμοποιηθεί στις εκπτώσεις της πλατφόρμας.

25% έκπτωση λοιπόν, σε κάθε αγορά (ακόμα και σε αθροιστική αγορά καλαθιού αρκεί να είναι 15+ ευρώ νομίζω), και ξανά το ίδιο κουπόνι για επόμενη αγορά (όπως είχαν κάνει και στο παρελθόν αν θυμάστε).

εγω που το ειχα ηδη το παιχνιδι δεν μπορω να το παρω το κουπονι ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Metaksas είπε

εγω που το ειχα ηδη το παιχνιδι δεν μπορω να το παρω το κουπονι ε?

 

Από την συγκεκριμένη προσφορά, ε προφανώς όχι. Δεν μπορεί το σύστημα να δει ότι ΞΑΝΑΓΟΡΑΖΕΙΣ (έστω σε μηδενική τιμή τώρα) το ίδιο παιχνίδι, ώστε να σε ευνοήσει έπειτα με 25% έκπτωση σε επόμενη αγορά. Δοκίμασε, πάντως, να βάλεις κάτι στο καλάθι σου, από τις τωρινές εκπτώσεις, πήγαινε "ταμείο" και δες ΜΗΠΩΣ σου προσφέρει επιπλέον έκπτωση στο σημείο εκείνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Metaksas είπε

εγω που το ειχα ηδη το παιχνιδι δεν μπορω να το παρω το κουπονι ε?

Μπορείς, εκεί στο Store που έχει το Mega Sale πατάς Save Now, καταβένεις και πατάς εκεί που λέει Epic Store MEGA Coupon, πατάς το Learn More και το κάνεις claim απο εκεί.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...