Προς το περιεχόμενο

Υπαρχουν καλα "All you can eat" εστιατορια στην Αθηνα;


kkailas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα μονα που εχω πετυχει πριν καιρο ειναι ψαροταβερνες, καμποσα γυρω απο την πλατεια μπουρναζιου και ενα στην παραλιακη, ποσειδωνος και αμφιθεας. Επισης ενα υπηρχε με κεφτεδες στη νεα σμυρνη. Βεβαια δεν ξερω τι απ'ολα αυτα υπαρχει ακομα ανοιχτο. Σιγουρα παντως ηταν καλο value for money οσα ειχα παει, το φαγητο ηταν μια χαρα και διναμε 12-14 ευρω το κεφαλι για απεριοριστα πιατα και μπυρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάθε Κυριακή μεσημέρι είχε το Indigo στην Γλυφάδα για Ινδικό (και ένα άλλο Ινδικό στην Κηφισιά) , Το Νησί στην Γλυφάδα για ψάρι (μεζέδες). Μετά ψάχνεις στον όμιλο Καστελόριζο (που όμως δεν μου άρεσε σε ποιότητα) κτλ. σου λέω για αυτά που έχω πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/6/2022 στις 12:22 ΜΜ, lector είπε

ποσειδωνος και αμφιθεας

δεν το προτεινω.

 

Πριν λιγο καιρο ειχα παει στον Ψητο Μπακαλιαρο της Γλυφαδας (εχει και σε αλλες περιοχες) και ηταν αρκετα τιμιο για τα 17/ατομο που εδινες. Συμπεριλαμβανονταν και ποτα αν θυμαμαι καλα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

δεν το προτεινω.

 

Πριν λιγο καιρο ειχα παει στον Ψητο Μπακαλιαρο της Γλυφαδας (εχει και σε αλλες περιοχες) και ηταν αρκετα τιμιο για τα 17/ατομο που εδινες. Συμπεριλαμβανονταν και ποτα αν θυμαμαι καλα! 

Είχα "τιμήσει" τον Ψητό Μπακαλιάρο της Νέας Σμύρνης πέραν της μίας φοράς και μπορώ να πω ότι ήμουν ευχαριστημένος. Αυτός βέβαια (Ν.Σμύρνη) έχει κλείσει πλέον αλλά αν και οι λοιποί της αλυσίδας λειτουργούν στο ίδιο στυλ/ποιότητα/τιμή τότε προφανώς θα είναι μία πρόταση.

Επίσης αρκετά κινέζικα έχουν μπουφέ συνήθως Κυριακή μεσημέρι (κάποια και Σάββατο βράδυ) όπου είναι "as much as you can eat". Με εξαίρεση τα ποτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, haris_216 είπε

Επίσης αρκετά κινέζικα έχουν μπουφέ συνήθως Κυριακή μεσημέρι

Golden phoenix πηγαινα παλια ηταν αρκετα τιμιο. 19/ατομο αν θυμαμαι σωστα. Πολυ νοστιμα ολα και ωραιος χωρος. Εχω να παω 2-3 χρονια ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευνοητα δεν μπορεις να περιμενεις πολλα σε ποιοτητα απο τετοια μαγαζια

Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι δεν υπαρχει καποιο τετοιο ιταλικο,παρολλο που η πρωτη υλη ειναι φτηνη

Τα κινεζικα σχεδον ολα δουλευουν ετσι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vagos789 είπε

Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι δεν υπαρχει καποιο τετοιο ιταλικο,παρολλο που η πρωτη υλη ειναι φτηνη

 

Πως θα βαλεις σε μπουφε ζυμαρικα? Μεχρι να τις φας θα εχουν γινει λασπη...Το ιδιο και για τις διαφορες σαλτσες απο πανω...ΟΥτε θα ειναι ζεστες να λιωσει το τυρι ουτε καλα δεμενες. Ισως για αυτο δεν το δοκιμαζει κανεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Πως θα βαλεις σε μπουφε ζυμαρικα? Μεχρι να τις φας θα εχουν γινει λασπη...Το ιδιο και για τις διαφορες σαλτσες απο πανω...ΟΥτε θα ειναι ζεστες να λιωσει το τυρι ουτε καλα δεμενες. Ισως για αυτο δεν το δοκιμαζει κανεις. 

Σε μπουφεδες ξενοδοχειου δεν εχω δει να υπαρχει προβλημα

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Πως θα βαλεις σε μπουφε ζυμαρικα? Μεχρι να τις φας θα εχουν γινει λασπη...Το ιδιο και για τις διαφορες σαλτσες απο πανω...ΟΥτε θα ειναι ζεστες να λιωσει το τυρι ουτε καλα δεμενες. Ισως για αυτο δεν το δοκιμαζει κανεις. 

μπεν μαρι οπως ακριβως γινεται σε ολα τα ξενοδοχεια του κοσμου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vagos789 είπε

Σε μπουφεδες ξενοδοχειου δεν εχω δει να υπαρχει προβλημα

 

 

3 ώρες πριν, dsi44 είπε

μπεν μαρι οπως ακριβως γινεται σε ολα τα ξενοδοχεια του κοσμου

Δεν το εχω δει αλλα δυσκολευομαι πολυ να το πιστεψω οτι φτανει εστω καπου κοντα στα φρεσκα που μολις εγιναν στο τηγανι με την σαλτσουλα τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...