Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, ICE-T είπε

Οι dedicated servers δεν είναι φτηνοί,και από την στιγμή που οι περισσότεροι παίζουν warzone τσάμπα μην περιμένεις να έριχναν λεφτά,αν αλλάξει η κατάσταση στο μέλλον δεν γνωρίζω.

Δεν διαφωνούμε αλλά μιλάμε για το νούμερο ένα τίτλο παγκόσμιος σε πωλήσεις ε δεν .πάρεις να λες δεν βαριέσαι ας παίξουν όπως ναναι ...

 

Οχι συγνωνη αυτο λενε δεν τους νοιαζει αλλα θα έπρεπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, kinitos είπε

Δεν διαφωνούμε αλλά μιλάμε για το νούμερο ένα τίτλο παγκόσμιος σε πωλήσεις ε δεν .πάρεις να λες δεν βαριέσαι ας παίξουν όπως ναναι ...

 

Οχι συγνωνη αυτο λενε δεν τους νοιαζει αλλα θα έπρεπε

τι να κάνουμε έτσι έχουν τα πράγματα για φέτος, εδώ δεν μπορούν να φτιάξουν απλά πράγματα, όπως τον ήχο, όλο κάτι φτιάχνουν και όλο κάτι χαλάει την επόμενη ημέρα 😂.

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον παίζει μπαγκ και δίνει έξτρα βαθμούς άρα γρηγορότερα τελειώνεις το battle pass αν έχεις double time

Στις 18/3/2023 στις 2:25 ΜΜ, ICE-T είπε

, όλο κάτι φτιάχνουν και όλο κάτι χαλάει την επόμενη ημέρα 😂.

Για να μας κρατάνε σε ενδιαφέρον 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, kinitos είπε

Μάλλον παίζει μπαγκ και δίνει έξτρα βαθμούς άρα γρηγορότερα τελειώνεις το battle pass αν έχεις double time

Για να μας κρατάνε σε ενδιαφέρον 😂

Το έχω τελειώσει εδώ και καιρό,κάνω siesta πλέον μέχρι την καινούργια season 😂.αν και διαβάζω παπατζες ότι θα ανεβάσουν το TTK μάλλον γιατί τώρα παραπονιούνται ότι πεθαίνουν γρήγορα,το οτι οι μισοί κονσολαδες χρήσιμο.cronus,zen δεν τους ενοχλεί😂., αλλά είπαμε τους φταίνε τα πάντα εκτός από τα σημαντικότερα.

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ICE-T είπε

αν  θα ανεβάσουν το TTK μάλλον γιατί τώρα παραπονιούνται ότι πεθαίνουν γρήγορα,το οτι οι μισοί κονσολαδες χρήσιμο.cronus,zen δεν τους ενοχλεί😂., αλλά είπαμε τους φταίνε τα πάντα εκτός από τα σημαντικότερα.

Από αυτό κατάλαβα μόνο  την τελευταία φράση ότι τους φταίνε τα πάντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος παίζει DMZ  και θέλει παρέα ας με κάνει add γιατί πραγματικά όταν παίζεις με τυχαίους παίκτες είναι δύσκολο να βγάλεις αποστολή. Activision ID Nastyboy#1956124.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ΠΡΟΜΗ είπε

Αν κάποιος παίζει DMZ  και θέλει παρέα ας με κάνει add γιατί πραγματικά όταν παίζεις με τυχαίους παίκτες είναι δύσκολο να βγάλεις αποστολή. Activision ID Nastyboy#1956124.

Θα σου στείλω εγώ το βράδυ για καμία ώρα παίζω συνήθως αν και δεν ασχολούμαι πολύ πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2023 στις 11:53 ΜΜ, ΠΡΟΜΗ είπε

Αν κάποιος παίζει DMZ  και θέλει παρέα ας με κάνει add γιατί πραγματικά όταν παίζεις με τυχαίους παίκτες είναι δύσκολο να βγάλεις αποστολή. Activision ID Nastyboy#1956124.

φίλε μου δεν υπάρχει αυτός ο λογαριασμός προσπάθησα εχτές να σου στείλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
35 minutes ago, ICE-T said:

κράτα μικρό καλάθι καλύτερα.

Είδα Night maps στο multiplayer ότι θα μπουν, ενας εκ των λόγων που είχα αγοράσει το mw19. Έχει και gunfight. Αυτά μόνο αν έχω χρόνο μόλις αδειάσω από την δουλειά ελαφρώς θέλω να είναι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Είδα Night maps στο multiplayer ότι θα μπουν, ενας εκ των λόγων που είχα αγοράσει το mw19. Έχει και gunfight. Αυτά μόνο αν έχω χρόνο μόλις αδειάσω από την δουλειά ελαφρώς θέλω να είναι καλά.

μόνο που mw19 δεν πρόκειται να γίνει,του χρόνου πάλι ο κόσμος ο περισσότερος κόσμος έφυγε και ελπίζω να κλειδώσουν το free to play στο επόμενο..

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα να κλειδωσουν τους τσιτερς πρεπει σε ολα τα παιχνιδια και ειδικα σε αυτο που (παιζω χαχα) ειναι ακριβο....

και παντα ιδια ατακα δεν υπαρχουν τσιτερς

και μετα σκαει η χ εταιρεια τοσα μπαν αυτην την εβδομαδα για τσιτ αρα υπαρχουν τοσο απλο....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, kinitos είπε

βασικα να κλειδωσουν τους τσιτερς πρεπει σε ολα τα παιχνιδια και ειδικα σε αυτο που (παιζω χαχα) ειναι ακριβο....

και παντα ιδια ατακα δεν υπαρχουν τσιτερς

και μετα σκαει η χ εταιρεια τοσα μπαν αυτην την εβδομαδα για τσιτ αρα υπαρχουν τοσο απλο....

 

και εγώ θέλω πολλά άλλα δεν γίνεται 😂οι streamers/YouTubers είναι white list γιατί κάνουν διαφήμιση στο παιχνίδι.170.000 Cronus πουλήθηκαν μόνο Αμερική από τότε που κυκλοφόρησε το MW2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, ICE-T είπε

και εγώ θέλω πολλά άλλα δεν γίνεται 😂οι streamers/YouTubers είναι white list γιατί κάνουν διαφήμιση στο παιχνίδι.170.000 Cronus πουλήθηκαν μόνο Αμερική από τότε που κυκλοφόρησε το MW2.

cronus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...