Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Να δω πόσα χρόνια ακόμα πρέπει να περάσουν για να σταματήσουμε να βλέπουμε 2D χόρτα..Έλεος. Αν δεν σταματήσει το development για τα PS4/X1 δεν θα δούμε καινοτομία σε κανένα επίπεδο.

Το δα και γω αυτο και δε το πίστευα. Γύρισα πίσω στις ρυθμίσεις να δω μήπως κάτι γύρισε στα low.

Stutterάκια εχεις απο δω κι απο κει ετσι μικρά όμως 1 κάθε1-2 λεπτά ένας λόξιγκας? image.png.eb4f6592192f439019c1a19a7bc0479c.png

Χθες μια χαρά απόδοση είχε, τι άλλαξαν σήμερα με το τελευταίο update?!!WTF 

Ακριβώς αυτό όπως ο αποκάτω με 13900Κ και 4090. Αν είναι δυνατόν!

https://www.reddit.com/r/ModernWarfareII/search/?q=stuttering&source=recent&restrict_sr=1 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα crashes υπάρχουν μέχρι και στις κονσόλες, οποίος λέει δεν έχει crash μουφές λέει,το παιχνίδι έχει glitches που δημιουργεί error codes παντού και δεν υπάρχει καν official driver,1 φορά την ημέρα όσο παίξω ειδικά αν πειράζω τα όπλα στο μενού η τα παραμετροποιω η όταν παίζω invasion θα έχω ένα crash στο 3,4 παιχνίδι σε κανονικό TDM δεν μου έχει τύχει crash .

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Να δω πόσα χρόνια ακόμα πρέπει να περάσουν για να σταματήσουμε να βλέπουμε 2D χόρτα..Έλεος. Αν δεν σταματήσει το development για τα PS4/X1 δεν θα δούμε καινοτομία σε κανένα επίπεδο.

Δεν ξερω, αλλα απο τα λιγα stream που ειδα, τα γραφικα μου φαινονται κατωτερα σε σχεση με mw19. Ή το mw19 δεν ειχε τοσα χορτα ωστε να κανει μπαμ 🤷‍♂️. Αλλα και γενικα τα textures σε κτηρια, δρομους κτλ

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Δεν ξερω, αλλα απο τα λιγα stream που ειδα, τα γραφικα μου φαινονται κατωτερα σε σχεση με mw19. Ή το mw19 δεν ειχε τοσα χορτα ωστε να κανει μπαμ 🤷‍♂️. Αλλα και γενικα τα textures σε κτηρια, δρομους κτλ

Ναι πιο καλό είναι, στο campaign. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Told ya ρε σεις. Ακόμα και ενα lag spike κάθε μερικά λεπτά κάνει όπως αναφέρομαι στο πρώτο ποστ της σελίδας και έχουν αρκετά άτομα. Το οποίο ΔΕΝ ειχα την πρώτη μέρα

 

4:06 δείτε το frametime

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνίδι κονσόλας είναι όχι υπολογιστή,φάγαμε παπά κανονικό όπως το battlefield 2042😂. Ακόμη και τα χρώματα που χρησιμοποιούνται είναι πολύ κατωτερα  από το black ops Cold War. .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

 Τα λέγαμε και πριν κανα μήνα, πρώην devs που εργαζόταν στο Hulu και σε tv's ui έφτιαξαν αυτό το έκτρωμα.

 

Την γλύτωσα από ότι φαίνεται επειδή δεν το αγόρασα!😆 Κάτι μου λέει όμως ότι θα διορθωθεί αργότερα με patches.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Για το UI δεν νομίζω σε καμία απολύτως περίπτωση. Ετσι θα μείνει.

Όσοι το αγόρασαν από steam μπορούν να κάνουν refund,οι υπόλοιποι μαζί και εγώ που αγόρασαν απευθείας παίρνουμε το μακρύτερο,σε κάνα τρίμηνο θα παίζεται το παιχνίδι και αν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...