Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

ΛΑΧΜΑΝ λέμε. 

Σίγουρα από random name generator τα βγάζουν δεν εξηγείται.

Ναι ξέρω μωρε και δε μπορούν ούτε τα Humvee να χρησιμοποιήσουν πια. 

Αλήθεια γιατί δεν χρησιμοποίησαν τα κανονικά ονόματα; Έχει να κάνει με δικαιώματα κλπ. ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάνω και εγώ εγκατάσταση το game. Βάλτε ή στείλτε μου τα gamertags σας να σας κάνω add στο game να παίζουμε! Το δικό μου είναι: Dev1l#21979 όσοι θέλετε κάντε με add.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, panakos_thess είπε

Campaign ναι αλλα στο Multi ολα low

Μια χαρα παιζει ο καλος παικτης παντου δεν θελουν ολοι χαμηλο lod εβλεπα προχθες βιντεακι που σαρωνε ο αλλος με full detail με 4090, τωρα αν εισαι επαγγελματιας αλλαζει το ζητημα, αλλα οι περισσοτεροι παιζουμε να ευχαριστηθουμε και λιγο οχι μονο για τα σκορ. Τλπ αλλο context ειχε το ποστ.. nm

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

36 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Μια χαρα παιζει ο καλος παικτης παντου δεν θελουν ολοι χαμηλο lod εβλεπα προχθες βιντεακι που σαρωνε ο αλλος με full detail με 4090, τωρα αν εισαι επαγγελματιας αλλαζει το ζητημα, αλλα οι περισσοτεροι παιζουμε να ευχαριστηθουμε και λιγο οχι μονο για τα σκορ. Τλπ αλλο context ειχε το ποστ.. nm

Ισχύει αυτό. Έριχνα γραφικά όταν ήμουν 15-20 ετών, νεότερος με πολύ καλύτερα αντανακλαστικά, με την μοναδική έννοια στη καθημερινότητα μου να γίνω καλύτερος σε κάθε ματς. Πλέον στα 28 (σε 3 μήνες) με τόσες σκοτουρες και άγχη δεν με ενδιαφέρει να κάνω ρεκόρ kills. Ανεβάζω όλα τα settings όσο γίνεται max (με κλειστά μόνο κατι motion blur, DoF) και παίζω. Θέλω να βλέπω όμορφα γραφικά να χορτάσουν τα μάτια, να δικαιολογήσει και τα χρήματα που κόστισε η κάρτα γραφικών -γενικα το σύστημα-.

Τώρα μέσα σε όλα αν παίξουμε και καλά είναι ένα συν. Σημασία έχει να χαρούμε το παιχνίδι overall. 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, panakos_thess είπε

Πιστεψε με μονο για το ΣΚΟΡ τους ενδειαφερει και το K/D τπτ αλλο

Ναι οκ όλοι τα έχουμε ζησει

5 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

 

Ισχύει αυτό. Έριχνα γραφικά όταν ήμουν 15-20 ετών, νεότερος με πολύ καλύτερα αντανακλαστικά, με την μοναδική έννοια στη καθημερινότητα μου να γίνω καλύτερος σε κάθε ματς. Πλέον στα 28 (σε 3 μήνες) με τόσες σκοτουρες και άγχη δεν με ενδιαφέρει να κάνω ρεκόρ kills, όλα τα settings όσο γίνεται max (με κλειστά μόνο κατι motion blur, DoF), να βλέπω όμορφα γραφικά να χορτάσουν τα μάτια, να δικαιολογήσει και τα χρήματα που κόστισε η κάρτα γραφικών -γενικα το σύστημα-.

Τώρα μέσα σε όλα αν παίξουμε και καλά είναι ένα συν. Σημασία έχει να χαρούμε το παιχνίδι overall. 

Ε ναι ρε φίλε οκ ειδικά αν έχεις καλή κάρτα γραφικών και βγάζεις ένα σεβαστό framerate που είναι decent για να μην αποτελεί τροχοπέδη για το game γιατί να μην το ευχαριστιεσαι ειδικά ένα τόσο όμορφο game με ωραίο σχεδιασμό πιστών;

Και να ήταν τρομάρα τους και τόσο καλοί αυτοί που τα  κάνουν πάει και έρχεται..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, d4ydr33m3r είπε

Με τον τελευταιο driver ή αλλο θεμα; 😜

Δεν έχω περάσει τελευταίους drivers.
Το workaround που βρήκαμε ήταν να αφήσουμε να παίξει το debreef βίντεο στην αρχή, όποτε το κάναμε skip είτε γω είτε ο φίλος είχαμε τέτοια θέματα, γω με 3080 αυτός με 3070.

Επίσης στο 2ο mission του coop, σε 2 σημεία το παιχνίδι δεν είχε φορτώσει και έπαιζε με 5fps για λίγο και μετά φόρτωνε και μετά πάλι το ίδιο, μέχρι που έκανε τελείως load.

 

Ξέχασα! Να συμπληρώσω ότι τα κουμπιά όπως τα έχω ορίσει δεν λειτουργούσαν με αποτέλεσμα να μην μπορώ να πετάξω χειροβομβίδες κτλ. Και μου έδειχνε τα κουμπιά τους τα πατούσα και έκανε άλλα πράγματα! Όπως και ότι έδειχνε λάθος εικονίδια.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλύτερη βλακεια απο το να εχεις καλο μηχανημα και να οαιζεις ολα low επειδή το κανουν youtuber απλα δεν υπάρχει. Η διαφορα ειναι χαοτική στα γραφικά και δεν αλλαζει τιποτα σε εσενα. Βαλε οπτικη ινα  να πεσει το latency και ολα τέρμα. Μονο το latency κανει διαφορά ολα τα αλλα αστα

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αρκετά γνωστό από εποχή MW19. Τότε το έβλεπα με τις 580, 5700ΧΤ που είχα. Λατρεύει AMD GPUs το παιχνίδι. 

*(η μηχανή γραφικών)

 

Από το 0 θέλει ή πολύ απλά αντιγράψτε το ui/theme του 19. Ήταν άψογο.

Λειτουργικό.

Εύκολο στη χρήση και εκμάθηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Είναι αρκετά γνωστό από εποχή MW19. Τότε το έβλεπα με τις 580, 5700ΧΤ που είχα. Λατρεύει AMD GPUs το παιχνίδι. 

*(η μηχανή γραφικών)

 

Από το 0 θέλει ή πολύ απλά αντιγράψτε το ui/theme του 19. Ήταν άψογο.

Λειτουργικό.

Εύκολο στη χρήση και εκμάθηση.

clickbait 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...