Προς το περιεχόμενο

Ελληνικά audiobooks 12€ για ενα ετος [ΤΕΛΟΣ]


playfsx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά παιδιά έχουν bugs στο site και τώρα που το έστειλα εδώ το ρίξαμε 😂:P

το αππ ακομα δεν εχει ολα τα βιβλία αλλα αν σκεφτείς οτι μέχρι πριν λίγο καιρό δεν ειχαν καθόλου δείχνουν βελτίωση

αλλα εντάξει χαλαρώστε λίγο ουτε τον server δεν τους πληρώνουμε με 1€ το μηνά, καφέ take away να πάρεις σου ζητάνε 2€

Πείτε μου μόλις σταματήσει η προσφορά να βάλω τέλος στον τίτλο

 

Επεξ/σία από playfsx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα δεν μου αρέσει που πρέπει να "αγοράζω" τα βιβλία από την ιστοσελίδα για να μου τα εμφανίσει στην εφαρμογή και αυτό όχι όλα γιατί κάποια βιβλία δεν είναι στην εφαρμογή και πρέπει να τα ακούσεις είτε από την ιστοσελίδα είτε από το soundcloud 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα χτες.
Το bestseller "The subtle art of not giving a fuck" υπάρχει και το ακούω τώρα.
Για 12 ευρώ είναι τσάμπα για όσα προσφέρει.

Οι υπόλοιποι φάτε pizza. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγόρασα την συνδρομή αλλά δε μου εμφανίζει κάποιο βιβλίο η κάτι. Παίρνει κάποια ώρα η να επικοινωνήσω μαζί τους;

'Ακυρο, τώρα παρατήρησα ότι όλα τα προιόντα τους εμφανίζονται free στο λογαριασμό μου για αγορά.

Thanks TS.

Επεξ/σία από tsakitsan95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsakitsan95 είπε

Αγόρασα την συνδρομή αλλά δε μου εμφανίζει κάποιο βιβλίο η κάτι. Παίρνει κάποια ώρα η να επικοινωνήσω μαζί τους;

Θέλει να πας στο βιβλίο που θες να ακούσεις να το "αγοράσεις"* και μόλις τελειώσεις θα εμφανιστεί στη βιβλιοθήκη σου οπου και μπορείς να το ακούσεις

* εφόσον έχεις αυτό το πακέτο στην αγορά θα σου λέει 0€

image.png.1df255292cc2de3feb3fe2e8156fdeae.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον, απλά προσοχή στα παρακάτω:

1) Ζητώντας τα βιβλία στην κατηγορία "Subscription" εμφανίζονται στη λίστα βιβλία (π.χ. Edgar Allan Poe - Μακάβριες Ιστορίες) που αν τα πατήσεις εμφανίζεται υποσημείωση πως *ΔΕΝ* συμπεριλαμβάνεται στη συνδρομή. Δυστυχώς δε μπορώ να πάω σε κάθε ένα από τα 196 βιβλία για να επιβεβαιώσω ποιά περιλαμβάνονται στη συνδρομή και ποιά όχι.

2) Κάποιοι αφηγητές έχουν μέτρια έως κακή άρθρωση, ειδικά όταν δεν αναφέρεται όνομα και εμφανίζεται ως "Αφηγητής: Auvril" και απορώ πώς επιλέχθηκαν για αυτή τη δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, UNPAIKTABLE είπε

Ενδιαφέρον, απλά προσοχή στα παρακάτω:

1) Ζητώντας τα βιβλία στην κατηγορία "Subscription" εμφανίζονται στη λίστα βιβλία (π.χ. Edgar Allan Poe - Μακάβριες Ιστορίες) που αν τα πατήσεις εμφανίζεται υποσημείωση πως *ΔΕΝ* συμπεριλαμβάνεται στη συνδρομή. Δυστυχώς δε μπορώ να πάω σε κάθε ένα από τα 196 βιβλία για να επιβεβαιώσω ποιά περιλαμβάνονται στη συνδρομή και ποιά όχι.

2) Κάποιοι αφηγητές έχουν μέτρια έως κακή άρθρωση, ειδικά όταν δεν αναφέρεται όνομα και εμφανίζεται ως "Αφηγητής: Auvril" και απορώ πώς επιλέχθηκαν για αυτή τη δουλειά.

το λένε.. άλλαααα στην πράξη 😛:rolleyes:
image.png.2b0b9e50ccdbb8c951f3663c8ed257a9.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ να πω οτι δεν έμεινα ικανοποιημένος από την εφαρμογή καθώς δεν αποθηκεύει την πρόοδο στο audiobook με αποτέλεσμα να πρέπει να θυμάμαι που το είχα αφήσει + οτι μετά από κάποια ώρα σταματάει να λειτουργεί και σε συνδυασμό με την μη αποθήκευση της προόδου καθιστά κουραστική την όλη διαδικασία και επίσης καθιστά ανέφικτη την λήψη των audio book για να τα ακούω offline. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως χρειάζεται βελτίωση η εμπειρία χρήσης και λογικά θα γίνει με τον καιρό.

Για τα χρήματά που ζητάνε, το υλικό είναι καλό για όποιον τον ενδιαφέρει η προσωπική ανάπτυξη. Συμβιβάζομαι στο να σημειώνω κάπου ως ποιο λεπτό έχω ακούσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, LeVeL1 είπε

Ωραια θα ηταν να μπορουσαμε να τα κατεβασουμε με καποιο τροπο. 

Κι εμένα θα με ενδιέφερε αυτό. Αν κάποιος βρει τρόπο ας μας τον πει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...